BMW K 1600 GRAND AMERICA

OPTION 719 MIDNIGHT SPECIAL EDITION

Yolculuk deneyimi dışında da özel bir şeyler tercih etmez misiniz? Karar sizin. Biz tercihimizi gerçekten benzersiz olmaktan yana kullandık ve her motosiklete eşsiz bir karakter katan incelikli hidrografik kaplama işlemini ilk kez seri üretim bir motosiklette uyguladık. Option 719 Midnight versiyonu ilhamını galaksiden alıyor ve keşfedilecek yerlerin sonsuzluğunu simgeliyor. Her motosikletin üzerine benzersiz şekilde işlenen yıldızlar ise büyük resmin parçalarını temsil ediyor.

Fabrikadan görünüm

Fabrikadan görünüm

Fabrikadan görünüm

Zaman alıcı ve büyük emek gerektiren boyama süreci için ilk pigmentten itibaren her adım dikkatlice değerlendirildi. Grafikler, motosikletin montajı sonrasında genel görünümün tutarlılığını korumak için titizlikle düzenlendi. Bu kapsamda, Meteoric Dust II metalik boya baz olarak kullanılıyor. Galaksi motifi ise bu baz üzerine, su banyosu içinde etkinleştirilen koruyucu film kullanılarak uygulanıyor. Bu süreç sırasında pigmentler koruyucu filmden ayrılarak yüzmeye başlıyor. 

+ Devamını okuyun

Yenilikleri yaratan hassas işçilik

Yenilikleri yaratan hassas işçilik

İlgili bileşen, pigmentlerin üzerine yapışmasını sağlamak için boyama sürecinin bir parçası olarak hazırlanan suya daldırılıyor. Suyun akış hareketleri, grafiğin pozisyonu ve parçaların şekli nedeniyle bu işlemin elde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Malzemenin hassaslığı, daldırma açısı ve hız prosedürde çok önemli bir rol oynuyor. Başka bir deyişle, her parça sezgisel olarak dünyaya geliyor ve bu da galaksiyi oluşturan kesitlerin tamamen benzersiz olmasını sağlıyor. Son olarak, parçalar parlak bir son kat ile kaplanıyor.

+ Devamını okuyun

Hidrografik boyama bize boya ve grafiklerle tamamen yeni efektler uygulama fırsatı verdi ve bu tekniği motosiklet seri üretiminde kullanan ilk üretici olduk.

 ”

Theresa Stukenbrock

Renkli grafik yüzey tasarımcısı

6
kat ile tamamlanan boyama süreci
340000
yıldız
1
daldırma işlemi – ikinci şans yok
1
galaksi

Option 719 Midnight’ın öne çıkan diğer özellikleri

Option 719 Midnight’ın öne çıkan diğer özellikleri

Option 719 Midnight, etkileyici boya işçiliğinin yanı sıra depo kapağının üzerinde yer alan yüksek kaliteli alüminyum Midnight logosu gibi başka detaylarla da öne çıkıyor. Kapitone desenle sunulan siyah Option 719 selenin üzerinde model yazısı da yer alıyor. Ön cam panelleri ve gidon ağırlıkları siyah renkte sunulurken ön jant kapağı, hava akışı yönlendiriciler ve depo kapağı Metalik Meteoric Dust II rengiyle göz alıyor. Motosikletin her detayı kendine has bir karakter taşıyor. 

+ Devamını okuyun

PERFORMANCE TOURING'İ KEŞFEDİN

K 1600 Grand America

Option 719 Midnight Special Edition versiyonu, benzersiz karaktere sahip şeylerin değerini bilenler için tasarlandı. Efsanevi altı silindirli motoru ve karakteristik Bagger tasarımıyla K 1600 Grand America’nın size ve yol arkadaşınıza rahat ve lüks bir yolculuk deneyimine ek olarak neler sunabileceğini keşfedin.

BMW K 1600 GRAND AMERICA'YI GÖRÜN
spinner