* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Yeni BMW R 1250 R.

Hiç olmadığı kadar çok yönlü ve iddialı.

Yeni R 1250 R çok daha dinamik bir görünüme yönelik tasarlandı. Bunu sağlayan başlıca etken 143 Nm azami torka sahip ve her zamankinden daha fazla güç üretmek amacıyla üzerinde tekrar çalışılan yeni Boxer motordur. Değişken kam mili kontrolü BMW ShiftCam fonksiyonu, her motor devrinde en uygun performansı sunan yenilikçi bir teknolojidir. Keyifli bir seyir ya da sportif bir gezinti sırasında her zaman Boxer motorun saf sürüş heyecanını ve kendine özgü gücünü deneyimlemenizi sağlar. 

R 1250 R’IN TASARIMI

Kendi roadster motosikletiniz, kendi stiliniz.

Yeni tasarlanan motor spoyleri ve radyatör kapağı yenilenmiş bir görünüm sunar. R 1250 R’ın temel rengi, roadster motosikletin kendisi kadar zamandan bağımsızdır. Metalik Siyah motosikletin saf görünümünü öne çıkarır. HP Stili sportif eğilimleri olanlar içindir. Exclusive Stili saf şıklığı yansıtırken, bireyselliğine düşkün sürücüler benzersiz bir görünüm yaratmak üzere Option 719 metalik Stardust seçeneğini tercih edebilir. Seçiminiz hangisi olursa olsun roadster motosikletinizden memnun kalır ve her gezintiden kendi tarzınızla keyif alırsınız.

  Metalik siyah

  Klasik bir görünüm için temel versiyon metalik Siyah renkte boyanır; bu sade renk ön jant kapağı, ön spoyler, depo yan kaplaması ve arka yan paneller gibi öğelerin tümünde kullanılır. Ana ve arka şasi, fren kaliperleri, radyatör kapağı ve sele gibi siyah renkteki birçok detay roadster motosikletin uyumlu genel görünümünü tamamlar.

  HP Stili

  HP Stili Beyaz, metalik Yarış Mavisi ve Yarış Kırmızısı renk grubuyla motosikletin dinamik ve sportif yanını vurgular. Altın renkli fren kaliperlerinin yanı sıra motor spoyleri, radyatör kapakları ve yakıt deposu kapaklarının tamamı paslanmaz çeliktendir ve belirgin vurgular sunar. HP Stili, TFT ekranda Core Screen Sport özeliğini içerir. Bu özellik örneğin öne çıkarılmış bir pozisyonda devir sayacını yansıtır ve yatma açısına ilişkin bilgi verir.

  Exclusive stili

  Roadster motosikletiniz Exclusive Stiliyle her gezide incelikli bir silueti yansıtır. Tüm kaplama panelleri metalik mat Pollux renkte boyanmıştır. Altın renkli fren kaliperleri, radyatör kapağı ve paslanmaz çelik yakıt deposu kapağı şık olduğu kadar benzersiz bir görünümü de vurgular.

  Option 719 metalik Stardust

  Kişiselleştirmenin adı: Option 719 metalik Stardust. Renkli dekoratif motifi de içeren gövde rengi motosiklete maksimum bireysellik kazandırır. Bu depo kapağı, radyatör kapağı ve motor spoyleri gibi paslanmaz çelik bileşenlerle öne çıkarılır. Ayrıca opsiyonel aksesuar olarak sunulan koyu kahverengi Option 719 seleyle de ek bir kontrast sunulur.

  Broşürü indirin.

  BMW R 1250 R Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.91 MB   |   Türkçe

  ÇİFT SİLİNDİRLİ BOXER MOTOR

  1,254
  cc kapasite
  100
  kW (136 bg), 7.750 dev/dk'da
  143
  Nm maks. tork, 6.250 dev/dk’da
  18
  Depo kapasitesi 18 litre
  Çift silindirli boxer motor 1250 cc (hava sıvı soğutmalı)

  R 1250 R’IN SESİNİ DENEYİMLEYİN

  Yeni bir özellik.

  Dinamik ESA.

  Dinamik ESA.

  Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) daha dengeli, dolayısıyla daha güvenli sürüş karakteri sunar. Sistem amortisörü ve teleskopik çatalın ön yükü ile yay bağlantılarını sürüş koşullarına ve motosikletinizin yüküne bağlı olarak otomatik düzenler ve her türlü zeminde, hatta yatık pozisyonda bile en üst düzeyde konfor ve çekiş sunar.  

  + Devamını okuyun

  R 1250 R’ın öne çıkan özellikleri

  ShiftCam model yazısı.
  BMW R 1250 R - ShiftCam model yazısı | BMW Motorrad Türkiye
  Paslanmaz çelik.
  BMW R 1250 R - Paslanmaz çelik | BMW Motorrad Türkiye
  Yüksek çözünürlüklü TFT renkli ekran.
  BMW R 1250 R - TFT Ekran | BMW Motorrad Türkiye
  Exclusive stili.
  BMW R 1250 R - Exclusive Stili | BMW Motorrad Türkiye
  ECALL - opsiyonel aksesuar olarak akıllı acil durum çağrısı.
  BMW R 1250 R - ECALL | BMW Motorrad Türkiye
  Pro sürüş modu.
  BMW R 1250 R - Pro sürüş modu | BMW Motorrad Türkiye
  HP Stili.
  BMW R 1250 R - HP Stili | BMW Motorrad Türkiye
  Core Screen Sport.
  BMW R 1250 R - Core screen sport | BMW Motorrad Türkiye

  Daha fazla bireysellik

  İhtiyaçlarınız için yaratıldı.

  R 1250 R için geniş bir yelpazede yer alan opsiyonel aksesuarlar ve orijinal BMW Motorrad Aksesuarları mevcuttur. Bu sayede motosikletinizi kendi arzunuza göre bir araya getirebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

  DİĞER MODELLER

  spinner