* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW R nıneT Racer.

Güçlü karakter. Dinamik. hava soğutmalı.

BMW R nineT Racer efsanevi superbike çağını yeniden yaşatıyor. Bunu yenilikçi bir teknoloji ve alışılmış BMW Motorrad kalitesiyle sunarken takıntılı bir retro romantizminden de uzaklaşıyor. Çarpıcı yarım kaplamanın arkasında yerinizi alarak ellerinizi alçak gidon elciklerine koyduğunuzda güçlü boxer motorun çalışmasını hissedebilir ve tartışılmaz kükreyişini duyabilirsiniz. Elbette tıpkı hayatta olduğu gibi yolda da yalnızca güçlü bir karakter yarış çizgisine kadar dayanabilir .

R nıneT Racer’ın tasarımı

Stilinizi seçin.

Büyüleyici bir motosiklet , büyüleyici bir renge sahip olmalı: R nineT Racer göz alıcı motor sporları renklerindeki şeritleriyle birlikte Beyaz renkte sunulur. Ek olarak BMW Motorrad tarafından kişiselleştirme teklifi olarak sunulan Option 719 metalik Siyah/Aurum seçeneğine de sahipsiniz.

  */-->

  Beyaz

  Bu renk R nineT Racer’ın sportif karakterini vurgular.

  */-->

  Opt. 719 Black storm metallic/Aurum

  Zengin siyah ve parlak altın renginin bileşimiyle şık bir renk oyunu yaratılmıştır.

  Broşürü indirin.
  • BMW R nineT Racer Ürün Kataloğu
   PDF   |   2.71 MB   |   Türkçe

  Hız şeridinde şıklığını korur.

  R nineT Racer’ın tasarımı tartışmasız bir şekilde 70’li yılların motor sporlarından ilham alır. Uzatılmış oranlar tüm tasarıma yayılır ve saf bir hızlanmayı taahhüt eder. Farklı yarım kabuk kaplama, yakıt deposu ve sele biçimi ince siluetini şekillendirir. Uzun tekerlek arası mesafe ve öne doğru konumlanmış alçak gidonlar alçak, sportif oturma pozisyonunu tamamlar. Yüksek, geriye yaslanmış ayak dayamaları sürücü olarak kelimenin tam anlamıyla motosikletin üzerine yatmanız anlamına gelir. Sürüşle ilgili koyu renkli parçalar ve teknolojinin yanında belirgin bir biçimde öne çıkan beyaz renkli kaportayla çevrelenmiştir. BMW motor sporları renklerinde önden arkaya doğru ilerleyen şerit bile bir sonraki hızlanmanın ne zaman gerçekleşeceğini sorar gibidir.
  + Devamını okuyun

  Çift Silindirli Boxer Motor

  116
  Nm maksimum sıkma torku, 6.000 dev/dk’da
  220
  kg, tam dolu yakıt deposuyla/yola çıkmaya hazır
  1.170
  cc kapasite
  805
  mm sele yüksekliği
  Hava/yağ soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

  Yarış çizgisinin peşinde güçlü bir boxer motor.

  Yarış çizgisinin peşinde güçlü bir boxer motor.

  R nineT Racer’ın teknolojisi tasarımı kadar kendine güvenli ve güçlüdür. Tahrik ve elektrik sistemi BMW R nineT modelinden bu yana heyecan yaratır. Son teknoloji ürünü olan R nineT Racer aynı zamanda EU-4 standardına da uygundur. Güçlü hava soğutmalı, iki silindirli boxer motor 1170 ccm kapasiteye sahiptir ve düşük devirlerde bile 110 bg’lik (81kW) dinamik güç sunar. Bu tipik bir boxer motorudur.

  Yarım kaplama ve alçak oturma pozisyonu sayesinde sürekli yüksek hızların keyfini çıkarabilirsiniz. Standart ABS ve opsiyonel ASC, tüm gücü yola yansıttığınızda her zaman güvende olmanızı sağlar. Ek olarak tipik café racer tasarımına sahip 2’si 1 arada egzoz, teknolojinin gizlenmesine gerek olmadığını gösterir.

  + Devamını okuyun

  R nıneT Racer’ın öne çıkan özellikleri

  Oturur konumda sürüş.

  Oturur konumda sürüş.

  Sportif ve dinamik R nineT Racer'ın gidonları üst çatal köprüsü üzerinde alçak şekilde konumlandırılmıştır. Hafif bir ofset bileklerinizi korur. Diğer taraftan ayak dayamaları sportif oturma konumunu desteklemek üzere daha geride ve yukarıdadır. Ek olarak opsiyonel özel yapım sürücü selesi, sele yüksekliğini 805mm'den 795mm'ye düşürür.

  Sürücü selesi minderi arka kısımda hafifçe yükseltilmiştir. Bu uzun süreli yolculuklarda sırt için fark edilir bir rahatlama sağlar. Dinamik olarak tasarlanmış yarım kaplama da bunu sağlarken, bu durum özellikle 90km/sa üzerindeki hızlarda geçerlidir.

  + Devamını okuyun
  • R nineT Racer eski yarış günlerinin görünümünü en son teknolojiyle bir araya getiriyor. Bu sebeple araçta standart olarak BMW Motorrad ABS de yer alıyor. Opsiyonel ASC (otomatik denge kontrolü) arka tekerleğin patinaj yapmasını engeller ve ekstrem durumlarda aktif sürüş güvenliği için çok daha etkili bir güç aktarımı sağlar. İstek üzerine yolculuk sırasında da kullanılabilir.

  • R nineT Racer geçmişin motor sporlarından ilham alır. Bu nedenle motosikletinizi tamamen solo ve sade bir şekilde sürmeniz için standart olarak yalnızca sizin için yeri vardır. Odaklı duruşunu belli eder. Sonradan takılabilen arka sele çerçevesi, motosikleti çabucak iki kişilik hale getirir. Bu özellik, motosikletinizin istediğiniz gibi görünmesini sağlayan birçok olasılıktan yalnızca biridir.

  Şık kişiselleştirme imkanı.

  Option 719 tarafından sunulan özel tasarım klasik Option 719 frezelenmiş parçalar gibi geniş özel opsiyonel donanımla racer motosikletinizden çok daha iyi faydalanabilirsiniz. HP parçalarıyla daha fazla güç elde edersiniz. Bu seçeneklerin dışında Orijinal BMW Motorrad aksesuarları yer alır.

  Daha fazla bilgi alın

  R nıneT Racer aksesuarları

  Diğer Herıtage Modellerİ