Yeni M RR

Yarış pistlerinde doğdu

Saf performansı ve her milisaniyenin kıymetini bilen sabit tahriki ile M RR'ın motor sporları genlerini her turda hissedeceksiniz. M RR, motor sporları temel alınarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu yarış teknolojisi ve WorldSBK motosikletleriyle olan akrabalığı her ayrıntıda kendisini gösterir. M RR'ın standart donanımı hem yolda hem de yarış pistinde mükemmel ve eksiksiz bir paket sunar.  

M Competition paketi

Olağanüstü çekicilik

Yüksek performansa olan bağlılığınızı ve motor sporları teknolojisine olan tutkunuzu M RR ile güçlendirin. Seçkin M Billet Pack ve M Karbon parçaları, karşı konulmaz sportif görünümü güçlendirir. Parçaların özel dokusu ve işleme stili, ödün vermeyen performansı somutlaştırır ve en iyi tur zamanınızı elde etmek için çabalamanın, işin eğlenceli kısmı olduğunu bir kez daha gösterir.  

M ham metal parçaları

M ham metal parçaları, yüksek kalitede bileşenleri ve özel M marka işaretiyle motosikletin sportif karakterini öne çıkarır. Katlanır debriyaj ve el freni kolu, M fren kolu muhafazası, M sürücü ayak dayama sistemi ve M motor koruyucularını içeren anodize edilmiş alüminyum ham metal parçalar maksimum değeri açığa çıkarır.

M Karbon parçaları

Motosikletin sportif iddiasını vurgulayan M Karbon parçaları, yüksek kalitede bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Gümüş renkli anodize edilmiş alüminyum salıncak

Standart salıncaktan 220 g daha hafif olan anodize edilmiş alüminyum salıncak motosiklete zarif bir görünüm kazandırır.

M Endurance zincir

DLC kaplı makaralara sahip M Endurance zincir, arka tekerlekte daha fazla performans sağlar ve düşük sürtünme katsayısı ve daha az bakım gerektirmesi sonucu rakiplerinin önünde yer alır.

Arka yolcu paketi ve arka sele kapağı

Rüzgârda birlikte sürüş yapmayı seven herkes için sürüş keyfini ikiye katlayan BMW Motorrad'ın Arka Yolcu paketi, yolcu selesi ve buna uygun yolcu ayak dayama yeri ile yarış hissinin iki kişi tarafından paylaşılmasına olanak sağlar. 

Darbelere ve mor ötesi ışığa dayanıklı plastikten üretilen yolcu selesi kapağı, motosikletinizi sokaklarda tek başınıza sürerken sportif bir görünüm sağlar.

M tur tetikleyici etkinleştirme kodu

Yarış pisti için M tur tetikleyici, ekranı kullanarak tur sürelerini otomatik olarak kaydetmeye olanak sağlar.

İddialı yarışçılar için

Tur süreniz kadar kişisel

Yarış pistine her parçayla daha da yaklaşın. Kazanma isteğinizi en küçük ayrıntıda bile gösterin. M Performance parçaları ve diğer aksesuarlar sayesinde kendi M RR’ınızı kendi zevkinize, sürüş tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirin. Çünkü kendi mücadelenizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi siz bilirsiniz. 

M yüksek ve alçak sele

Yarış pisti için tasarlanan M sele ister yüksek ister alçak konfigürasyonda hızlı sürüş esnasında daha fazla kavrama ve daha fazla destek sağlar. 

M yağ dolum ağzı

Beyaz lazerle işlenmiş M logosu bulunan siyah anodize edilmiş alüminyum M yağ dolum ağzının görünümü sportif bir vurgu yapar. Kapak, yarış pistinde açılmaya karşı koruma sağlayan üç delikle donatılmıştır.

Renkli ön cam

Renkli ön cam, motosikletin sportif görünümünü destekler. Kalıcı şeffaflık için çizilmeye dirençli kaplamaya sahiptir.

Frenler için M uzaktan ayar düzeneği

Yarış pisti için özel olarak geliştirilen M uzaktan ayar düzeneği hareket sırasında fren basınç noktasını uzaktan kolayca ayarlamak için kullanılabilir.

Depo için diz destekleri

Depo için kendinden yapışkanlı diz destekleri sürücünün motosikleti daha iyi kavramasını sağlar ve deponun yan bölümlerini aşınmaya karşı korur.

Yarış pistleri için

Her tura odaklanın

Sizin için sadece bir zaman önemlidir: En iyi tur zamanınız. Bu konuda ödün vermez ve hem kendinizden hem de motosikletinizden en üst düzey performansı talep edersiniz. Tam olarak bunun için geliştirilen M RR, sadece birkaç el hareketiyle yarış pistinde kullanıma hazır hale getirilebilir. 

Not: Bazı parçaların kamuya açık yollarda kullanılmasına izin verilmez ve bu parçalar yalnızca yarış pistinde kullanılabilir. 

GPS tur tetikleyici içeren M veri kaydedici*

M veri kaydedici, dünya çapında 300'den fazla yarış pistinde önceden tanımlanmış başlangıç ve bitiş çizgileri sayesinde tur sürelerini otomatik olarak kaydetmeye olanak sağlar. İlave 80 sürüş parametresi de bir USB belleğe kaydedilir ve saklanır. Bu sayede, en iyi tur zamanınızı eğriler halinde analiz edip optimuma taşıyabilirsiniz.

*Yalnızca yarış amaçlıdır. Yalnızca yarış pistinde kullanım içindir. Kamuya açık yollarda kullanımına izin verilmez.

M kapak kiti*

Motosikletlerini yarış pistine uygun hale getirmeye çalışanlar için aynalar plaka tutucu kadar gereksizdir. BMW Motorrad tarafından sunulan M kapak kitindeki yüksek kaliteli kapaklar gövdede sökme işleminden kaynaklanan açıklıkları kolaylıkla kapatır. Ön kaplama paneli mükemmel şekilde yerine geri yerleştirilir.

*Yalnızca yarış amaçlıdır. Yalnızca yarış pistinde kullanım içindir. Kamuya açık yollarda kullanımına izin verilmez.

Radyatör ızgarası

BMW Motorrad radyatör ızgarası, radyatörü yarış pistindeyken aşınan lastiklerden ve taş çarpmalarından korur. 

M lastik ısıtıcı

M lastik ısıtıcılar, hem sokak kullanıma uygun spor lastikleri hem de düz yarış lastikleri mükemmel çalışma sıcaklığına ulaştırır. Bu işlem, lastiklerin kullanım ömrünü uzatmakla kalmaz, aynı zamanda yol tutuşunu ve hızı da artırır. İlk metreden itibaren maksimum keyfi yaşayın.

M lastik ısıtıcıyı çalıştırmak için stand ve stand bağlantıları gereklidir.

Yarış profesyonelleri için

Hayatı yarış pistinde yaşamak

Motor sporlarının en saf hali: Hayatınızın ritmini yarış pisti belirliyorsa, hız şeridindeki yerinizi M Performance Yarış parçalarıyla alın. Performansı geliştiren bu modifikasyonlar BMW Motorrad Motorsport Yarış Desteği’nden temin edilebilir. Bu parçalarla, M RR'ınızı sokaklarda kullanılmasına izin verilmeyen bir yarış motosikletine dönüştürebilirsiniz.

KIT motor*

KIT motorlar, Berlin fabrikasında WorldSBK ve FIM EWC için üretilen tüm motorlarda kullanılan aynı parçalarla, aynı uzmanlar tarafından ve aynı hassasiyet gösterilerek bir araya getirilir. Başarı için maksimum performans sağlayan bu motorlar, geçerli yönetmeliklerin ilgili gerekliliklerine uygun olarak farklı genişletme aşamaları halinde temin edilebilir. 

*Yalnızca yarış amaçlıdır. Yalnızca yarış pistinde kullanım içindir. Kamuya açık yollarda kullanımına izin verilmez.

KIT elektronik devreler*

Bu yüksek performanslı elektronik devre paketleriyle yarış pistindeki tüm zorlukların üstesinden gelin. Tamamen tak ve çalıştır şeklinde kullanılan KIT sistemi; çekiş kontrolü, tek tekerlek üzerinde sürüş kontrolü, motor frenleri ve çok daha fazlası için kişisel konfigürasyon seçenekleri sunar. Ayrıca, uyarı ekranları ve tanılama seçenekleri güvende kalmanıza yardımcı olur. Bunlara ek olarak, premium uygulama alanlarında ilerleme kaydedildiği anda, güçlü şekilde birbirine bağlı destek sistemi sayesinde müşteri sürümüne hızlı bir şekilde aktarılır.

*Yalnızca yarış amaçlıdır. Yalnızca yarış pistinde kullanım içindir. Kamuya açık yollarda kullanımına izin verilmez.

Pit şeridinin nerede başlayacağına siz karar verin

Motosiklet halısı

Motosiklet halısı

Göze hoş gelen tasarımıyla motosiklet halısı hem motosikletiniz için özel bir yer sağlar hem de zemini yağ ve benzin lekesi gibi kirlerden korur. Kaydırmaz ve ateşe dayanıklı malzemeden üretilen pratik halı 250 x 105 cm boyutlarında cömert bir alana sahiptir.

+ Devamını okuyun

M stand bağlantılarıyla birlikte Sport stand

M stand bağlantılarıyla birlikte Sport stand

Sport stand, ön ve arka tekerleği kullanarak motosikletinizi hızlı ve güvenli bir şekilde kaldırmanızı kolaylaştırır.

Alüminyum stand bağlantılarına sahip frezelenmiş ve iki kere anodize edilmiş M zincir gergisi, motosiklete sportif bir görünüm kazandırır.

+ Devamını okuyun
spinner