BMW R 1250 RS

Hız şeridinde sportif bir gezinti

BMW R 1250 RS, güçlü bir sports touring motosiklet. BMW ShiftCam teknolojisine sahip iki silindirli Boxer motoruyla öne çıkan motosiklet, sportif hakimiyeti ve saf sürüş keyfini görsel olarak somut hale getirir. Rüzgar ve hava koşullarına karşı korumanın yanı sıra rahat oturma pozisyonu ve destek sistemleri sayesinde tek başınıza veya yol arkadaşınızla birlikte her virajdan ve her kilometreden keyif alabilirsiniz. Boxer motorun her hamlesi, her yolculukta ve rotanız boyunca her hızlandığınız anda sizi daha ileriye taşır. Kendinizden emin olduğunuzda motosikletinizden daha fazlasını talep edersiniz, bu model ise böyle durumlarda bu beklentilerinizi karşılar. Basitçe söylemek gerekirse: #MeydanOkumayıAslaBırakma

Sportiflik artık daha kolay

Çarpıcı LED gündüz farı
R 1250 RS LED gündüz farı ile ön bölüm
Pratik USB şarj soketi
R 1250 RS’in USB şarj soketi
Konforlu boru tipi gidon
R 1250 RS’in boru tipi gidonu
Konforlu ısıtmalı sele
R 1250 RS'in ısıtmalı selesi
Kendini kanıtlamış 12 V şarj soketi
R 1250 RS’in arka kısmındaki 12 V şarj soketi
Bilgilendirici Corescreen Sport
R 1250 RS Corescreen Sport
DTC ve ABS Pro sayesinde standart olarak daha fazla güvenlik
R 1250 RS'in fren sistemi
Sportif, dar tekli sele
R 1250 RS'in sportif arka bölümü

Daha uzun yolculuklar, daha az mola

Daha uzun yolculuklar, daha az mola

Rain ve Road sürüş modlarına şimdi standart olarak verimli Eco sürüş modu eklendi. Böylece motosiklet verimli sürüş ve her zamanki dinamik sportif karakter arasında seçim yapabilme olanağı tanır. 6,5" TFT ekrandaki durum görünümü seçilen ayarı gösterir. Dynamic ve Dynamic Pro ile birlikte yeni opsiyonel Pro sürüş modları yolculuğunuz sırasında daha fazla performans sunar.

+ Devamını okuyun
1.254
cc kapasite
136
bg (100 kW), 7.750 dev/dk'da
143
Nm maksimum sıkma torku, 6.250 dev/dk’da
3,3
saniyede 0'dan 100 km/sa hıza ulaşma
Hava/sıvı soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

Her durumda daha fazla güç

Boxer motor kendini kanıtlamış BMW ShiftCam teknolojisi sayesinde iki farklı kam mili profiline sahiptir. Değişken kam mili kontrolü sayesinde sürüş üstün akıcı çalışma özelliği, yüksek verimlilik veya gerçek anlamda güçlü bir hızlanma için ihtiyaca bağlı tork geliştirme özelliğiyle etkileyicidir. Maksimum 143 Nm’ye tork artışı, hız şeridinde yapılan atakların yanı sıra virajlardan güçlü bir şekilde hızlanarak çıkarken, her devir aralığında hissedilebilir. 

+ Devamını okuyun

İddialı sports touring motosiklet

Daha fazla seçenek

Bir boxer, üç yüz. Klasik ve sade bir karakterden sportif ve dinamik bir karaktere ve çarpıcı bir şıklığa kadar üç renk kombinasyonunun her biri R 1250 RS'in benzersiz dinamik spor touring karakterini kusursuz şekilde ifade eder.

Beyaz

R 1250 RS’in bu versiyonu özellikle sadedir. Boxer motor özellikle burada göze çarpar.

Sport

Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı renkleri BMW Motorsport'a açık bir övgüdür. Tekli selenin sportif görünümü beyaz şasi ve altın renginde fren kaliperleriyle tamamlanır.

Triple Black

Tasarım sevenler için: Agate gri ve Metalik Siyah renklerden oluşan şasi, bu çizgileri kusursuz biçimde vurgular. Altın renkli fren kaliperleri ve paslanmaz çelik motor spoyleri çarpıcı vurgular oluşturur.

Ön tasarımdan arka tasarıma kadar sportif

İkonik gündüz farları ve yeni tasarlanan LED yanıp sönen sinyal lambalarını içeren çarpıcı ön kısımdan yüksek ön cama ve eksiksiz kaplama paneline ve kısa, sportif, dar tekli seleye kadar R 1250 RS saf bir sports touring motosiklettir. Kendinden emin ve güvenli yapıda motosiklet performans odaklı bir duruşa ve hükmeden bir görünüme sahiptir. Aynı zamana motosikletin çizgilerinin söz verdiği gibi konforlu ve virajlara tutkundur. Ve yalnızca sizin istediğiniz gibi performans sağlar.

+ Devamını okuyun

Eksiksiz ve ideal paket

Her R 1250 RS, sportif karakteri ve yolculuğa uygunluğu bir araya getirir. Artık kelimenin tam anlamıyla yolculuğun sizi nereye götüreceğine karar vermek size bağlı. Tercihleriniz için özel olarak hazırlanmış üç paket grubunu bir araya getirdik. 

+ Devamını okuyun
Dynamics Paketi

Her düz yolu bir sonraki virajın habercisi olarak mı görüyorsunuz? Dynamic paketimiz güç tutkunuz konusunda size yardımcı olur.

  • Dynamic ve Dynamic Pro ile birlikte Pro sürüş modları, tamamen performansa odaklı iki program sunar.
  • Motor sürtünme torku kontrolü, arka tekerleğin kaymasını ya da patinaj yapmasını önleyerek size daha fazla denge ve kontrol sağlar.
  • Pro vites değiştirme asistanı, debriyajı kullanmadan vites yükseltmeyi ve düşürmeyi mümkün kılar.
  • Dynamic ESA, konfor ve saf sportif karakter arasında geniş bir aralık sunar. Amortisör ve yay ön yükünün otomatik olarak kontrol edilmesiyle motosiklet yattığında bile en iyi çekişi mümkün kılar.
Comfort Paketi

Comfort paketi ile her yolculuğun kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Burada önemli olan şey motosiklet sürmeyi siz daha üzerine binmeden önce bile kolay ve keyifli hale getirmektir.

  • Anahtarsız Sürüş sayesinde anahtarınızı dakikalarca aramanıza gerek kalmadan motosikletinizi anahtarınız cebinizdeyken çalıştırabilirsiniz.
  • Ek olarak bu paket lastik basınç kontrolünün (RDC) yanı sıra parmaklarınızı sıcak tutmak üzere ısıtmalı elcikler de içerir.
  • Motosikletinizin gerçekten dikkat çekmesini istiyorsanız krom egzoz sistemini veya krom manifoldu da tercih edebilirsiniz.
Tour Paketi

Yolculuktan ve motosiklet üzerinde geçirdiğiniz zamandan keyif aldığınızda birkaç kilometre daha fazla gitmek isterseniz tour paketi konforlu bir yolculuk sunar.

  • Elbette bu paket navigasyon cihazının yanı sıra cruise control için bir taşıyıcıyı da içerir.
  • Orta sehpa iki çanta tutucuda ağır çantalar olduğunda bile motosikletinizi sabit ve güvende tutar.

Daha fazla bireysellik

Geniş bir yelpazede yer alan opsiyonel donanım ve orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla R 1250 RS’inizi ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyarlayabilirsiniz. Ürün yelpazesi sele tipleri ve çantalardan yüksek kalitede Option 719 kaplamalara kadar uzanır.

Çok daha fazla Boxer keyfi

spinner