BMW R 1250 R

Boxer gücüne sahip iddialı bir roadster

BMW R 1250 R, klasik Boxer gücüyle saf sürüş keyfi sunar. BMW ShiftCam teknolojisi kullanan hareketli aksamı kadar olağanüstü olan tek şey çok yönlülüğüdür. İster sportif ve dinamik, ister sade ve klasik ya da zahmetsiz ve konforlu olsun, bu roadster motosikletle sürüş deneyimi benzersizdir. Güçlü motoru ve 143 Nm maksimum torkuyla istediğiniz zaman kendinizi net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Kullanımıyla da her bir kilometreye siz nasıl isterseniz öyle hakim olmanızı sağlar. Yani basitçe söylemek gerekirse meydan okumayı asla bırakmayın: #MeydanOkumayıAslaBırakma

Her şeye uygun donanıma sahip: Öne çıkanlar

Yeni ve çarpıcı LED farlar
Yeni ve çarpıcı LED farlar
Özel Option 719 Classic jant
Özel Option 719 Classic jant
Sportif, dar, tekli sele
Sportif, dar, tekli sele
Pratik Core Screen Sport
Pratik Core Screen Sport
Pratik USB şarj soketi
Pratik USB şarj soketi
Konforlu ısıtmalı sele
Konforlu ısıtmalı sele
Kullanışlı 12V soket
Kullanışlı 12V soket
Virajları güvenle dönmek için standart olarak sunulan ABS Pro ve DTC
Virajları güvenle dönmek için standart olarak sunulan ABS Pro ve DTC

Gözle görülebilir sportif karakter

Gözle görülebilir sportif karakter

Bileğinizi her çevirdiğinizde bu Boxer motorun sunduğu torku hissedin ve keyfini çıkarın. Core Screen Sport ile artık sportif karakter kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda. TFT ekran DTC müdahaleleri, mevcut ve maksimum yatış açınız ve bunların yanı sıra fren müdahale kuvveti gibi bilgileri sunar. 

+ Devamını okuyun

Çok daha verimli bir sürüş için Eco modu

Çok daha verimli bir sürüş için Eco modu

Güçlü bir Boxer üzerinde kolaylıkla drift yapmak ve tereddütsüz bir sakinlik - Bu aynı zamanda çok yönlü olmanın da işaretidir. R 1250 R'ın yeni Eco modu ile deponuzu her doldurduğunuzda maksimum menzil elde edersiniz. TFT ekran, sürüş stilinizin ne kadar verimli olduğunu gösterir. Maksimum performans için istediğiniz zaman hızlı ve kolay bir şekilde farklı bir sürüş moduna geçiş yapabilirsiniz. Standart Rain ve Road sürüş modları artık ABS Pro ve DTC özelliklerini de içerir. Üstelik opsiyonel Pro Dynamic ve Dynamic Pro sürüş modları da R 1250 R motosikletinizin tüm potansiyelini serbest bırakabilmenize yardımcı olur. 

+ Devamını okuyun

Hissedebileceğiniz performans

1.254
cc kapasite
136
bg (100 kW), 7.750 dev/dk'da
143
Nm maks. tork, 6.250 dev/dk’da
18
I Yakıt deposu kapasitesi
Hava/sıvı soğutmalı çift silindirli dört zamanlı Boxer motor

Efsanevi güç üretimi

R 1250 R'ın kalbinde duruma kusursuz bir şekilde uyum sağlama kabiliyeti yatar. 1254 ccm hacmindeki Boxer motor BMW ShiftCam teknolojisini ve değişken kam mili kontrol özelliğini içerir. Tüm bunlar üstün, tek tip güç üretimi anlamına gelir. Motosikletinizi nasıl sürmek istediğiniz ise size kalmış. Rahat bir seyirden anlık bir hızlanmaya kadar her şey mümkündür. Motosikletin 143 Nm maksimum torkunu tam performansıyla hissettiğinizde yalnızca tek bir roadster motosikletin sunabileceği tartışmasız Boxer gücünün farkına varırsınız.

+ Devamını okuyun

Farklı tasarım

Bir roadster, üç yüz

Tarzınız hangisi olursa olsun, bu motosiklet size sade görünümden sportife ve klasik bir şıklığa kadar üç özgün roadster görünümü sunar.

Sport

Saf bir sportif karakter için Metalik Yarış Mavisi gövde rengi, beyaz şasi ve siyah spor gidonlar. Altın renkli fren kaliperleri, mavi ön spoyler ve tekli sele bu dinamikleri öne çıkarır.

Triple Black

Metalik Siyah gövde rengi, en ince detayına kadar zarafet: Agate gri şasi, paslanmaz çelik radyatör kapağı ve motor spoyleri. Kısa tekli selede olduğu gibi altın renkli kaliperler konsept ile kusursuz bir şekilde bir araya gelir.

Buz Grisi

Buz Grisi gövde rengine ve siyah şasiye sahip motosiklet saf sadeliği somut hale getirir. Bileğinizi çevirerek sürüşün ne kadar gösterişli olmasını istediğinize kendiniz karar verin.

Çarpıcı Boxer roadster

Çarpıcı Boxer roadster

Yeni tasarlanan çarpıcı LED farlar ikonik hilal şeklindeki LED ışık kılavuzlarıyla R 1250 R motosikletinize karakteristik Roadster görünümünü kazandırır. Tartışmasız şekilde akla şu soru gelir: cam mı yoksa kaplama mı? Ama bunu düşünmeye hiç gerek yok, neyse ki yola aktardığınız gücü hissedebilirsiniz. Çünkü bu güç motosiklet sürmeyi keyifli hale getiren geribildirimdir. Opsiyonel yeni tekli sele de R 1250 R'ın sportif görünümünü kusursuz hale getirir. 

+ Devamını okuyun
Dynamics Paketi

İçinizde her zaman bir hareket etme arzusu varsa sizin için kusursuz bir seçenek sunan ilave Dynamic ve Dynamic Pro sürüş modları performansa yönelik olarak tasarlanmıştır. Dinamik motor freni kontrolü, arka tekerleğin kaymasını ya da patinaj yapmasını önleyerek size daha fazla denge ve kontrol sağlar. Üstelik Pro Vites Değiştirme Asistanı tüm yük ve motor devri aralıklarında debriyajı kullanmaya gerek kalmadan vitesi yükseltmenize/düşürmenize yardımcı olur. Dynamic ESA kusursuz bir sürüşü garantilemek için konfor ayarından sportif ayarına kadar size geniş bir yelpazede ayar seçenekleri sunar.

Comfort Paketi

Comfort paketi ile yalnızca arkanıza yaslanın ve sürüşün keyfini çıkarın. Burada önemli olan şey motosiklet sürmeyi siz daha üzerine binmeden önce bile kolay ve keyifli hale getirmektir. Anahtarsız Sürüş sayesinde motosikletinizi anahtarınız cebinizdeyken çalıştırabilirsiniz. Ek olarak bu paket Lastik Basınç Kontrolünün (TPC) yanı sıra parmaklarınızı sıcak tutmak üzere ısıtmalı elcikler de içerir. Motosikletinizin gerçekten dikkat çekmesini istiyorsanız krom egzoz sistemini veya krom manifoldu da tercih edebilirsiniz.

Tour Paketi

Biraz daha ileriye gitmeye ne dersiniz? Tour paketi uzun sürüşleri konforlu hale getirir. Elbette bu paket navigasyon cihazının yanı sıra cruise control için bir taşıyıcıyı da içerir. Orta sehpa iki çanta tutucuda ağır çantalar olduğunda bile motosikletinizi sabit ve güvende tutar. 

R 1250 R'ı size özel bir roadster haline getirin

Orijinal BMW Motorrad aksesuarları ve uyumlu opsiyonel donanımdan oluşan geniş ürün yelpazemizle R 1250 R'ı kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

Kişiselleştirme bölümüne gidin

#MEYDANOKUMAKTANASLAVAZGEÇME

spinner