* Gösterilen modelin Türkiye'de satışı yapılmamaktadır.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Gerçek konfigürasyon gösterilen resimlerden faklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Gerçek konfigürasyon gösterilen resimlerden faklı olabilir.

BMW C 400 X.

Şehrin tadını çıkarın.

Günümüzde şehir içi ulaşım bir yerden bir yere gitmekten daha fazla şey ifade ediyor. C 400 X hiçbir şeyi kaçırmak istemeyen, şehrin sunduğu tüm olanaklardan yararlanmak isteyenler için uygun bir seçim. C 400 X de sizin gibi hep “bağlantıda". Şehir içi ulaşımının zorluklarının üstesinden kolaylıkla gelen bu maksi scooter’a en sevdiğiniz şarkıları taşıyabilir ve kişisel yolculuk soundtrack’iniz eşliğinde şehri dolaşabilirsiniz. Ya da şehir içinde rahatça dolaşırken bağlantıdaki akıllı telefonunuzu kullanarak motosikletinizden inmeden arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. C 400 X ile birlikte şehir ve yollar büyük bir açık alan haline geliyor. Eğlenmek için haritasını sizin çizdiğiniz bir açık alan!

C 400 X’in tasarımı

Stilinizi seçin.

C 400 X’inizin kişiliğinizi yansıtmasını ister misiniz? O zaman size en uygun rengi seçmeniz yeterli.

  */-->

  Metalik Zenith mavi

  Net çizgiler ve sportif karakter: Metalik Zenith mavi ile net, dinamik bir ifade ortaya koyun.

  */-->

  Alp beyazı

  Alp beyazı gövde rengi scooter motosikletin hafif ve kompakt görünmesini sağlar. Geriye yerleştirilmiş kırmızı vurgulu sele sportif bir karakter verir.

  */-->

  Metalik siyah

  Basit ve klasik, metalik siyah rengiyle scooter.

  Şehrin her yerinde hareketli, çevik ve karakteristik.

  Tasarımından da anlaşılabileceği gibi C 400 X orta boy scooter, hafifliği ve kolay manevra yapabilme kabiliyetiyle şehir kullanımına yönelik tasarlanmıştır. Önden bakıldığında kaplama bileşenlerinin V şekli C 400 X’in dar sokaklarda ve yoğun trafikteki üstünlüğünü vurgulayan siluetinin dinamik ve hareketli görünmesini sağlar. Ek olarak C 400 X, GS’nin güçlü ve güvenilir ruhuna da sahiptir. Dik oranlar, vurgulanan ön çamurluk, boyanmış kaplama bileşenlerinin net, grafiksel ayrımı ve tam LED ön farlarla birlikte büyük asimetrik far ile yatay Y şeklinde gündüz farı bu özelliklerin net karakterini ortaya koyar. Ayrıca, kaplama bileşenleri şehirli ve havalı bir tarzı öne çıkarırken rüzgara ve kötü hava koşullarına karşı da koruma sağlar. İnce arka kısmı kendine has bir ifade ortaya koyar ve sizi takip edenlere basit, hızlı ve stressiz şehir içi ulaşımının nasıl olması gerektiği hakkında fikir verir.

  + Devamını okuyun

  Şehirle mükemmel uyum.

  Şehirle mükemmel uyum.

  BMW Motorrad Connectivity Maxi Scooter motosikletler sınıfında gerçek bir yenilik sunuyor. Bu özel donanım ile akıllı telefonunuzu doğrudan scooterınıza bağlayabilirsiniz. C 400 X'te ilk kez akıllı telefonunuz TFT ekrana bağlanabilir ve çoklu denetleyici üzerinden sezgisel olarak kontrol edilebilir. Şehir içinde motosikletinizi sürerken mükemmel müziği mi arıyorsunuz? Connectivity seçeneğiyle artık sorun yok. En sevdiğiniz restorana giden en kısa yol hangisi? Ekranda yer alan yenilikçi yön gösteren oklar sayesinde varış noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde gitmek son derece kolay. Motosikletinizi sürerken arkadaşlarınıza nerede olduklarını da sorabilirsiniz. BMW Motorrad iletişim sistemiyle birlikte çoklu kontrol birimi aracılığıyla akıllı telefonunuzun rehberine erişebilir veya hareket halindeyken bile arama yapabilir ya da gelen aramaları yanıtlayabilirsiniz.

   

  Connectivity özelliklerini nasıl kullanabileceğinizi görmek için videoları izleyebilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  Sıralı tek silindirli motor

  25
  kW (34 bg), 7.500 dev/dk’da
  204
  kg boş ağırlık, yola çıkmaya hazır, tam dolu yakıt deposuyla
  775
  mm sele yüksekliği (yüksüz durumda)
  3.5
  Yakıt tüketimi (Dünya Motosiklet Test Ölçümü'ne göre 100 km)
  Su soğutmalı tek silindirli içten yanmalı motor

  Şehirle mükemmel uyum.

  Şehirle mükemmel uyum.

  C 400 X’in motor konsepti bu maksi scooter için özel olarak geliştirildi ve büyük şehrin ihtiyaçlarının yanı sıra sizin ihtiyaçlarınıza da mükemmel şekilde uyarlandı. Son derece verimli tasarımıyla bu model, düşük devir, yüksek hız, verimli yanma ve minimal sürtünme ya da diğer bir deyişle düşük tüketim ve karmaşadan uzak sınırsız bir eğlence sunar. Emisyon seviyesi Euro 4 uyumludur. Kısacası, anlık sürüş manevraları, çevik bir hızlanma, dinamik seyir gibi C 400 X özellikleriyle şehrin hızına kolayca ayak uydurabilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  Şehir içi ulaşımı işte bu kadar rahat.

  Şehir içi ulaşımı işte bu kadar rahat.

  Şehir trafiğinde işe gidip gelirken yaşanan stres artık geçmişte kalıyor. C 400 X ile şehri ve rotalarını tamamen yeni bir bakış açısıyla tanıyın. Bu orta boy scooterın tüm mimarisi mükemmel, titreşimsiz bir sürüş ile düz yolda ve virajlarda denge üzerine tasarlanmıştır. ABS ve otomatik denge kontrolü (ASC) standart olarak sunulur ve olumsuz yol zemini koşullarında bile daha fazla güvenlik sağlar. Akıllı telefonunuz entegre prize sahip şarj bölmesine uyar, bu sayede yolculuğunuz sırasında ve şehri keşfederken hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Selede yer alan katlanır flexcase, kasklar, çantalar ve diğer eşyalar için ek bagaj alanı sağlar.

  + Devamını okuyun

  C 400 X’in öne çıkan özellikleri

  Şehir içinde konforlu.

  Şehir içinde konforlu.

  C 400 X tasarım, konfor, motor donanımı ve güvenlik özellikleriyle şehir trafiğinin getirdiği zorluklara karşı hazır.  

  + Devamını okuyun
  • Gelişmiş aydınlatma.
   Ön farlar tam LED teknolojisiyle parıldar ve BMW C 400 X’in yüksek standartlarını öne çıkarır. Yatay, Y biçimine sahip gündüz farı GS ürün yelpazesinin ön farlarını kendine özgü biçimde yorumlar.

  •  

   Yolda kapsamlı bağlantı. Scooter segmentinde C 400 X yenilikçi yeni bir dünya sunar: BMW Motorrad Connectivity. Yüksek çözünürlüklü 6,5 inç TFT renkli ekran telefon araması, müzik veya navigasyon gibi akıllı telefon uygulamalarının sürüş sırasında bile kolaylıkla kullanılmasını sağlar.

  • Denge ve güvenlik.

   Kötü koşullara rağmen ASC sayesinde kontrol sağlanır. Otomatik denge kontrolü arka tekerleğin bükülmemesini sağlar, güç aktif olarak yola aktarılır ve böylece aktif sürüş güvenliği artırılır.

  • Verimli, güçlü ve iyileştirilmiş tüketim.
   C 400 X’in motoru şehir ulaşımının gerekliliklerine göre mükemmel şekilde tasarlanmıştır: 350 cc hacmi ve 7.500 dev/dk’da 34 bg (25 kW) değeriyle, güçlü olmasının yanı sıra düşük tüketimiyle puan toplar.

  C 400 X’İN SESİNİ DENEYİMLEYİN

  Özel ekipman ve aksesuarlar

  Geniş bir yelpazede yer alan özel donanım ve Orijinal BMW Motorrad aksesuarları ile C 400 X kişisel scooter tercihlerinize mükemmel bir biçimde uyarlanabilir.

  Daha fazlasını keşfedin

  C 400 X aksesuarları

  Şehir Ulaşımına uygun diğer modeller