Konforlu TOURING keyfi

Üst düzey sports touring

Bu donanım seçenekleri sürüş keyfini, güvenliği, touring açısından uygunluğunu ve konforu aynı oranda arttırır. Gitmek istediğiniz her yere ve özellikle uzak hedeflere ulaşın. Bunu bir takım halinde de yapabilirsiniz. Dik yokuşlar artık kolay. Dar virajlar ise hiç sorun değil. Üstelik tüm hava koşullarında hazırsınız.

+ Devamını okuyun
Tasarlayıcıya gidin external-link-arrow-slim
Comfort paketi

Araçtaki comfort paketiyle her gezide daha sakin hareket ederek tamamen sürüş keyfine konsantre olabilirsiniz. Bu pakette Anahtarsız Sürüş, ısıtmalı elcikler ve lastik basıncı izleme sistemi (TPM) yer alıyor. Krom kaplama egzoz sistemi veya alternatif olarak krom kaplama egzoz manifoldu da pakette görsel olarak öne çıkan öğeleri oluşturuyor.

Touring paketi

Touring paketi sayesinde uzun yolculuklar bile rahat ve konforlu bir keyife dönüşüyor. Çanta tutucular, cruise control, navigasyon cihazı hazırlığı ve bir orta sehpa gibi ekstra özellikler de bu keyife katkıda bulunuyor.

Sele ısıtma

Sürücü ve yolcu için ayrı olarak ayarlanabilen sele ısıtma özelliği en soğuk mevsimlerde bile ek konfor ve sınırsız sürüş keyfi sunuyor.

Boru tipi gidonlar

Alüminyum boru tipi gidon çok daha kalkık oturma pozisyonu sağlıyor ve böylelikle motosikletin uzun mesafe sürüşe uygun olmasını mümkün kılıyor. Ergonomik olarak biçimlendirilmiş parça aynı zamanda sportif bir sürüş tarzı sunuyor. Böylece motosikletin dinamik karakterinden tam anlamıyla keyif alabilmenizi sağlıyor.

ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle akıllı telefonunuzu tutarak sürüş sırasında navigasyon cihazı olarak kullanabilmenizi sağlar. BMW Motorrad Connected uygulaması ve çoklu denetleyiciyi kullanarak navigasyon haritasını açabilir veya araca ilişkin bilgileri görüş alanınıza yansıtabilirsiniz. Çeşitli akıllı telefon boyutlarına uygundur ve endüktif olarak ya da bir kablo aracılığıyla akıllı telefonunuzu şarj eder.

Asfalt grisi touring çantası

Sol tarafa monte edilen yüksek kaliteli sert yüzeyli touring çanta 32 litre hacmiyle eşyalarınız veya motosiklet kaskınız için geniş bir alan sunar. Sıçramalara karşı korumalı Asfalt grisi renginde kapağa sahip çanta kilitlenebilir ve kısa ya da uzun yolculuklar için kusursuz bir yol arkadaşıdır.

Touring çanta için astar

Touring çantalar için uyumlu astar eşyalarınızı düzenler ve yüklemeyi ve boşaltmayı kolaylaştırır. Taşıma kolu ve omuz askısı sayesinde çantalar hızlı ve zahmetsiz bir şekilde elde taşınabilir. Pratik detayları arasında üç taraflı çepeçevre fermuar ve kapaktaki file cep yer alır.

6,5 inç TFT ekran için koruyucu cam

Koruyucu cam 6,5" TFT ekranı kire, çizilmelere ve hasara karşı korur. Temperlenmiş camın sahip olduğu parlama ve yansıma önleyici yüzey sayesinde TFT ekranınızı daima kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Gitmek istediğiniz yerle aranıza hiçbir şey girmesin

Sporcu kadar dayanıklı

Keşfedecek sayısız, heyecan verici rotalar, sizi bekleyen ufuk çizgisi ve her zaman daha çok istek yaratan bir sonraki viraj. Sürüş felsefeniz bu hedefleri içeriyorsa kilometrelerce mesafeyi farkında olmadan arkanızda bırakacaksınız. R 1250 RS'iniz ile yalnız olarak zaman geçirmeyi tercih ediyor ve daha uzun mesafeli yolculuklar yapmayı arzu ediyorsanız aşağıdaki donanımlardan vazgeçemeyeceksiniz.

+ Devamını okuyun
Tasarlayıcıya gidin external-link-arrow-slim
Tekli sele

Tek başına sürüş: Tekli sele, iki kişilik seleye sahip RS'i gerçek bir monoposto'ya dönüştürüyor. Şık yolcu selesi kapağı sportif bir görünüm yaratıyor. Buna ek olarak motosikletin arka ayak dayamaları ve arka tutamakları kaldırılıyor. Dar ve sert çizgilere sahip arka kısmıyla, R 1250 RS'in dinamik ve sportif iddiasını öne çıkarıyor.

Comfort paketi

Araçtaki comfort paketiyle her gezide daha sakin hareket ederek tamamen sürüş keyfine konsantre olabilirsiniz. Bu pakette Anahtarsız Sürüş, ısıtmalı elcikler ve lastik basıncı izleme sistemi (TPM) yer alıyor. Krom kaplama egzoz sistemi veya alternatif olarak krom kaplama egzoz manifoldu da pakette görsel olarak öne çıkan öğeleri oluşturuyor.

Dynamics paketi

Dynamics paketi motosikletin sportif niteliklerini geliştirirken aynı zamanda daha fazla güvenlik sunuyor. Motor sürtünme torku kontrolü, MSR, Pro sürüş modları, Pro vites değiştirme asistanı ve Dynamic ESA özelliklerini içeriyor.

Sports susturucu

Üst düzey mükemmellik: Yüksek kaliteye sahip titanyumdan üretilmiş geçmeli spor susturucu ve karbon uç kapağı güçlü bir sese ve sportif bir görünüme sahiptir. Ek olarak Akrapovič ile geliştirilen spor susturucunun ağırlığı standart susturucuya kıyasla iyileştirilmiştir.

6,5 inç TFT ekran için koruyucu cam

Koruyucu cam 6,5" TFT ekranı kire, çizilmelere ve hasara karşı korur. Temperlenmiş camın sahip olduğu parlama ve yansıma önleyici yüzey sayesinde TFT ekranınızı daima kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Özel OPTION 719

Option 719 Classic Billet Pack

Özel Option 719’la sunulan iki Classic billet pack, gümüş görünümlü yüksek kaliteli bileşenleriyle tasarımı belirleyen vurgular sunuyor.

Option 719 Classic Billet Pack, motor bölümünde makinede işlenmiş silindir kafası kapaklarının yanı sıra buji kapağı, yağ dolum tapası ve ön motor muhafazası kapağını içeriyor. Option 719 Classic II Billet Pack yüksek kaliteli paketi, genişleme tankı için makineden işlenmiş kapaklar, ayarlanabilir ayak dayamaları, makinede işlenmiş bir ayak freni ve vites değiştirme kolunun yanı sıra çoklu ayarlanabilir fren ve debriyaj kollarıyla tamamlıyor.

Option 719 Storm Billet Pack

İki adet Option 719 Storm Billet Pack, Gümüş gri sert görünüme sahip yüksek kalitede bileşenleriyle tasarımı tanımlayan vurgular oluşturuyor.

Option 719 Classic Billet Pack, motor bölümünde makinede işlenmiş silindir kafası kapaklarının yanı sıra buji kapağı, yağ dolum tapası ve ön motor muhafazası kapağını içeriyor. Option 719 Storm II Billet Pack yüksek kaliteli paketi, genişleme tankı için makinede işlenmiş kapaklar, ayarlanabilir ayak dayamaları, makinede işlenmiş bir ayak freni ve vites değiştirme kolunun yanı sıra çoklu ayarlanabilir fren ve debriyaj kollarıyla tamamlıyor.

Option 719 Shadow Billet Pack

Siyah/gümüş renklerdeki yüksek kaliteli alüminyum bileşenleriyle Option 719 Shadow Billet Pack motosikletin sportif karakterini öne çıkarıyor.

Option 719 Shadow Billet Pack, döküm ön motor muhafazası kapağı ve silindir kafası kapaklarını, buji kapağını, yağ dolum tapasını ve silindir kafası kapakları üzerindeki siyah plastik kızakları içeriyor. Option 719 Shadow II Billet Pack ayak ve el kollarının yanı sıra olağanüstü bir değer katan ve tam oturan ayak dayamalarını içeriyor. Frezelenmiş genleşme tankları stil ve işlevselliği bir araya getiriyor.

Çok daha fazla aksesuar

Daha fazla sportiflik, daha fazla saklama alanı, daha fazla zarafet. Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarından oluşan geniş ürün yelpazemizi keşfedin ve ihtiyacınıza uygun bir motosiklet tasarlayın.

Tasarlayıcıya gidin
spinner