BMW R nineT 100 Years

100. yıl dönümü için sınırlı sayıda üretilen özel model

R 32 yüz yıl önce benzersiz bir başarı hikayesi yazmaya başladı. Bugün yeni bir ikonla, BMW R nineT 100 Years ile macera dolu geçmişimizi kutluyoruz.

1923 adetle sınırlı bu model nostalji duygusunu yansıtmak isteyen hakiki meraklılarına yönelik bir motosiklet. Çok sayıda özel Option 719 makinede işlenmiş parça ve elbette eşsiz Boxer motor ile donatılan motosiklet #SoulFuel etiketini en ayrıcalıklı haliyle temsil ediyor. Krom kaplama yakıt deposu üzerindeki Metalik Siyah gövde rengi özel modelin son derece önemli, ayrıcalıklı bir özelliği. Bu geleneksel krom üzeri boya yöntemi 1969 R 75/5 modeline bir övgü niteliğinde.

“ 

Saf tutkunun 100 yılı

 ”
BMW Motorrad R nineT 100 Years görsellerinden oluşan kolaj

1923 adetten biri

Yüz yılın görkemi ancak böylesine modası geçmeyen ve modern bir modelle ifade edilebilirdi. Bu motosiklet bir tasarım ikonuydu, hala öyle ve öyle de kalacak. Sınırlı sayıda üretilen bu model geçmişten gelen detaylara gösterilen titizlik sayesinde meraklıları için bir koleksiyon parçası olacak. Her zaman çarpıcı ve her zaman önde. Siyah Option 719 makinede işlenmiş parçalar ise motosiklete yüksek kaliteli ve hükmeden bir görünüm kazandırıyor. Bu haliyle gerçek bir sanat eserine benziyor. 100 Years isimliği de buna işaret ederken “1923 adetten 1'i” ifadesi her şeyi özetliyor. Tüm bunlar herkes için değil yalnızca gerçek tutkunlarına ait bir motosiklet olduğu anlamına geliyor.

+ Devamını okuyun

100 Years motosikletinin detayları.

Ayrıcalıklı ve büyüleyici

Şık görünüm: 100 Years modeli yüksek kaliteli Option 719 Shadow ve Shadow II Billet paketleriyle sunulur. Bu öğeler arasında gidon ucu aynaları, ayak dayama sistemleri ve diğer birçok parça yer alır. Ayrıca adaptif farlar gibi yararlı özellikler içeren Konfor paketi de mevcuttur.

  Klasik krom

  Klasik krom gövde rengi heyecan verici özellikleri öne çıkarıyor. Krom üzeri boya yöntemi yüksek kalitede görünüm sunuyor. Beyaz renkli çizgiler geçmişten gelen köklerini vurguluyor.

  BMW Motorrad R nineT 100 Years görselleri ve videolarından oluşan galeri.

  Her zamankinden daha ayrıcalıklı

  Heritage dünyasını oluşturan model olarak R nineT her zaman çağdaş kalırken beraberinde BMW'nin geçmişinden de bir parça taşır. BMW R nineT 100 Years ikonik bileşenler için de çarpıcı bir zemin hazırlıyor. Option 719 Shadow ve Shadow II parçaları farklı, son derece ayrıcalıklı bir görünüm sunuyor. Öne çıkan birçok siyah renkli vurgu Oxblood tekli seleyle kontrast oluştururken Option 719 Classic jantlar motosikletin ayrıcalıklı görünümünü tamamlıyor.

  + Devamını okuyun

  100 Years stilinde aksesuarlar

  100 Years tasarımına sahip aksesuarlar tarzınızı tamamlar. 100 Years Edition koleksiyonuna ait bir çanta ile şık bir şekilde seyahat edin. 100 Years logolu motosiklet matı ise garajınızı R nineT 100 Years motosikletiniz için bir sergi alanına dönüştürür.

  + Devamını okuyun

  Yıl dönümü hakkında daha fazla bilgi

  spinner