* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW G 310 GS.

Macera tutkusu. Her gün

Anı yaşayın, günlük rutininizin dışına çıkın ve yaşamınızın her gününü farklı bir deneyim haline getirin. Macera her gün yanı başınızda, G 310 GS ile macerayı yakalayın. Sizi şehrin karmaşası içinden güvenli ve tasasız bir biçimde çekip çıkarır. G 310 GS ile anıların unutulmaz olması için büyük maceralara gerek yok. Önemli olan her gün bir macera yaşayabilmektir.

G 310 GS’in tasarımı

Stilinizi seçin.

Sizin maceranız sizin seçiminiz: BMW G 310 GS üç heyecan verici renkte sunulur: Metalik Strato Mavi, Metalik Sedef Beyaz ve Cosmic Siyah

  */-->

  Metalik Strato Mavi

  Metalik Strato Mavi renk dinamik silueti öne çıkarır ve sorunsuz sürüş keyfini yansıtır.

  */-->

  Metalik sedef beyazı

  Beyaz/metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızı renklerle BMW G 310 GS motosikletiniz BMW Motorrad Motorsport mirasını gururla ve net bir şekilde yansıtır.

  */-->

  Kozmik siyah

  Siyah renk tartışılmaz GS görünümünü vurgular.

  Broşürü indirin.
  • BMW G 310 GS Ürün Kataloğu
   PDF   |   1.71 MB   |   Türkçe

  Tipik bir GS;

  Tartışılmaz bir GS. Güçlü. Çok yönlü. Tipik tasarımıyla tanınmış GS ruhunu hayata geçirir. Çizgileri, koruyucu ön camı ve tanınmış GS ergonomisiyle her zeminde yoğun bir sürüş keyfini garanti eder. Taze ve çarpıcı renk çeşitliliğiyle şehir içinde tüm bakışları üzerinizde toplar. Bir maceraya atılıyorsanız yüksek kalitede tasarım elemanları tartışılmaz GS görünümünü öne çıkarır.
  + Devamını okuyun

  Tek silindirli, dört zamanlı motor

  19
  inç ön tekerlek
  835
  mm sele yüksekliği
  180
  mm yay hareket mesafesi
  3,33
  litre tüketim, Dünya Motosiklet Test Ölçümü'ne göre 100 km’de
  Su soğutmalı, dört zamanlı tek silindirli motor

  Dinamik bir karışım.

  Dinamik bir karışım.

  Tek silindirli motor, arkaya doğru açılanmış silindir ve 180 derece dönen silindir kafası sayesinde çarpıcıdır. Diğer özelliklerinin yanında geleneksel olmayan motor düzeni de özellikle etkileyicidir. Ağırlık merkezini alçak şekilde, ön tekerleğe yakın konumlandırarak, G 310 GS’in üzerinde her virajı kolay ve hassas bir şekilde dönmenizi sağlar.

  Dışardan bakıldığında tartışmasız bir GS olmasının yanında sürüş sırasında ise BMW Motorrad uzmanlığını ve kalitesini sunar. Etkili yanma ve ikincil havalandırma sistemi sayesinde G 310 GS katı Euro IV standartlarıyla uyumludur. Aynı zamanda özel motor konfigürasyonu düşük tüketimin yanı sıra en düşük devir aralıklarında bile güçlü ve uyumu bir güç kontrolü sağlar. 313 cc ve 9.500 dev/dk’da 34 bg (25 kW) gerekli güç ve hızlanmayı garantiler.

  + Devamını okuyun

  G 310 GS’in öne çıkan özellikleri

  Hafif ve kendinden emin.

  Hafif ve kendinden emin.

  Tipik GS oturma pozisyonu sayesinde rahat ve stressiz uzak bir sürüş artık mümkün. Gidonlar, ayak dayamaları ve işletim öğeleri dengeli bir şekilde düzenlenmiştir, böylece hem iri hem de ufak tefek sürücülerin kolaylıkla erişebilmesini sağlar. 180 mm yay hareketi mesafesi, dengeli ters çatal ve 19 inç ön tekerlek her türlü yüzeyde gerçek bir sürüş keyfi sunar. Sağlam çelik ızgara köprülü şasi de sürüş dengesini destekler. G 310 GS kolay ve hassas yönlendirme özelliğiyle sizi şehir içinde veya unutulmaya yüz tutmuş sokaklarda yaşayacağınız yeni maceralara taşır.

  + Devamını okuyun
  • G 310 GS her sürücü tipine uygun, doğru seleyi sunar ve bu sayede rahat, stressiz bir sürüşü mümkün kılar. Yalnızca 835 mm’lik standart sele yüksekliğinin yanı sıra, 820 mm’lik daha alçak sele ve 850 mm’lik sele yüksekliğiyle daha yüksek, özellikle konforlu sele olmak üzere özel aksesuar olarak sunulan iki farklı seçenek de mevcuttur.

  • Gidon ve ayak dayamaları ve işletim elemanları G 310 GS’de dengeli bir şekilde düzenlenmiştir, bu sayede tipik GS oturma pozisyonunu garanti eder. Bu iri ve ufak tefek sürücüler için rahat ve kolaylıkla kaldırılabilir sele pozisyonu, mükemmel bir genel görüş ve hassas kullanım özelliği sunar.

  • 2013’ten beri tüm BMW motosikletlerinde ABS standart olarak sunuluyor. G 310 GS’de güçlü fren balatalarıyla birlikte her yolculukta güvenli fren manevralarını mümkün kılıyor. ABS, off-road kullanımı sırasında devre dışı bırakılabilir.

  G 310 GS aksesuarları

  Diğer Adventure modelleri