Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW R nıneT pure.

Saf, sade ve hava soğutmalı.

BMW R nineT Pure klasik roadster tasarımından hoşlanan ve saf bir motosiklet deneyimi arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Tasarım ilhamını doğrudan ilk motosikletlerden alır. 1970'li ve 80'li yılları hatırlatmakla beraber kökleri çok daha derindedir. BMW'nin ilk motosikleti bile basit, fazlalıklardan arınmış ve dinamiktir. 1923'te de tüm konseptin merkezini BMW'nin karşılıklı ikiz motoru oluşturuyordu Yeni R nineT Pure motosikletinizi kişiselleştirebilmeniz için de birçok seçenek sunuyor. Motosikletiniz ve yaşam tarzınıza yönelik hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kişiselleştirme sırasında veya gaza basmanın heyecanından keyif alırken motosikletin kökenlerini daha da fazla hissedebilirsiniz.

R nıneT Pure tasarımı

Stilinizi seçin.

Catalano gri gövde rengine ek olarak BMW Motorrad kişiselleştirme teklifi olarak sunulan iki gövde rengi mevcuttur: Option 719 Metalik Siyah / Aurum ve Option 719 Metalik Siyah / Beyaz.

  Catalano Gri

  Saf keyif: Catalano Gri renk saf karakterini öne çıkarır.

  Opt. 719 Black storm metallic/Aurum

  Zengin siyah ve parlak altın renginin bileşimiyle şık bir renk oyunu yaratılmıştır.

  Opt. 719 Black storm metallic/Light white

  Beyaz renk üzerindeki Metalik Siyah çizgilerin vurgusu yakıt deposuna benzersiz bir görünüm kazandırır.

  Broşürü indirin.

  BMW R nineT Pure Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.76 MB   |   Türkçe

  Özüne indirgendi.

  R nineT Pure’un tasarımı tipik bir roadster motosikleti hatırlatır. Krom halkalı dairesel far, parlatılmış muhafaza ve yeni dairesel takometre ön tasarımın görünümünü etkiler. Oranlar yeni klasik görünümlü teleskopik çatalla birlikte üç parçalı köprülü şasi sayesinde belirlenir. Destekleyici öğe olarak karşılıklı ikiz motor her an kükremeye hazırdır. Çelik yakıt deposu ve tipik dar arka bölüm şık arka bölümün siluetini, çevik ve kendinden emin bir görünümle tamamlarken, hemen altında ise çarpıcı 5 kollu döküm jantlar yer alır.
  Ancak son derece sadeleştirilen tasarım gelip geçici bir nostaljiye de takılmaz. Bunun yerine R nineT Pure motosikleti tamamen kişiselleştirmenize izin verir; isteğinize göre donanım ekleyebilir, değiştirebilir ve tasarlayabilirsiniz. Ne de olsa sizin motosikletiniz, sizin stiliniz. Motorun temelini kendini kanıtlanmış bir konsept ve elbette geleneksel BMW Motorrad kalitesi oluşturur.
  + Devamını okuyun

  3 yıl garanti

  Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

  Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

  Daha fazla bilgi için 

  Çift Silindirli Boxer Motor

  116
  Nm maksimum sıkma torku, 6.000 dev/dk’da
  219
  kg boş ağırlık, tam dolu yakıt deposuyla/yola çıkmaya hazır
  1.170
  cc kapasite
  805
  mm sele yüksekliği
  Hava/yağ soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

  Tamamen kişisel bir sürüş için kendini kanıtlamış karşılıklı ikiz motor.

  Tamamen kişisel bir sürüş için kendini kanıtlamış karşılıklı ikiz motor.

  R nineT Pure’un motoru ve elektrik sistemi daha önce R nineT’de motosiklet hayranlarını heyecanlandırmıştı. Hava/yağ soğutmalı iki silindirli karşılıklı ikiz motor 110 bg (81 kW) gücüyle verimli, canlı bir sürüş deneyimi sunar ve ikiz motora özgü  taahhüdünü yerine getirir. Tipik roadster görünümüyle 2’si 1 arada egzoz sistemi dolu, güçlü sesiyle bu özgüvenli stili öne çıkarır. Standart olarak sunulan ABS ve opsiyonel ASC sayesinde bu gücü güvenle sokaklara taşıyabilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  R nıneT Pure modelinin öne çıkan özellikleri

  BMW Logosuyla birlikte yuvarlak farlar.
  BMW R nineT Pure - Logolu yuvarlak farlar | BMW Motorrad Türkiye
  Ön jant poyrası.
  BMW R nineT Pure - Ön jant poyrası | BMW Motorrad Türkiye
  Klasik yuvarlak hız göstergesi.
  BMW R nineT Pure - Klasik hız göstergesi | BMW Motorrad Türkiye
  Hava girişindeki “nineT” logosu.
  BMW R nineT Pure | BMW Motorrad Türkiye
  Dökme alüminyum tek taraflı salıncak.
  R nineT Pure dökme alüminyum tek taraflı salıncak
  Değişken arka kısım.
  BMW R nineT Pure - Değişken arka kısım | BMW Motorrad Türkiye
  Modern LED stop lambası.
  BMW R nineT Pure - LED stop lambası | BMW Motorrad Türkiye
  2’si 1 arada egzoz sistemi.
  BMW R nineT Pure - Egzoz sistemi | BMW Motorrad Türkiye

  Şık ve kendinden emin ergonomik özellikler.

  Şık ve kendinden emin ergonomik özellikler.

  R nineT Pure özel bir motosiklete sahip olma hayalinizi gerçekleştirebilmenizi sağlar. Tamamen kendi düşüncelerinize uygun. Kendi motosikletinizi  kendi stilinizde yaratın. Nispeten alçak sele yüksekliği sayesinde motosiklet farklı vücut tiplerine uygundur. Ek olarak, R nineT Pure motosikletinizi fabrikada alçaltma seçeneği ile alçaltabilirsiniz. Derin, dar ve sıkı şekilde destekli yapısıyla  kendinden emin, samimi ve tartışmasız en iyi roadster tavrıyla yolculuk edin.

  + Devamını okuyun
  ABS ve opsiyonel ASC sayesinde güvenlik dahildir.

  R nineT Pure fikirlerinize açıktır. Güvenlik söz konusu olduğunda fikirlerimizi net bir şekilde yansıtır. Bu yüzden standart olarak BMW Motorrad ABS ile donatılır. Opsiyonel ASC (otomatik denge kontrolü) arka tekerleğin patinaj yapmasını engeller ve ekstrem durumlarda aktif sürüş güvenliği için çok daha etkili bir güç aktarımı sağlar. İstek üzerine yolculuk sırasında da kullanılabilir.

  Sele tipleri, tam istediğiniz gibi.

  R NineT Pure isteğinize göre aşağıdaki üç olasılığı sunar . Standart olarak takılı yolcu çerçevesi bulunan bir yolcu selesi mevcuttur. Solo sürüş sırasında yolcu selesini hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz. Bu, küçük sele yüksekliği altında bir miktar daha fazla saklama alanı sağlar. Veya R nineT Pure motosikleti yolcu selesi ve yolcu çerçevesi olmadan sportif ve sade bir şekilde de kullanabilirsiniz.

  Daha fazla bireysellik

  Tıpkı sevdiğiniz gibi.

  R nineT Pure motosikletinizi istediğiniz gibi, kolayca, parça parça tamamlayın. Bunun için özel premium opsiyonel donanımın yanı sıra Option 719 ve Orijinal BMW Motorrad aksesuarları tarafından sunulan parçaları kullanabilirsiniz.

  Daha fazla bilgi alın

  Yeni R nıneT Pure aksesuarları

  Diğer Herıtage Modellerİ

  spinner