40 yıllık macera

GS’in kırk yılı

Her türlü zorluğa hazırlıklı GS, 1980’den beri hem arazide hem de yolda sınırsız macera ve merakı temsil etti. 40 yıl önce touring enduro motosikletlere yönelik kavramsal bir öncü olması amacıyla ilk kez R 80 G/S’i pazara sunduk ve bu model uzun yıllar sürecek olan bir başarı hikayesinin temelini oluşturdu. Bu yıldönümünü çok yönlü GS modellerimizin özel versiyonlarıyla kutluyoruz. 40 Years GS modellerinin her biri #SpiritofGS için bir övgü niteliğindedir. En son teknolojiye sahip olan modeller, tasarımının ilhamını efsanevi R 100 GS’ten alırken bize GS’in kökenlerini hatırlatıyor.

Yıldönümü için eşsiz bir tasarım

Bir ikondan ilham aldı

İkonlardan ilham alan en son teknolojiyi sunan Yeni 40 Years GS modelleri GS efsanesine görsel bir övgü niteliğinde. R 100 GS modelinden ilham alan siyah ve sarı tasarım, “Bumblebee” takma adıyla tanındı.

Yeni R 1250 GS – 40 Years GS modeli

Yeni R 1250 GS “40 Years GS” modeli gidonları ve altın rengindeki jantları ile çarpıcı siyah ve sarı renklerdeki “alçak” ralli selesiyle kökenlerini açıkça belli ediyor.

Yeni R 1250 GS Adventure – 40 Years GS modeli

Efsanevi görünüme sahip ikonlar: “40 Years GS” modeli Yeni R 1250 GS Adventure kontrast sarı renkte şeritleri ve altın rengi elcik koruması, jantlar, gidon ve fren kaliperleriyle.

Yeni F 850 GS – 40 Years GS modeli

Metalik siyah gövde rengi, sarı vurgular ve anodize edilmiş altın rengi jantlarıyla 40 Years GS modeli yeni F 850 GS gerçekten dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni F 850 GS Adventure – 40 Years GS modeli

Siyah ve sarı sele, anodize edilmiş altın rengi jantlar ve yüksek kalitede detaylarıyla 40 Years GS modeli yeni F 850 GS Adventure, R 100 GS modelinden ilham aldı.

Yeni F 750 GS – 40 Years GS modeli

Siyah jantlar, göz alıcı sarı elcik koruması ve çarpıcı “40 Years GS” yazısı: 40 Years GS modelleri arasında yer alan Yeni F 750 GS.

Yeni R nineT Urban G/S – 40 Years GS modeli

Metalik siyah gövde rengi, “40 Years GS” logolu siyah ve sarı sele ile sarı elcik korumasıyla 40 Years GS modeli yeni R nineT Urban G/S.

40 yıllık ilerleme

Sürüşüyle izleyenleri fethetti

Sürüşüyle izleyenleri fethetti

GS 80 modeli, 1978 yılında Altı Gün Dünya Şampiyonası’nda iki altın madalya kazandığında model serisinin başarısını sürdüreceği ve iki yıl sonra pazara sunulacağı kimsenin aklına gelmezdi. R 80 G/S büyük ölçekli touring enduro olarak kendi segmentini kurdu ve bugün hala büyük ölçekli touring enduro motosikletleri segmentine liderlik ediyor. GS en başarılı Alman motosikleti olarak biliniyor ve bunun nedenini biliyoruz. Bir GS motosikletine binen herhangi bir sürücü, GS sürmenin bir yaşam tarzı olduğunu hemen fark eder.

+ Devamını okuyun

Kilometre taşlarını belirleyen motosiklet teknolojisi

Kilometre taşlarını belirleyen motosiklet teknolojisi

Sürüş dinamikleri, off-road uzmanlığı, konfor ve sağlamlık 40 yıldır sürekli olarak geliştirmeye devam ettiğimiz dört olağanüstü yeteneğimizdir. Bunlar sayesinde GS sürekli yeniliğin öncülüğünü yapar: Limitlerin ötesine geçmek ve yeni yerler keşfetmek için üretilen bu motosiklet, tek silindirden günümüzün boxer motoruna kadar geleceğin motor teknolojisinin öncülüğünü yapıyor.

+ Devamını okuyun

Yetkili satıcıya git

Merak ettiniz ve daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Size en yakın BMW Motorrad Yetkili Satıcısını arayın ve 40 Years GS modelleri hakkında tavsiyeler alın.

BMW Motorrad Yetkili Satıcınızı bulun

#SPIRITOFGS HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

spinner