* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

YENİ BMW R 1250 RS

HIZ ŞERİDİNDE SPORTİF GEZİNTİ

Bir yolculuğu tanımlayan iki unsur vardır; zaman ve mesafe. Yeni BMW R 1250 RS ile her yolculukta daha fazla rotanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni boxer motorun zengin 143 Nm torku ve 136 bg (100 kW) gücü sizi seyir hızına daha çabuk ulaştırır. Yenilikçi BMW ShiftCam teknolojisi size tüm devir aralığında daha fazla tork ve çarpıcı bir esneklik sunar. Böylece her sürüş pozisyonunda asfalt üzerinde etkileyici bir sprint elde edersiniz. Yeniden tasarlanan ön kısım tamamen LED farlara yeni, sportif bir görünüm kazandırır ve rüzgara aerodinamik olarak döner. Böylelikle her zaman hızlı ve konforlu bir şekilde yol alabilirsiniz. Ne kadar yolu arkanızda bıraktığınız önemli değil, R 1250 RS ile sürüş keyfiniz kat ettiğiniz her kilometreyle birlikte artar. 

R 1250 RS’İN TASARIMI

Stilinizi seçin.

Farklı renk varyasyonları ve stillerle her hızda iyi görüneceksiniz.

  Metalik siyah

  Klasik metalik Siyah renkte temel modelle gündüzü geceye dönüştürün. Ayak dayamaları ve gidon gibi gümüş renkli öğeler pırıltılı vurgular ekler.

  Sport Stili

  Dışa dönük ve dinamik, karşınızda Sport Stili. Metalik mat Austin sarısı renk gerçekten göz alıcıdır. Paslanmaz çelikten üretilen motor spoyleri kompakt ve sportif görünümü tamamlar.

  Exclusive stili

  Metalik Imperial mavi renk ayrıcalık hissini yansıtır. Koyu renk genel izlenimiyle şık bir görünüm garantilidir. Altın renginde fren kaliperleri, özel yazı ve paslanmaz çelik depo kapağı en üst düzeyde kalitenin tanığıdır.

  Option 719 metalik Stardust

  BMW Motorrad Spezial gövde rengi Option 719 metalik Stardust motosiklete kişisel ve benzersiz görünüme sahip bir parlaklık verir. Işığın yönüne göre art arda büyüleyici efektler göz önüne serilir. Yüksek kaliteli görünüm paslanmaz çelik motor spoyleri ve yakıt deposu kapağıyla tamamlanır.

  Broşürü indirin.

  BMW R 1250 RS Ürün Kataloğu
  PDF   |   3.65 MB   |   Türkçe

  Sportif özellikler ergonomiyle bir araya geliyor.

  R 1250 RS sportif özellikleri touring yeteneğiyle birleştiriyor. Yeni spoyler dahil olmak üzere tamamen revize edilen ön tasarım Sport Tourer’ın dinamik genel izlenimini vurgular. Çift farın simetrik düzeni R 1250 RS’ye dengeli ve modern bir görünüm kazandırır. Gidon geometrisi ise sportif bir oturma pozisyonu sunar. 

  + Devamını okuyun

  ÇİFT SİLİNDİRLİ BOXER MOTOR

  1,254
  cc kapasite
  100
  kW (136 bg), 7.750 dev/dk'da
  143
  Nm maks. tork, 6.250 dev/dk’da
  200
  Maks. hız 200 km/sa üzeri
  Çift silindirli boxer motor 1250 cc (hava sıvı soğutmalı)

  Yeni R 1250 RS’in sesini deneyimleyin

  Yeni bir özellik.

  Bağlantılı TFT ekran.

  Bağlantılı TFT ekran.

  Akıllı telefonunuzu Bluetooth ile motosiklete bağlayın. 6,5 inç TFT ekran motosikletiniz hakkında her şeyi gösterir ve akıllı telefon aracılığıyla navigasyon, müzik ve telefon iletişimi gibi ek özellikler sunar. 

  + Devamını okuyun

  R 1250 RS’İN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  BMW ShiftCam.
  BMW R1250 RS - BMW ShiftCam | BMW Motorrad Türkiye
  Sport Stili.
  BMW R1250 RS - Sport Stili | BMW Motorrad Türkiye
  Exclusive stili.
  BMW R1250 RS - Exclusive stili | BMW Motorrad Türkiye
  En son nesil Dynamic ESA.
  BMW R1250 RS - Dynamic ESA | BMW Motorrad Türkiye
  Sürüş modlarının uzantısı.
  BMW R1250 RS - Sürüş modları | BMW Motorrad Türkiye
  Bağlantı.
  BMW R1250 RS - Bağlantı | BMW Motorrad Türkiye
  Akıllı acil durum çağrısı (ECALL).
  BMW R1250 RS - ECALL | BMW Motorrad Türkiye
  HP spor susturucu.
  BMW R1250 RS - HP Spor Susturucu | BMW Motorrad Türkiye

  DAHA FAZLA BİREYSELLİK

  Zevkinize kusursuz şekilde uyum sağlayan bir motosiklet.

  R 1250 RS için geniş bir yelpazede yer alan opsiyonel donanım seçenekleri ve orijinal BMW Aksesuarları mevcuttur. Bu sayede motosikletinizi kendi arzunuza göre bir araya getirebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ

  BENZER MOTOSİKLETLER

  spinner