Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Yeni BMW M 1000 RR

Kendinden önceki yarışçılara benzemez

Kişiliğinizin rekabetçi yönü sizi cesaretlendirir. Tutkunuz size hakim olur ve size meydan okur. Her milisaniye daha fazlası için arayışta olmak demektir. İşte gerçek motor sporları. Yüksek performans, yüksek teknoloji ürünü malzemeler, en yüksek kalitede işçilik ve en ince detayına kadar ayrıcalık: Yeni M RR BMW Motorrad’ın sunduğu ilk M modelidir. Genlerini doğrudan profesyonel yarışlardan alır. Yeni M RR ve M Competition paketine sahip yeni M RR, motor sporlarının ve yollardaki adrenalin yüklü mükemmeliyetçi sürücülerin en yüksek performans taleplerini karşılayan saf yarış teknolojisi sunar. Bu modellerde #NeverStopChallenging ifadesi bir vaatten çok daha fazlasıdır. Gerçek bir taahhüttür.

Direnmek mümkün mü? Karşı konulamaz

Direnmek mümkün mü? Karşı konulamaz

Öne çıkan özelliklerin etkileşimi

M frezelenmiş parçalar ve M karbon parçalar
BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - M RR ayak dayama sisteminin M karbon parçaları ve M frezelenmiş parçaları.
M fren sistemi
BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - Mavi fren pistonuyla M RR’ın M freni.
M kanatçıklar ve yüksek ön cam
BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - M RR’ın yan kısmındaki M Kanatçıkları.
Tasarım – gerçek bir BMW M
BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - Açık mavi, koyu mavi ve kırmızı temel renkleriyle M RR’ın asimetrik renk konsepti.
M karbon jantlar
BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - Detaylarıyla M RR arka karbon jant
M logolu kalkış animasyonu
BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - M RR kokpitindeki M logosuyla birlikte kalkış animasyonu.
Yekpare titanyum egzoz sistemi
BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - M RR titanyum egzoz sistemi.
Saf performans sunan motor
BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - M RR motoru.

BU BİR PARADOKS: YENİ M RR’DA HER MİLİSANİYENİN KEYFİNİ ÇIKARIRKEN BİLE ZAMANI KOVALARSINIZ.

 ”

Tom Sykes

BMW Motorrad WorldSBK Sürücüsü

Yarış pistlerinde doğdu

306
km/sa azami hız
156
kW (212 PS), 14.500 dev/dk'da
315
km/sa azami hız (min.) yarış pistinde vites oranı
3.1
saniye hızlanma, 0-100 km/sa
Su/yağ soğutmalı 4 silindirli 4 zamanlı sıralı motor

Kazanma iradesi

Yeni M RR sportif rekabet için geliştirildi ve yolda kullanım için kusursuz hale getirildi. Bu amaçla RR’dan gelen sıralı dört silindirli motorun gücü orta aralıkta daha yüksek torka yönelik olarak artırıldı. Azami hızı da 500 dev/dk artırarak 15.100 dev/dk’ya yükseldi. Titanyum bağlantı çubukları daha hafif, külbütör kolları 1,5 mm daha dardır, hava kutusu hunisi daha iyi yük değişimi sağlamak üzere kısaltılmıştır. Milisaniyeler için milimetrik çalışma. Ek olarak çapraz desteklere sahip 2 halkalı dövme pistonlar ile yeni kanal geometrisine ve desteklenmiş yatak braketlerine sahip silindir kafaları mevcuttur. Tüm bunların sonucunda daha fazla dinamik özellik ve kütle ataletinde azalma elde edildi. Daha kısa vites oranı için cer dişlisine ve zincirin kendisine bir diş eklendi ve tekerlekler arasındaki mesafe de uzatıldı. Zıplamayı önleyici debriyaj kusursuz bir kalkış kontrolü için kendini desteklemeksizin çalışır.

+ Devamını okuyun

Sadece asfalta değil, tüm yol tiplerine uygun

Ödün vermek dışında her şeye hazırlıklı

BMW M 1000 RR | BMW Motorrad Türkiye - M RR kanatçıkları.

Daha fazla baskı: M Kanatçıklar

Temas basıncı aynı zamanda zaferi veya yenilgiyi belirler. Karbondan üretilen M kanatçıklar 16,3 kg’lık bir baskı kuvveti üretir. Yüksek ön camla birlikte daha fazla gücü saf itiş gücüne dönüştürebilirsiniz. Viraja girmeden, virajda ve virajdan hızlanarak çıkarken. Ön tekerlek doğrudan en tepeye çıkar ve çatal zeminle teması sürdürür, DTC daha az müdahalede bulunur. Tek tekerlek üzerinde ilerlemeyi bitiş çizgisine bırakabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Sezgisel, açık, dürüst ve doğrudan - geri bildirim tam da böyle olmalı

Sezgisel, açık, dürüst ve doğrudan - geri bildirim tam da böyle olmalı

Yalnızca ne hissettiğiniz sizi ileriye taşır. Yeni M RR’ın şasisi ve geometrisi pistte ve pitte daha fazla performans için iyileştirilmiştir. Sürülebilirlik, fren ve kalkışta yalpalama telafisi ön ve arka tekerleğin kırsal yollarda bile daha iyi hissedilmesini sağlar. Tekerler arası mesafenin artmış olması da yeni M RR’ı çok daha konforlu kılar. Kolaylıkla ayarlanabilen pivot noktası yeniden ölçeklendi ve genişletildi. Yeni arka aks, uyarlanmış fren pistonunun da sayesinde, arka lastiğin hızla değiştirilebilmesini mümkün kılar. Burası pit şeridini mükemmeliyetçi tavrınızla bir araya getiren noktadır.

+ Devamını okuyun

Ödün vermeyen hızlanma

Pazardaki en iyi fren pistonunu bize uygun olarak geliştirdik. Elde edilen sonucu yalnızca bu üç sözcükle tanımlayabiliriz: Sınıfının en iyisi. Daha yüksek baskı noktası dengesi için sıvı dengesi de ayrıca iyileştirildi. Standart fren balatasına ek olarak farklı bir balata seçimi de mevcut. Bu Endurance Dünya Şampiyonası’ndan gelmektedir ve özel olarak yarış pistlerinde kullanıma yönelik tasarlanmıştır. Uygun şekilde bir araya getirilen işletim özellikleri ve sele ile birlikte üst düzeyde fren dengesi ve geri bildirimin yanı sıra RACE ABS ile birlikte üstün bir koordinasyon sunar. Bu yüzden M fren ideal bir referanstır.

+ Devamını okuyun

Şampiyonun görünümü

İki versiyon, tek hedef: Saf performans

Her bir yeni M RR mutlak adanmışlık ve performans iradesini ifade eder. Temel versiyonunda yarış için üretilmiştir ve gram ve milisaniyelerle çalışır. M Competition Paketi’nde M frezelenmiş parçalar ve M karbon parçalarıyla sportif görünümü vurgular.

  Beyaz/M Motor Sporları renklerinde yeni M RR

  Yarış pistlerinde doğdu. Yeni M RR ile dönüp dolaşıp kendinizi yarış pistlerinde bulabilirsiniz. Bu motosiklet her bir milimetresiyle mükemmel olanı arama tutkusunu destekler.

  Yeni M RR Competition Paket

  M GPS Laptrigger gibi yarış pisti deneyiminden elde edilen özellikler ve tasarım saf bir kültür içinde bir araya geliyor. Bu sayede yolda bütün bakışları üzerinde topluyor.

  Ne pistlerin ne de mükemmeliyetçiliğin sonu olmaz

  Ne pistlerin ne de mükemmeliyetçiliğin sonu olmaz

  Daha kusursuz olabilir mi? Kendiniz karar verin: Yeni M RR temel donanımla veya isteğe bağlı olarak Yeni M RR Competition Paketle sunulur. Ek olarak size yeni M RR’ı özelleştirebilmeniz için çeşitli M Performance Parçaları sunuyoruz. Parçaların bir çoğu hızla monte edilebilir, cadde sürüşüne uygun yeni M RR’ı dakikalar içerisinde yarış pistlerine uygun bir motosiklet haline getirebilir. Bu süreçte bile yeni iyileştirmelere açıktır; M Performance Race Parçaları ile Yeni M RR doğrudan yarış pistlerine hazırdır.

  + Devamını okuyun

  Motosikletinizi kusursuzluk anlayışınıza göre kişiselleştirin

  Motosikletinizi kusursuzluk anlayışınıza göre kişiselleştirin

  Yeni M RR ve Yeni M RR Competition Paket ile sizin için kusursuz iki motosiklet meydana getirdik. Kendinize ve limitlerinize daha fazla meydan okumak mı istiyorsunuz? Yeni M RR’ı daha fazla kişiselleştirmek için size isteğe bağlı ekstra özellikler ve Orijinal BMW Motorrad Aksesuarlarından oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

  + Devamını okuyun

  Dünyanın en güçlü harfi

  M dünya genelinde yarış başarısıyla özdeşleşmiştir ve özellikle performans, ayrıcalık ve kişiselliğe ilişkin zorlu talepleri olan sürücüleri hedefler. Yeni M RR ve M ailesi hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Hemen keşfedin

  Yakın çekim performans

  spinner