01/12/2020 tarihinden itibaren, burada gösterilen aracın Brembo marka fren sistemi yerine başka bir üreticiden temin edilen (ve muhtemelen farklı görünümdeki) bir fren sistemi ile sunulması beklenmektedir.
Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

YENİ BMW R 1250 RS

HIZ ŞERİDİNDE SPORTİF GEZİNTİ

Bir yolculuğu tanımlayan iki unsur vardır; zaman ve mesafe. Yeni BMW R 1250 RS ile her yolculukta daha fazla rotanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni boxer motorun zengin 143 Nm torku ve 136 bg (100 kW) gücü sizi seyir hızına daha çabuk ulaştırır. Yenilikçi BMW ShiftCam teknolojisi size tüm devir aralıklarında daha fazla tork ve çarpıcı bir esneklik sunar. Böylece her sürüş pozisyonunda asfalt üzerinde etkileyici bir sprint elde edersiniz. Yeniden tasarlanan ön kısım tamamen LED farlarla yeni, sportif bir görünüm kazandırır ve rüzgara aerodinamik olarak döner. Böylelikle her zaman hızlı ve konforlu bir şekilde yol alabilirsiniz. Ne kadar yolu arkanızda bıraktığınız önemli değil, R 1250 RS ile sürüş keyfiniz kat ettiğiniz her kilometreyle birlikte artar. 

R 1250 RS’İN TASARIMI

Stilinizi seçin.

Farklı renk varyasyonları ve stillerle her hızda iyi görüneceksiniz.

  Metalik Siyah

  Klasik Metalik Siyah renkteki temel model ile gündüzü geceye dönüştürün. Ayak dayamaları ve gidon gibi gümüş renkli öğeler motosikletin tarzına pırıltılı vurgular ekliyor.

  Sport Stili

  Beyaz gövde rengindeki Sport Stiliyle canlı bir görünümün keyfini çıkaracak ve dikkatleri R 1250 RS’in sportif yönüne çekeceksiniz.

  Exclusive stili

  Metalik Imperial mavi renk ayrıcalık hissini yansıtır. Koyu renk genel izlenimiyle şık bir görünüm garantilidir. Altın renginde fren kaliperleri, özel yazı ve paslanmaz çelik depo kapağı en üst düzeyde kalitenin tanığıdır.

  Sportif özellikler ergonomiyle bir araya geliyor.

  R 1250 RS sportif özellikleri touring yeteneğiyle birleştiriyor. Yeni spoyler dahil olmak üzere tamamen revize edilen ön tasarım Sport Tourer’ın dinamik genel izlenimini vurgular. Çift farın simetrik düzeni R 1250 RS’e dengeli ve modern bir görünüm kazandırır. Gidon geometrisi ise sportif bir oturma pozisyonu sunar. 

  + Devamını okuyun

  3 yıl garanti

  Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

  Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

  Daha fazla bilgi için 

  ÇİFT SİLİNDİRLİ BOXER MOTOR

  1,254
  cc kapasite
  100
  kW (136 bg), 7.750 dev/dk'da
  143
  Nm maks. tork, 6.250 dev/dk’da
  200
  Maks. hız 200 km/sa üzeri
  Çift silindirli boxer motor 1250 cc (hava sıvı soğutmalı)

  Yeni R 1250 RS’in sesini deneyimleyin

  Fren sisteminde değişiklik

  01/12/2020 tarihinden itibaren, burada gösterilen aracın Brembo marka fren sistemi yerine başka bir üreticiden temin edilen (ve muhtemelen farklı görünümdeki) bir fren sistemi ile sunulması beklenmektedir.

  Yeni bir özellik.

  Bağlantılı TFT ekran.

  Bağlantılı TFT ekran.

  Akıllı telefonunuzu Bluetooth ile motosiklete bağlayın. 6,5 inç TFT ekran motosikletiniz hakkında her şeyi gösterir ve akıllı telefon aracılığıyla navigasyon, müzik ve telefon iletişimi gibi ek özellikler sunar. 

  + Devamını okuyun

  R 1250 RS’İN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  BMW ShiftCam.
  BMW R1250 RS - BMW ShiftCam | BMW Motorrad Türkiye
  Sport Stili.
  BMW R1250 RS - Sport Stili | BMW Motorrad Türkiye
  Exclusive stili.
  BMW R1250 RS - Exclusive stili | BMW Motorrad Türkiye
  En son nesil Dynamic ESA.
  BMW R1250 RS - Dynamic ESA | BMW Motorrad Türkiye
  Sürüş modlarının uzantısı.
  BMW R1250 RS - Sürüş modları | BMW Motorrad Türkiye
  Bağlantı.
  BMW R1250 RS - Bağlantı | BMW Motorrad Türkiye
  Akıllı acil durum çağrısı (ECALL).
  BMW R1250 RS - ECALL | BMW Motorrad Türkiye
  HP spor susturucu.
  BMW R1250 RS - HP Spor Susturucu | BMW Motorrad Türkiye

  DAHA FAZLA BİREYSELLİK

  Zevkinize kusursuz şekilde uyum sağlayan bir motosiklet.

  R 1250 RS için geniş bir yelpazede yer alan opsiyonel donanım seçenekleri ve orijinal BMW Aksesuarları mevcuttur. Bu sayede motosikletinizi kendi arzunuza göre bir araya getirebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ

  BENZER MOTOSİKLETLER

  spinner