Sürekli hareket halinde ve son derece esnek: Şehir İçi Ulaşım, yeni CE 02’yi coşkuyla karşılıyor. Çünkü mobil yaşam tarzına mükemmel uyum sağlıyor. Ancak bu bir e-scooter değil. Aslında kategorize etmek hiç de kolay değil. Tam da bu yüzden kendi araç kategorisini yaratıyor: eParkourer. Adeta bir bir parkur sporcusu gibi şehir içinde hızlı, esnek ve çevik şekilde ilerliyor. Büyük bir misyonu olan çevik bir araç. Elektrikli. Çevre dostu. eParkourer’ınıza hemen atlayın ve #ElektriğinKeyfiniSür ruhunu hissedin. 

+ Devamını okuyun
“ 

Şehir içinde dolaşmanın en havalı şekli.

 ”

Harekete geçme zamanı

Aracınıza atlayın

CE 02'yi kullanmak neredeyse herkes için kolaydır. 50 cc'lik bir mopedde olduğu gibi, AM motosiklet ehliyetiyle 16 yaşından itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca otomobil ehliyeti veya A1 motosiklet ehliyeti ile de sürebilirsiniz.

Oyun alanına adım atın

CE 02 tüm kurallara karşı geliyor. Yeni tasarım diliyle dikkatleri üzerine çekiyor - sürüş keyfi işte böyle görünür. Görsel açıdan iddialı ve elektrikli oluşuyla sessiz. Devrim niteliğinde. İkonik. Şık stilinizden ödün vermeden çevreye duyarlı olmak mümkün.

Şehri keşfe çıkın

Şehir içinde bir parkur sporcusu gibi: Hızlı, çevik ve esnek. Çevik sürüş tarzı ve özgün tasarımıyla eParkourer, yeni bir araç kategorisi yaratarak şehirde fırtınalar estiriyor.

Hızlı ve çevik

Sadece bakarak bile bunu anlayabilirsiniz. CE 02 enerjiyle dolup taşıyor. Şık tasarımı bile tek başına %100 sürüş keyfi vaat ediyor. Şerit tasarımı: Tamamen yeni. Mola vermesi gerektiğinde bataryası standart ev tipi 220 voltluk prizden hızlı şekilde şarj oluyor. Düşük güçlü versiyonu, 16 yaşından itibaren yalnızca AM ehliyetiyle kullanılabiliyor.

+ Devamını okuyun

CE 02'yi keşfedin

Şehrinizde fırtınalar estirirken aynı zamanda çevre dostu olmak mı istiyorsunuz? Şık ve çevik eParkourer hakkında detaylı bilgi alın.

CE 02’ye git

Daha fazla # ElektriğinKeyfiniSür

spinner