01/12/2020 tarihinden itibaren, burada gösterilen aracın Brembo marka fren sistemi yerine başka bir üreticiden temin edilen (ve muhtemelen farklı görünümdeki) bir fren sistemi ile sunulması beklenmektedir.
Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Yeni BMW R 1250 R.

Hiç olmadığı kadar çok yönlü ve iddialı.

Yeni R 1250 R çok daha dinamik bir görünüme yönelik tasarlandı. Bunu sağlayan başlıca etken 143 Nm azami torka sahip ve her zamankinden daha fazla güç üretmek amacıyla üzerinde tekrar çalışılan yeni Boxer motordur. Değişken kam mili kontrolü BMW ShiftCam fonksiyonu, her motor devrinde en uygun performansı sunan yenilikçi bir teknolojidir. Keyifli bir seyir ya da sportif bir gezinti sırasında her zaman Boxer motorun saf sürüş heyecanını ve kendine özgü gücünü deneyimlemenizi sağlar. 

R 1250 R’IN TASARIMI

Kendi roadster motosikletiniz, kendi stiliniz.

Yeni tasarlanan motor spoyleri ve radyatör kapağı yenilenmiş bir görünüm sunar. R 1250 R’ın temel rengi, roadster motosikletin kendisi kadar zamandan bağımsızdır. Metalik Siyah motosikletin saf görünümünü öne çıkarır. HP Stili sportif eğilimleri olanlar içindir. Exclusive Stili saf şıklığı yansıtırken, bireyselliğine düşkün sürücüler benzersiz bir görünüm yaratmak üzere Option 719 metalik Stardust seçeneğini tercih edebilir. Seçiminiz hangisi olursa olsun roadster motosikletinizden memnun kalır ve her gezintiden kendi tarzınızla keyif alırsınız.

  Metalik siyah

  Klasik bir görünüm için temel versiyon metalik siyah renktedir; bu sade renk ön jant kapağı, ön spoyler, depo yan kaplaması ve arka yan paneller gibi öğelerin tümünde kullanılır. Ana ve arka şasi, fren kaliperleri, radyatör kapağı ve sele gibi siyah renkteki birçok detay bu roadster motosikletin genel görünümünü uyumlu hale getirir.

  Sport Stili

  Sport Stili Beyaz, metalik Yarış Mavisi ve Yarış Kırmızısı renk grubuyla motosikletin dinamik ve sportif yanını vurgular. Altın renkli fren kaliperlerinin yanı sıra motor spoyleri, radyatör kapakları ve yakıt deposu kapaklarının tamamı paslanmaz çeliktendir ve belirgin vurgular sunar. Sport Stili, TFT ekranda Core Screen Sport özeliğini içerir. Bu özellik örneğin öne çıkarılmış bir pozisyonda devir sayacını yansıtır ve yatma açısına ilişkin bilgi verir.

  Exclusive stili

  Roadster motosikletiniz Exclusive Stiliyle her gezide incelikli bir silueti yansıtır. Tüm kaplama panelleri metalik mat Pollux renkte boyanmıştır. Altın renkli fren kaliperleri, radyatör kapağı ve paslanmaz çelik yakıt deposu kapağı şık olduğu kadar benzersiz bir görünüme de sahiptir.

  3 yıl garanti

  Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

  Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

  Daha fazla bilgi için 

  ÇİFT SİLİNDİRLİ BOXER MOTOR

  1,254
  cc kapasite
  100
  kW (136 bg), 7.750 dev/dk'da
  143
  Nm maks. tork, 6.250 dev/dk’da
  18
  Depo kapasitesi 18 litre
  Çift silindirli boxer motor 1250 cc (hava sıvı soğutmalı)

  R 1250 R’IN SESİNİ DENEYİMLEYİN

  Fren sisteminde değişiklik

  01/12/2020 tarihinden itibaren, burada gösterilen aracın Brembo marka fren sistemi yerine başka bir üreticiden temin edilen (ve muhtemelen farklı görünümdeki) bir fren sistemi ile sunulması beklenmektedir.

  Yeni bir özellik.

  Dinamik ESA.

  Dinamik ESA.

  Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) daha dengeli, dolayısıyla daha güvenli sürüş karakteri sunar. Sistem amortisörü ve teleskopik çatalın ön yükü ile yay bağlantılarını sürüş koşullarına ve motosikletinizin yüküne bağlı olarak otomatik düzenler ve her türlü zeminde, hatta yatık pozisyonda bile en üst düzeyde konfor ve çekiş sunar.  

  + Devamını okuyun

  R 1250 R’ın öne çıkan özellikleri

  ECALL - opsiyonel aksesuar olarak akıllı acil durum çağrısı.
  BMW R 1250 R - ECALL | BMW Motorrad Türkiye
  Paslanmaz çelik.
  BMW R 1250 R - Paslanmaz çelik | BMW Motorrad Türkiye
  Yüksek çözünürlüklü TFT renkli ekran.
  BMW R 1250 R - TFT Ekran | BMW Motorrad Türkiye
  Exclusive stili.
  BMW R 1250 R - Exclusive Stili | BMW Motorrad Türkiye
  Core Screen Sport.
  BMW R 1250 R - Core screen sport | BMW Motorrad Türkiye
  Pro sürüş modu.
  BMW R 1250 R - Pro sürüş modu | BMW Motorrad Türkiye
  ShiftCam model yazısı.
  BMW R 1250 R - ShiftCam model yazısı | BMW Motorrad Türkiye
  HP Stili.
  BMW R 1250 R - HP Stili | BMW Motorrad Türkiye

  Daha fazla bireysellik

  İhtiyaçlarınız için yaratıldı.

  R 1250 R için geniş bir yelpazede yer alan opsiyonel aksesuarlar ve orijinal BMW Motorrad Aksesuarları mevcuttur. Bu sayede motosikletinizi kendi arzunuza göre bir araya getirebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

  DİĞER MODELLER

  spinner