Viraj peşinde

Yaşayan merkezkaç kuvveti

Ne demek istediğimizi biliyorsunuz; düz yollar hızlanmak içindir. Ancak viraj dönerken Yeni R 1250 R'ın hızlanmasına neden olacağı ilk şey nabzınız olacak. Sağlam gücüyle asfaltla doğrudan temas sağlar ve düz yolda hızlanırken bir an önce sonraki viraja ulaşmak istemenize neden olur. Elbette tek başınıza da sürmek isteyebilirsiniz. Açıkçası eğlenmek için de pek fazlasına gerek yok.

+ Devamını okuyun
Tasarlayıcıya gidin external-link-arrow-slim
Tekli sele

Tek başına sürüş: Tekli sele iki kişilik seleye sahip R'ı gerçek bir monoposto'ya dönüştürür. Şık yolcu selesi kapağı sportif bir görünüm yaratır. Buna ek olarak arka ayak dayamaları ve arka tutamaklar kaldırılmıştır. Kuyruk kısmı dar ve sert çizgilere sahiptir, R 1250 R'ın dinamik ve sportif iddiasını vurgular.

6,5 inç TFT ekran için koruyucu cam

Koruyucu cam 6,5" TFT ekranı kire, sıçrayan taşlara ve hasara karşı korur. Temperlenmiş camın sahip olduğu parlama ve yansıma önleyici yüzey sayesinde TFT ekranınızı daima kolaylıkla okuyabilirsiniz. BMW Motorrad logosu ile birlikte.

Yolcuyla birlikte sürüş

Sürüşü paylaşmak eğlenceyi iki katına çıkarır

Arkanızda bir yolcu varken viraj peşinde koşmayı mı seviyorsunuz? Yeni R 1250 R bunun için de kusursuz donanıma sahiptir. Motosikletinizi bir yolcuyla birlikte sürmek isterseniz tam aradığınız donanım seçeneğini sunar.

+ Devamını okuyun
Yolcu paketi

Hava akımından birlikte keyif almayı sevenler için iki kat sürüş keyfi. Yolcu selesi ve yolcu ayak dayamalarıyla Yolcu Paketi iki kişi için eğlenceli bir sportif gezintiyi mümkün kılar.

Option 719

Option 719 Classic Billet pack

Option 719 Classic billet pack motor bölümünde makinede işlenmiş silindir kafası kapakları ve buji kapağını, yağ dolum tapası ve ön motor muhafazası kapağını içerir. Silindir kafası kapakları ve ön motor muhafazası kapağı dövme malzemeden üretilmiştir. Classic II Option 719 billet pack genişleme tankı kapağı, ayarlanabilir ayak dayamaları, makinede işlenmiş bir ayak freni ve debriyaj kolunun yanı sıra çoklu ayarlanabilir el freni ve debriyaj kollarını içerir. Makinede işlenmiş aynalar, saf alüminyum görünümüyle öne çıkan bir diğer görsel özelliktir.

Option 719 Storm Billet pack

Özel Option 791 Storm ve Storm II Billet Pack sert gümüş/gri görünümü ve yüksek kaliteli bileşenlerle tasarıma özgü vurgular yaratır. Anodize alüminyumdan makinede işlenmiş parçalar detaylara duyulan tutkuyu gösterir ve ayrıcalıklı bir görünüm oluşturur. Option 719 markası motosikletin belirgin kalitesini de vurgular. Makinede işlenen her parça bir sonrakine kesintisiz şekilde uyar, motosikletin tasarımıyla mükemmel uyum sağlar. Option 719 Classic billet pack motor bölümünde makinede işlenmiş silindir kafası kapaklarının yanı sıra buji kapağı, yağ dolum tapası ve ön motor muhafazası kapağını içerir. Option 719 Storm II billet pack aynalar, makinede işlenmiş genişleme tankı kapağı, ayarlanabilir ayak dayamaları, makinede işlenmiş bir ayak freni ve debriyaj kolunun yanı sıra çoklu ayarlanabilir el freni ve debriyaj kollarını içerir.

Option 719 Shadow Billet pack

Siyah/gümüş renklerdeki yüksek kalitede alüminyum bileşenleriyle Option 719 Shadow billet pack motosikletin sportif karakterini öne çıkarır. Motor muhafazası kapağı ve silindir kafası kapaklarını, buji kapağını, yağ dolum tapasını ve silindir kafası kapakları üzerindeki plastik kızakları içerir. Shadow II Option 719 billet pack ayak ve el kolları, aynaları ve tam oturan ayak dayamalarını içerir. Frezelenmiş genleşme tankları stil ve işlevselliği bir araya getirir.

Option 719 Classic jant ve Option 719 Sport jant

Şık tasarım ve yüksek kalitede işçilik jantlara da yansır: Seçim sizin. Option 719 Sport jant R modelinin dinamik yönünü vurgular. BMW R nineT modelinden tanıdığınız modern tasarıma sahip Option 719 Classic jantı da tercih edebilirsiniz. Tubeless lastiğe sahip spoke jant da artık R 1250 R modeli için sunuluyor ve boru tipi lastiklere sahip spoke janta göre 3 kg daha hafif. Tercihiniz ne olursa olsun motosikletinizin jantları karakterinizi vurgular.  

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Dahası var!

Kapsamlı aksesuar yelpazesi

Daha fazla konfor, daha fazla sportif karakter, daha fazla güvenlik - ve belki de daha fazla siz, ne dersiniz? Burada kendi roadster motosikletiniz için daha fazla resmi BMW Motorrad aksesuarları bulabilirsiniz.

Aksesuarlar bölümüne gidin
spinner