* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW S 1000 XR.

Dünyayı keşfedin. HER ZAMANKİNDEN DAHA HIZLI.

Spor, macera veya gezi? Hepsine sahip olabilirsiniz. BMW S 1000 XR bu üç dünyanın en iyi yönlerini bir araya getirerek, tek bir motosiklette hem performans hem de konforu arayanlar için BMW Motorrad'ın ilk kusursuz adventure sports motosikletini meydana getiriyor. Seri üretim güçlü, dört silindirli motor, çevik şasi ve süspansiyonuyla üstün bir performans ve dinamik tepki sunuyor. Rahat oturma pozisyonu ve alışılmış GS ergonomisi asla sıkılmayacağınız bir konfor ve sürüş keyfini garanti ediyor. Size yalnızca bu özelliklerin keyfini çıkarmak kalıyor.

S 1000 XR’ın tasarımı

Stilinizi seçin.

Dinamik adventure sports motosiklet üç cazip renk seçeneğiyle sunulur: Yarış kırmızısı, Metalik Siyah ve çoklu renk kombinasyonunda Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı.

  */-->

  HP Stili

  Atletik, dinamik ve premium olmak üzere üç farklı dünyanın da en iyi yönleri parlak Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı renklere yansır.

  */-->

  Triple Black Stili

  Bu renk araca incelikli bir karakter kazandırır.

  */-->

  Yarış Kırmızısı

  Doğru kırmızı tonu S 1000 XR’nin genlerinde BMW sport segmentinin yer aldığını hemen belli eder.

  Kusursuz bileşim sunan tasarım.

  S 1000 XR olağanüstü bir motosiklet ve görünümü de bunu yansıtıyor. Sports, touring ve adventure senteziyle tüm bu kategorilere ait görsel karakteristik özellikleri ve nitelikleri bir araya getirerek etkileyici görünüme sahip tek bir motosiklet yaratıyor. Sportif biçimi ve tipik BMW S 1000 RR yarık yüz yapısı supersports etkisini öne çıkarırken karakteristik çizgileri, "gagası" ve görece uzun yay hareket mesafesi GS serisinin görünümünü ve ergonomik özelliklerini yansıtıyor. S 1000 XR’in nereye giderse gitsin bakışları üzerinde toplayacağı kesin.
  + Devamını okuyun

  Sıralı dört silindirli motor

  121
  kW (165 bg), 11.000 dev/dk'da
  114
  Nm cinsinden maksimum sıkma torku, 9.250 dev/dk’da
  999
  cc kapasite
  59,8
  kg motor ağırlığı
  Su/yağ soğutmalı 4 silindirli 4 zamanlı sıralı motor

  Asfalttaki maceralarınızı hızlandırın.

  Asfalttaki maceralarınızı hızlandırın.

  Güçlü sıralı dört silindirli motor 11.000 dev/dk’da 165 bg (121 kW) ile etkileyici bir güç sunar ve 9.250 dev/dk’da maksimum 114 Nm tork üretir. Sıvı soğutmalı sıralı dört silindirli motor özellikle düşük ve orta devirlerde arzu edilen güçlü hızlanmaya yönelik olarak yüksek miktarda tork sağlar. Opsiyonel Pro vites değiştirme asistanıyla birlikte, kırsal bir bölgede kendinden emin bir sportif sürüş de yolcuyla birlikte çıkılan bir macera da aynı oranda rahattır.

  + Devamını okuyun

  S 1000 XR’ın sesini deneyimleyin

  S 1000 XR’ın öne çıkan özellikleri

  Güç yenilikçilikle buluşuyor.

  Güç yenilikçilikle buluşuyor.

  S 1000 XR'ın heyecan veren sportif özelliklerine ek olarak üst düzeyde konfor ve güvenlik sunan yenilikçi teknolojisiyle de etkiliyor. S 1000 XR standart olarak "Rain" ve "Road" sürüş modlarıyla birlikte sunuluyor ve sürücünün yol koşullarına en ideal şekilde  uyum sağlamasını mümkün kılıyor. Standart ASC (Otomatik Denge Kontrolü) en ideal çekişe uygun olarak üst düzey sürüş güvenliği sağlıyor. Kısacası S 1000 XR kırsal yoları yarıp geçmekten dolu bagajla iki kişilik uzun yolculuklara çıkmaya kadar her şeyi yapabilir.

  + Devamını okuyun

  Dynamıc paketi

  Yarış için çarpan kalbiniz çok daha hızlı atsın.

  Yarış için çarpan kalbiniz çok daha hızlı atsın.

  Opsiyonel Dynamic paketi ile S 1000 XR’ınızı daha sportif hale getirebilirsiniz. Pro Vites Değiştirme Asistanı her vites değişimini çok daha hızlı ve kolay hale getirir. ABS Pro dengeyi artırır ve virajlarda ya da motosiklet yattığında fren güvenliğini garanti eder. LED sinyal lambaları herkese sportif yönünüzü gösterir.

  + Devamını okuyun

  Tourıng paketi

  Her türlü yol koşulunda daha fazla konfor ve mükemmel dayanıklılık.

  Her türlü yol koşulunda daha fazla konfor ve mükemmel dayanıklılık.

  Opsiyonel Touring paketi BMW S 1000 XR’ınız için daha fazla yolculuk konforu sunar. Bu paket kendi başınıza veya yanınızda bir yol arkadaşıyla çıktığınız uzun, rahat yolculuklar için geniş bir yelpazede yer alan seçenekler içerir. Bu seçenekler arasında bir bagaj taşıyıcı, çanta tutucu ve en uygun sönümleme hareketini ve sürüş konforunu sunan, kendini kanıtlamış elektronik olarak kontrol edilebilen Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) teknolojisi yer alır. Üstelik motosiklet orta dikme sayesinde zemine sağlam şekilde basar.

  + Devamını okuyun

  S 1000 XR aksesuarları

  Diğer Adventure modelleri