Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW R nıneT Urban G/S.

Göz alıcı, güçlü ve hava soğutmalı.

Dik ve rahat bir sürüş pozisyonuna sahip, modern teknolojiyle bir araya getirilmiş boxer motosikletin sunduğu güvenilir sürüş hissinin keyfini çıkarın. Kendi fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz için sunulan bir dizi özelleştirme seçeneği arasından tercihinizi yapın. R nineT Urban G/S, BMW Motorrad’ın G/S başarı hikayesinin ilk günlerine yönelik bir saygı niteliğindedir. Daha ilk bakışta R nineT Urban G/S’in dönemin off-road ruhunu yakaladığı açıkça anlaşılır. Aynı zamanda sürüş karakteri de günümüzün R nineT ailesinin gerçek bir üyesi olduğunu hatırlatır niteliktedir. İnsanların gitmek istedikleri yeri ve oraya nasıl ulaşacaklarını bildikleri bir zamanın yaşam biçimini yansıtır. Tıpkı bugün olduğu gibi.

R NINET URBAN G/S'İN TASARIMI

Stilinizi seçin.

Beyaz gövde rengine ek olarak BMW Motorrad tarafından kişiselleştirme teklifi olarak sunulan iki gövde rengi mevcuttur: Option 719 Metalik Siyah / Aurum ve Option 719 Metalik Siyah / Beyaz.

  Beyaz

  Beyaz renk R nineT Urban G/S’yi dikkat çekici hale getirir.

  Opt. 719 Black storm metallic/Light white

  Beyaz renk üzerindeki Metalik Siyah çizgilerin vurgusu yakıt deposuna benzersiz bir görünüm kazandırır.

  Opt. 719 Black storm metallic/Aurum

  Zengin siyah ve parlak altın renginin bileşimiyle şık bir renk oyunu yaratılmıştır.

  Broşürü indirin.

  BMW R nineT Urban G/S Ürün Kataloğu
  PDF   |   3.32 MB   |   Türkçe

  İlham kaynağı son derece açıktır.

  R nineT Urban G/S, göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Ayırt edici, stil sahibi öğeler, bu motosikleti orijinal G/S tasarımına saygı niteliğinde, güçlü, sağlam bir model haline getirir.19 inç ön tekerlek, bilinen teleskopik çatal, ön cam ve yükseltilmiş ön jant kapağı ile far maskesi, motosikletin ön kısmını tanımlayan özelliklerdir. Profil, yatay bir çizgi ile öne çıkar. Beyaz gövde öğeleri ve dar, hafifçe uzun kırmızı renkli sele, 1980 tarihli efsanevi R 80 G/S’in ruhunu canlandırır. Siyah motor ve şasi, bu etkiyi öne çıkarır. Yeni, klasik yuvarlak göstergeler ise Urban G/S’nin, R nineT ailesinin bir parçası olduğunu gösterir. R nineT Urban G/S, aynı zamanda, toprak patikalardan mıcırlı yollara kadar her türlü zeminin üstesinden gelir. Opsiyonel dişli lastikler ve tel jantlar, Enduro ayak dayamaları, cıvatayla tutturulmuş ısı kalkanı ve çelik ayak freni pedalı, hem işlevsel hem de görsel açıdan etkiyi artırır.
  + Devamını okuyun

  3 yıl garanti

  Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

  Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

  Daha fazla bilgi için 

  Çift Silindirli Boxer Motor

  116
  Nm maksimum sıkma torku, 6.000 dev/dk’da
  221
  kg, boş ağırlık, tam dolu
  1.170
  cc kapasitesi
  850
  mm sele yüksekliği
  Hava/yağ soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

  Saf sürüş keyfi için teknoloji.

  Saf sürüş keyfi için teknoloji.

  R nineT Urban G/S, görünümüyle geleneklere bağlı olsa da modern teknolojisiyle günümüze de aynı düzeyde saygı gösterir. Bu motosiklet, BMW R nineT'nin kendini kanıtlamış motoru ve elektrik sistemini kullanır. Urban G/S, aynı zamanda, mevcut EU-4 emisyon standartlarıyla da uyumludur. Güçlü hava soğutmalı, iki silindirli boxer motor, düşük devirlerde bile üst düzeyde güç üretmek için 1170 ccm kapasite ve 110 bg (81kW) çıkış gücüne sahiptir. Bu özelliklerin tümü, hafif ve modern bir sürüş deneyimi elde etmek üzere sunulur. Standart ABS ve opsiyonel ASC Otomatik Denge Kontrolü, hem yolda hem de toprak patikalarda, her zaman güvende olmanızı sağlar. Fırçalanmış paslanmaz çelikten üretilen yükseltilmiş egzoz sistemi de G/S'nin enduro köklerine yönelik bir diğer görsel kanıt niteliğindedir.

  + Devamını okuyun

  R nıneT Urban G/S’in öne çıkan özellikleri

  Farklı ön bölüm.
  BMW R nineT Urban G/S - Farklı ön bölüm | BMW Motorrad Türkiye
  Ön çamurluk.
  BMW R nineT Urban G/S - Ön çamurluk | BMW Motorrad Türkiye
  Mükemmel bir renk teması.
  BMW R nineT Urban G/S - Kırmızı renk teması | BMW Motorrad Türkiye
  Enduro ayak dayamaları.
  BMW R nineT Urban G/S - Enduro ayak dayamaları | BMW Motorrad Türkiye
  Büyük 19 inç ön jant.
  BMW R nineT Urban G/S - 19inç ön jant | BMW Motorrad Türkiye
  Kırmızı sele.
  BMW R nineT Urban G/S - Kırmızı sele | BMW Motorrad Türkiye
  Beyaz sinyal lambaları.
  BMW R nineT Urban G/S - Beyaz sinyal lambaları | BMW Motorrad Türkiye
  Cıvatalı ısı kalkanı.
  BMW R nineT Urban G/S - Cıvatalı ısı kalkanı | BMW Motorrad Türkiye

  Dik ve görkemli.

  Dik ve görkemli.

  Urban G/S'nin dengeli ergonomik üçgen şasisi, yolda çevik ve kendinize güvenli olmanızı sağlar: Hafifçe yükseltilmiş gidon, uzun sele yüzeyi ve arkaya monte edilmiş hafifçe derin ve geniş arka ayak dayamaları daha rahat ve kendine güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Serinin standart sele yüksekliği 850 mm'dir. Opsiyonel alçak sele sayesinde, R nineT Urban G/S, boyları ne olursa olsun hemen hemen tüm sürücüler için denge sunar.

  Görsel olarak öne çıkan diğer bir özellik, deri görünümlü seledir. Sele, özgün yüzey ve renk tasarımına odaklanan yüksek bir işçilik düzeyine sahiptir ve su geçirmezdir. Bu nedenle koyu renk yıkamaya sahip denim pantolonlar selenin boyanmasına veya lekelenmesine yol açabilir. Bu “patina” etkisi genellikle engellenemez ve defo olarak kabul edilmez.

  + Devamını okuyun

  Daha fazla bireysellik

  Neredeyse sınırsız kişiselleştirme.

  Neredeyse sınırsız kişiselleştirme.

  İster off-road görünümünü ister retro ruhunu istiyor olun, R nineT Urban G/S düşünce yapınızı ifade eder. Kişiselleştirme söz konusu olduğunda, G/S’in geçmişi boyunca sayısız macerada görüldüğü üzere olasılıklar sonsuzdur. R nineT Urban G/S çıkarılabilir arka yolcu selesi sayesinde hızla tek kişilik bir motosiklete dönüştürülebilir

  Ek olarak Orijinal BMW Motorrad aksesuarları ile Option 719 tarafından sunulan özel premium opsiyonel donanım mevcuttur. Kısacası bireyselliğinizi yansıtma seçenekleriniz tıpkı sürüş keyfiniz gibi sınırsızdır. 

  + Devamını okuyun

  Yeni R nıneT Urban G/S aksesuarları

  Diğer Herıtage Modellerİ

  spinner