Yeni renk seçeneklerimiz

Yeni renk seçeneklerimiz

Yeni renk seçeneklerimizin farklı motosikletlerde nasıl göründüğüne dair hızlı bir genel bakışı burada bulabilirsiniz. Etkileyici renk kombinasyonlarının keyfini çıkarın. Belki siz de hayalinizdeki motosikleti bulabilirsiniz! 

+ Devamını okuyun

Beyaz/M Motor Sporları

Beyaz/M Motor Sporları

Asimetrik Beyaz/M Motor Sporları gövde rengi, motosikletin her milimetre ve milisaniye düşünülerek koşulsuz performans için tasarlandığını açıkça ortaya koyuyor. Motosikletinize her açıdan sportif ve güçlü bir görünüm kazandıran renk teması, dünyadaki tüm pistlerin dinamik karakterini yansıtıyor. 

+ Devamını okuyun

Galaxy Dust Option 719

Galaxy Dust Option 719

Option 719 Metalik Galaxy Dust/Metalik Titan Gümüşü 2 gövde rengini kendi gözlerinizle gördüğünüzde ondan ayrılmak istemeyeceksiniz. Bu özel efektli gövde rengi, ışığın geliş açısına bağlı olarak maviden mora doğru değişen tonlarda parlıyor. Manuel olarak uygulanan duman efekti sayesinde, kontrast oluşturan gümüş yüzeylerle kusursuz bir uyum yakalıyor. Motosikletin görünümü beyaz çift çizgilerle tamamlanıyor. Bu göz alıcı renk teması aynı zamanda BMW Motorrad tarihiyle aranızdaki derin bağı simgeliyor. 

+ Devamını okuyun

Yeni renk seçenekleriyle sunulan tüm modeller

spinner