R 1250 GS Adventure


* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

YENİ BMW R 1250 GS ADVENTURE.

HEDEF ASLINDA YOLCULUĞUN KENDİSİ.

Yeni BMW R 1250 GS Adventure karşınıza çıkacak zorluklarla baş etmeye hazır. Geçit vermeyen rotalar, olumsuz hava koşulları ve ulaşılmak istenen en uzak yerler&nbsptravel enduro motosikletler için hiç de zor değil.  1254 cc’ye artırılan kapasitesi ve 136 bg (100 kW) gücüyle vahşi doğa, çöller veya kırsal yollar için artık daha fazla güç elinizin altında. Artırılan performansına ek olarak motor daha verimli şekilde çalışır ve size bir sonraki hedefe ulaşmak için ihtiyacınız olan gücü sağlar. Değişken eksantrik kontrolü BMW ShiftCam tamamen yeni bir  özelliktir . Her motor devri aralığında size hakimiyet sunar ve  Boxer motoru  destekler. Hangi tür macera arayışında olursanız olun, BMW R 1250 GS Adventure her mesafede yanınızda.

R 1250 GS ADVENTURE’IN TASARIMI

Bir varış noktasına giden birden fazla rota sunar.

Daha önce sık kullanılmış yollar size uygun değil mi? BMW R 1250 GS Adventure’ınızı sayısız özelleştirme seçeneğine sahip bir motosiklete dönüştürün. Tüm modeller tel jantları, motor koruma demiri ve elcik korumalarıyla sağlam bir görünüme sahiptir. Her stil kendisine ait detaylarla ve iyi düşünülmüş uzantılarla birlikte gelir ve görsel açıdan kendi ifadesini yansıtır. Temel versiyonda “buz grisi” rengiyle havalı bir şıklığı vurgulayabilirsiniz. Exclusive Stili sağlam ve kendinden emin bir figür yaratır ve HP Stili ile performansa yönelik iddianızı motor sporları renkleriyle öne çıkarabilirsiniz. Stiliniz ne olursa olsun BMW R 1250 GS Adventure her türlü maceraya açıktır.

Buz grisi

Buz grisi rengi temel modele hem yolda hem de arazide özel bir görünüm kazandırır. Ana şasi ve gidonlar gümüş rengindedir, hareketli aksam, tel jantlar, siyah elcik koruması ve siyah fren kaliperleri ile kırmızı / siyah sele cazip bir kontrast oluşturur.

HP Stili

HP Stili ile R 1250 GS Adventure özellikle sportif hale gelir. Beyaz, metalik Yarış Mavisi ve Yarış Kırmızısı dinamik renk kombinasyonu bile kendi başına dikkatleri çeker. HP logosu, büyük renkli şeritler ve yüksek kalitede donanım bileşenleri sportif görünümü tamamlar.

Exclusive stili

Exclusive Stilinde motosiklet metalik mat Kalamata rengiyle şık ve iddialı bir şekilde kendini ortaya çıkarır. Aynı zamanda değerli malzemeler ve yüzeyler de mevcuttur. Özel yazı, büyük renkli şeritler ve yüksek kalitede donanım bileşenleri şık görünümünü tamamlar.

Çift Silindirli Boxer Motor

1.254
cc kapasite;
100
kW (136 bg), 7.750 dev/dk'da
143
Nm maks. tork, 6.250 dev/dk’da
217
kg maks. yük
Arkadan aydınlatılmış BMW R 1250 GS Adventure tenha bir yolda

Yeni R 1250 GS Adventure’ın sesini deneyimleyin.

Option 719

Option 719

Option 719, R 1250 GS Adventure için özellikle yüksek kalitede ve tasarımı belirleyen ham metal paketleri sunar. Ham metalden yapılmış HP parçalar iki renkli alüminyum bileşenleriyle makinenin sportif karakterini vurgular. Option 719 Classic ham metal paketleri gümüş renginde görünüme sahip sade karakteriyle şık bir vurgu yapar.

Her paketin kapsamı aşağıdakileri içerir:

  • Silindir kafası kapağı sol / sağ
  • Motor muhafazası kapağı
  • Genleşme deposu kapağı sol / sağ
  • Ayarlanabilir fen kolu
  • Ayarlanabilir debriyaj kolu
  • Ayna sol/sağ
  • Ayarlanabilir ayak kolları sol / sağ
+ Devamını okuyun

Pro Sürüş Modları.

Pro Sürüş Modları.

Opsiyonel Pro Sürüş Modlarıyla motosikletin uygulama aralığı daha da genişletilebilir ve farklı sürüş durumlarına ve amaçlarına uyarlanabilir. Gaz kelebeğine ek olarak ABS kontrolü, dinamik çekiş kontrolü ve Dynamic ESA süspansiyon telafisi ayarlanabilir. Pro sürüş moduna yeni eklemeler arasında HSC Pro ve yeni Dinamik Fren Asistanı DBC yer alır. DBC olağanüstü durumlarda sıklıkla görülen istem dışı gaz işlemini dengeleyerek ani frenlerde size yardımcı olur. 

+ Devamını okuyun

R 1250 GS ADVENTURE’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

DAHA FAZLA BİREYSELLİK

Kusursuz R 1250 GS Adventure motosikletiniz.

R 1250 GS Adventure için geniş bir yelpazede yer alan opsiyonel aksesuarlar ve orijinal BMW Aksesuarları mevcuttur. Bu sayede motosikletinizi kendi arzunuza göre bir araya getirebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

Benzer motosiklet seçenekleri