YENİ BMW R 1250 GS ADVENTURE

HİÇBİR HEDEF ÇOK UZAK DEĞİL

Dünya keşfedilmeyi bekliyor. Her zaman görülecek yeni bir şeyler var. Touring enduro motosikletlerin lideri Yeni R 1250 GS Adventure, geçit vermeyen rotalar, olumsuz koşullar ve en uzak yerler için üretildi. Bu nedenle modelin touring uyumunu ve konforundaki yüksek standartları daha da iyileştirdik. Sürücü destek sistemleri, aydınlatma teknolojisi ve gelişmiş sürüş modlarından USB soketine kadar her özelliğiyle Yeni R 1250 GS Adventure, bilinmeyen yerleri keşfetmeniz için gereken her şeyi size sunuyor. BMW ShiftCam özelliğine sahip güçlü boxer motor sayesinde her yere kolaylıkla erişmenizi sağlıyor. Çünkü biliyoruz ki, dünyayı dolaşmak için aklınızda sonsuz sayıda fikir, hayal var. İşte bu, GS ruhunun ta kendisi değil mi?

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN

Yeni R 1250 GS Adventure dünyanın her yerinde kendini evinde hisseder. Hiçbir hedef onun için uzak değildir. İster asfaltta olun ister arazide, yol boyunca sizi nasıl bir zeminin beklediğini bilmeden bile motosikletinize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Yeni R 1250 GS Adventure ile uzun mesafelerden daha yoğun bir şekilde keyif alırsınız. Konforlu ve güvenli. Her zaman ekstra birkaç kilometre daha yola hazır.

+ Devamını okuyun
Seyir Işığı seçeneğiyle standart olarak sunulan LED sinyal lambaları
Seyir Işığı seçeneğine sahip standart LED sinyal lambaları. | BMW Motorrad Türkiye
Konforlu gidon yükselticileri
Konforlu gidon yükselticileri | BMW Motorrad Türkiye
30 litrelik yakıt deposuyla uzun menzil
30 litrelik yakıt deposuyla uzun menzil | BMW Motorrad Türkiye
Sele ısıtma
Sele ısıtma | BMW Motorrad Türkiye
LED döner far özellikli adaptif far
LED döner far özellikli adaptif far | BMW Motorrad Türkiye
Pro sürüş modları ve ECO Modu
Pro sürüş modları ve ECO Modu | BMW Motorrad Türkiye
Seri üretim DTC ve ABS Pro
Seri üretim DTC ve ABS Pro | BMW Motorrad Türkiye
Connectivity özellikli TFT ekranı, USB şarj soketi ve ayarlanabilir ön cam
Connectivity özellikli TFT ekranı, USB şarj soketi ve ayarlanabilir ön cam | BMW Motorrad Türkiye

Bilinmeyen arazilere kolayca adım atın

Bilinmeyen arazilere kolayca adım atın

Yeni R 1250 GS Adventure modelinin konfora yönelik ergonomik özellikleri ve oturma pozisyonu her durumda üstün bir görüş sunar ve motosikleti kolaylıkla kontrol edebilmenizi sağlar. Gidonlar da 30 mm kadar yükseltilebilir, bu sayede uzun boylu bir sürücü olarak ya da off-road sürüşü sırasında motosikletinizi konforlu ve kendinizden emin bir şekilde ayakta kullanabilirsiniz. Ek olarak 790 ile 910 mm arasında geniş bir aralığa sahip sele yükseklikleri ve kapsamlı sele seçenekleri, size en uygun Yeni R 1250 GS Adventure modelini bulmanızı garanti eder. Sele ısıtma sistemi ise sizin ve yolcunuzun her geziden çok daha fazla keyif almasını mümkün kılar.­

+ Devamını okuyun

LED aydınlatma teknolojisi

LED aydınlatma teknolojisi

Daha fazla parlaklık, görünürlük ve belirginlikle tamamen LED döner farlar ve adaptif farlar yan, üst ve alt bölümlerde üst düzeyde ve sabit bir aydınlatma mesafesi sunar. Zeminin eğimine, yük kapasitesine ve dönüşlerdeki yatış açısına bağlı olarak değişir. 

Bu sayede ışık, motosikleti sürdüğünüz her yöne yayılır. Seyir Işığı özelliğine sahip LED sinyal lambaları, ön kısımda sürekli olarak karartılan aydınlatma özelliğiyle dikkat çekici bir görünüm oluşturur. Arka bölümde ise çok işlevli ön LED sinyal lambaları pasif güvenliği artırır. Diğer öne çıkan özellikler, kontak kapatıldığında etkinleştirilebilen ve karanlıkta park sırasında son derece pratik olan sürüş ışıklarının yanı sıra Karşılama ve Uğurlama ışıklarıdır.­

+ Devamını okuyun

3 yıl garanti

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

GÜÇLÜ, KENDİNDEN EMİN VE GÜVENİLİR

136
bg (100 kW), 7.750 dev/dk'da
143
Nm maksimum sıkma torku, 6.250 dev/dk’da
1.254
cc kapasite
30
litre depo kapasitesi

Akıcı ve ilham veren sürüş

Kendinden emin, güvenilir, güçlü. Bildiğiniz ve bilmediğiniz dünyalarda ideal yol arkadaşınız. Değişken eksantrik kontrol sistemi BMW ShiftCam sayesinde Yeni R 1250 GS Adventure’ın boxer motoru uzun mesafeleri saf bir keyfe dönüştürüyor. Bu da düşük motor devrinde daha akıcı çalışma ve her devir aralığında yüksek tork anlamına geliyor. Böylece elde edilen bu dengeli çalışma, Yeni R 1250 GS Adventure’ınızı sürerken kendinize olan güveninizi ve motorunuzun dinamik özelliklerini artırıyor.

+ Devamını okuyun

MACERANIN SESİ İŞTE BU

GİDECEĞİNİZ YERLER KADAR BENZERSİZ

Her bakışta ilham verici

Güçlü ve sağlam ifadeye ek olarak herhangi bir araziye hakim olabilecek duruş. Yeni R 1250 GS Adventure görünümü ve hissi tam da bunları vaat ediyor. Ne kadar uzağa gideceğiniz artık size kalmış

  Rallye Stili

  Tam kapasite performans: Yeni R 1250 GS Adventure, depo üzerinde dikkat çekici şeritleri ve dinamik Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı renkleriyle sportif yanını sergiler.

  Buz Grisi

  Buz Grisi ana rengi, gümüş ve siyah kontrastları ve kırmızı/siyah selesiyle bu motosiklet saf GS duygusunu temsil eder.

  Triple Black Stili

  Sade şıklık: Metalik Siyah/Siyah/Achat Gri gövde renklerinin mat ve parlak detayları GS’in güçlü silüetini öne çıkarır.

  40 Years GS Modeli

  Garajınızdaki GS tarihi: 40 Years GS modeli efsanevi R 100 GS’e övgü niteliğindedir, aynı zamanda dikkat çekici siyah ve sarı görünümünü de bu modelden ödünç alır. Sizeyse hemen yola çıkıp dünyayı fethetmek kalır.

  Uzun menzil için donatıldı

  Uzun menzil için donatıldı

  İşlek yollar size göre değil mi? R 1250 GS Adventure da bundan hoşlanmaz. Navigasyon sistemi hazırlığına sahip Touring Paketi,  çanta tutucular gibi geniş bir aralıktaki isteğe bağlı donanım sayesinde motosikletinizi tam da ihtiyacınıza uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. En uzak hedefler için geniş saklama alanı ve off-road tutkunları için enduro kullanımına özel donanımdan, özellikle rafine bir dış görünüme kadar size ilham verecek üç öneri hazırladık. R 1250 GS Adventure’ı maceralarınıza uygun bir motosiklet haline getirin.

  + Devamını okuyun

  DİĞER MODELLER

  spinner