* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW R NINET.

Tartışmasız. Özgün. hava soğutmalı.

Motosiklet kullanmak, saf özgürlük hissini temsil eder. Manzaralı yollar, virajlar, patikalar... Bu yollarda her bir metre önemlidir çünkü bu, sizin yolunuzdur. R nineT, harika bir yol arkadaşıdır ve kişisel memnuniyetiniz söz konusu olduğunda, sayısız kişiselleştirme olanağının da sayesinde neredeyse sınır tanımaz. Böylece, hava soğutmalı boxer motorunun karakteri, en son teknolojiyle birlikte, tam tork eğrisi sayesinde net bir biçimde hissedebileceğiniz biçimde motosikleti ileriye doğru iter. R nineT, ilk andan itibaren dünyanın dört bir yanındaki motosiklet meraklılarını etkilemeyi başarmıştır. Bu motosiklet sizi teşvik eder, size ilham verir ve kanınıza işler.

R NINET’nin tasarımı

Stilinizi seçin.

Metalik Siyah gövde rengine ek olarak BMW Motorrad kişiselleştirme teklifi olarak sunulan üç gövde rengi mevcuttur.

  Metalik siyah

  Şık ve klasik R nineT, renk temasıyla da saf ve dayanılmaz bir şekilde kendini gösterir.

  Opt. 719 Black storm metallic/Vintage

  Start numarası “21”üzerinde tek tip sarı renkte uygulama dolgulu yan kısımlarda da elde fırçayla uygulanmıştır, vintage görünüme tamamen sadıktır.

  Opt. 719 Metalik Pollux / Alüminyum

  Option 719 Metalik Pollux / Alüminyum, yakıt deposu üzerinde ışık ve gölgenin başarılı bir etkileşimini yaratır.

  Opt. 719 Mat Mars Kırmızısı/Metalik Mat Kozmik Mavi

  Spezial rengi Option 719 Mat Mars Kırmızısı/Metalik Mat Kozmik Mavi, Option 719 logosuyla elde edilen mükemmel bir mat renk oyunu ortaya koyar.

  Broşürü indirin.

  BMW R nineT Ürün Kataloğu
  PDF   |   3.12 MB   |   Türkçe

  Tartışmasız R nineT.

  R nineT, indirgenmiş bir stile sahiptir; ancak yine de belirgin tavrını tam anlamıyla korur. 90 yılı aşkın motosiklet üretimindeki tutkuyu ve yenilik anlayışını, etkileyici boxer motor, kompakt depo ve dar arka kısım gibi klasik BMW Motorrad oranlarıyla somut hale getirir. Tüm malzemeler, tutarlı bir biçimde yüksek kalitelidir; yüzeyler ise titizlikle geliştirilmiştir. Ayrıca, detaylara özen gösterilmiş ve gerçek bir işçilik sergilenmiştir. Örneğin, çamurluk, dövülmüş braketler kullanılarak çatal ayağına vidalanmıştır. Ayrıca far tutacağı, alüminyumdan yapılmıştır.
  + Devamını okuyun

  Kişiselleştirmek için tasarlandı.

  Kişiselleştirmek için tasarlandı.

  En başından itibaren, R nineT'nin geliştirilme aşamasındaki odak noktası, en yüksek düzeyde kişiselleştirme olanağı sunmayı amaçlayan modüler konseptiydi. Sayısız profesyonel ve özel modifikasyon, R nineT'nin sahip olduğu potansiyeli açıkça ortaya koyar. Elektronik sistemlerdeki açık arayüzler basitleştirilmiştir ve elektrikli bileşenlerin takılması gerekliliğini azaltır. Ayrıca, ayrılabilir şasi son derece iyi bir biçimde tasarlanmıştır. Arka şasinin uç parçası, sade ve stil sahibi bir solo performans veya alternatif oturma seçenekleri için kolaylıkla çıkartılabilir.

  + Devamını okuyun

  Çift Silindirli Boxer Motor

  119
  Nm, 6.000 dev/dk’da
  1.170
  cc kapasite
  222
  kg boş ağırlık, tam dolu yakıt deposuyla/yola çıkmaya hazır
  805
  mm sele yüksekliği
  Hava/yağ soğutmalı çift silindirli dört zamanlı boxer motor

  Klasik bir boxer.

  Klasik bir boxer.

  Güçlü hava soğutmalı, iki silindirli boxer motor, düşük devirlerde bile üst düzeyde güç üretmek için 1170 ccm kapasite ve 110 bg (81kW) çıkış gücüne sahiptir. Böylece, hem şehir içinde hem de kırsal yollarda her yolculuk özel bir deneyime dönüşür. Ayrıca R nineT, geçerli EU-4 standardını da karşılar. Standart BMW Motorrad ABS ve opsiyonel ASC otomatik denge kontrolü, ayırt edici dinamikleri her zaman güvenli bir şekilde yola iletebilmenizi sağlar. Ters çatal, kişisel koordinasyon için manuel olarak ayarlanabilir. Yay ön yükünü, basınç aşamasını ve kompresyon aşamasını, kendinize ve sürüş stilinize uygun olacak şekilde manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Analog hız göstergesi ve devir sayacına sahip yeni çift gösterge paneli ise ihtiyacınız olan bilgileri güvenilir bir biçimde elde etmenizi sağlayarak sürüş keyfinize katkıda bulunur

  + Devamını okuyun

  R NINET’nin sesini deneyimleyin

  R NINET’nin öne çıkan özellikleri

  Çift silindirli boxer motor.
  BMW RnineT - Çift silindirli boxer motor | BMW Motorrad Türkiye
  Gidon amortisörleri.
  BMW RnineT - Gidon amortisörleri | BMW Motorrad Türkiye
  Tip plakası.
  BMW RnineT - Tip plakası | BMW Motorrad Türkiye
  Değişken arka kısım.
  BMW RnineT - Değişen arka kısım | BMW Motorrad Türkiye
  Sele destekleri.
  BMW RnineT - Sele destekleri | BMW Motorrad Türkiye
  Saf alüminyum.
  BMW RnineT - Saf alimünyum | BMW Motorrad Türkiye
  ABS.
  BMW RnineT - ABS | BMW Motorrad Türkiye
  Çamurluk braketi.
  BMW RnineT - Çamurluk braketi | BMW Motorrad Türkiye

  Rahat oturma konumu, stressiz bir sürüş.

  Rahat oturma konumu, stressiz bir sürüş.

  R nineT’nin ergonomik özellikleri bile genel görünümüyle ve dinamik sürüş karakteriyle uyumludur. Birbirine zıt gibi görünse de motor performansına rağmen buradaki hedef en üst düzeyde keyif alacak şekilde rahat bir yavaşlamadır. Dengeli ergonomik üçgen ve hala bir şekilde düz gidon açısı rahatça otururken yeni rotalar keşfetmenize olanak sağlar. Bu durum R nineT’de ergonomik özelliklerin olağanüstü sürüş karakteriyle kelimenin tam anlamıyla el ele ilerlediği anlamına gelir.

  + Devamını okuyun

  Daha fazla bireysellik

  Tam bir R nineT. Tamamen siz.

  Her motosiklet sürücüsü birbirinden farklıdır. O zaman neden her motosiklet aynı olsun? Option 719 tarafından sunulan premium frezelenmiş parçalar veya Orijinal BMW Aksesuarları olmak üzere R nineT size birçok kişiselleştirme yöntemi sunar.

  Daha fazla bilgi alın

  Yeni R NINET aksesuarları

  Diğer HERITAGE Modellerİ

  spinner