BMW R 18 100 Years

100. yıl dönümü için sınırlı sayıda üretilen özel modelimiz

R 32 yüz yıl önce benzersiz bir başarı hikayesi yazmaya başladı. Bugün yeni bir ikonla, BMW R 18 100 Years ile macera dolu geçmişimizi kutluyoruz. 1923 adetle sınırlı bu model nostalji duygusunu yansıtmak isteyen hakiki meraklılarına yönelik bir motosiklet. 

Özel model çok sayıda krom parçayla geçmişe ait özelliklerini gururla öne çıkarıyor. Örneğin R 5 modelinin 1936 gibi erken bir tarihte diğerlerinden ayırt edilebilmesini sağlayan bir öğe olan beyaz çizgiler taşıyan damla şeklindeki yakıt deposu gibi. Ve elbette benzersiz Boxer motoru da bunlar arasında. #SoulFuel en ayrıcalıklı haliyle.

“ 

100 yılın ruhu bir motosiklette

 ”
BMW Motorrad R 18 100 Years görsellerinden oluşan kolaj

1923 adetten biri

Yüz yılın görkemi ancak böylesine modası geçmeyen ve modern bir modelle ifade edilebilirdi. Bu motosiklet bir tasarım ikonuydu, hala öyle ve öyle de kalacak. Sınırlı sayıda üretilen bu model geçmişten gelen detayları sayesinde bir ikon. Bol miktarda krom kullanımı ışığını artırırken gösterişli olma arzusuyla alçakgönüllü olmaktan biraz uzak sayılır. Tüm bu özellikleriyle gerçek bir sanat eseridir. 100 Years isimliği de buna işaret ederken “1923 adetten 1'i” her şeyi özetler. Bu özellikleriyle herkes için değil yalnızca gerçek tutkunlarına ait bir motosiklet olduğunu gösterir.

+ Devamını okuyun

100 Years motosikletinin detayları.

Krom malzemeler

Baş döndürücü bir görünüme sahip 100 Years modeli el ve ayak kolları, gidon kelepçeleri, ön motor kapağı veya aynalar gibi birçok krom parçayı içeren krom tasarım seçeneğiyle birlikte sunuluyor.

  Klasik krom

  Klasik krom gövde rengi heyecan verici özellikleri öne çıkarıyor. Krom üzeri boya yöntemi yüksek kalitede görünüm sunuyor. Beyaz renkli çizgiler geçmişten gelen köklerini vurguluyor.

  BMW Motorrad R 18 100 Years görselleri ve videolarından oluşan kolaj.

  Efsane yaşıyor

  Özel model, içinde nostaljiyi barındırırken, çağdaş olmayı da sürdürüyor. R 18, tarihi bir motosiklet modelimizin modern bir yorumu olarak yola çıktı. BMW R 18 100 Years, ikonik bileşenler için de çarpıcı bir zemin hazırlıyor. Sayısız krom parça siz ufka doğru ilerlerken güneş ışığını yansıtıyor. Entegre BMW Motorrad logolu düz, krom kaplama Akrapovic arka susturucu ve kapitone görünümlü Oxblood kırmızı sele sayesinde model benzersiz bir görünüme sahip.

  + Devamını okuyun

  100 Years stilinde aksesuarlar

  100 Years tasarımına sahip aksesuarlar tarzınızı tamamlar. 100 Years Edition koleksiyonuna ait bir çanta ile şık bir şekilde seyahat edin. 100 Years logolu motosiklet matı, garajınızı R 18 100 Years motosikletiniz için bir sergi alanına dönüştürür.

  + Devamını okuyun

  Yıl dönümü hakkında daha fazla bilgi

  spinner