BMW M 1000 XR

Liderlik etmek için doğdu

M ailesinin en genç üyesi. M’e özgü tarzıyla M XR, M genlerinin özünü oluşturan yüksek performans ve ayrıcalık bileşenlerini bir araya getiriyor. Kendinden emin hakimiyet, bilekten kontrol. Bu motosikleti sürenlerin kanıtlaması gereken hiçbir şey yok. Liderlik etmek bir zorunluluk değil ama her zaman mümkün. Yalnızca pistlerde değil uzun mesafelerde de. Gerçek XR tarzıyla, kilometreleri art arda geride bırakmak üzere yaratılmış. Kendi segmentinde en güçlü ve en hafif motosiklete hazır mısınız?

2023'ün sonbaharında M XR serisi modeli hakkında tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Hatta daha şimdiden güncel prototip hakkındaki tüm bilgileri edinebilirsiniz.

M gücü XR performansıyla bir araya geliyor

M gücü XR performansıyla bir araya geliyor

Çok fazla sayıda karbon, M frenler, M kanatlar ve Race Pro sürüş modlarıyla M XR eksiksiz bir M deneyimi sunuyor. Yaklaşık 223 kg, hatta opsiyonel M Competition paketiyle daha bile düşük ağırlığıyla gerçek bir hafif sıklet. Olağanüstü ergonomik özellikleri kilometrelerce sürmenizi sağlıyor, ne de olsa kendisi gerçek bir XR. RR modelinden alınarak XR için uyarlanan BMW ShiftCam dört silindirli motor bir adrenalin patlaması peşindeyseniz maksimum 280 km/sa hıza kadar ulaşabilmenize yardımcı olmak üzere 200 bg (147 kW) üzerinde güç sunuyor.

+ Devamını okuyun

Adrenalin patlaması

Adrenalin patlaması

M XR hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Yetkili satıcınıza ne zaman geleceğini öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman hemen kaydolarak e-posta kutunuza güncel haberlerin gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ne de olsa bu yeni şampiyonun caddelere hakim olmasına ve ilk zorlukların ustalıkla üstesinden gelmesine yalnızca birkaç hafta kaldı. Bizi takip edin!

+ Devamını okuyun

Pist dışında inanılmaz bir deneyim yaşamak için kusursuz bir motosiklet. Asla inmek istemeyeceksiniz.

 ”

Peter Hickman

İngiliz motosiklet yarışçısı

Çok daha fazla performans

spinner