Yol aşığı

Her kilometrede konfor

Sizin için önemli olan gidilecek yer değil, yolculuğun kendisi; gaz kolunu bir sonraki kilometrenin beklentisiyle döndürüyorsunuz. Touring ve Comfort paketiyle R 1250 GS tam da aradığınız motosiklet. Kapsamlı LED aydınlatma teknolojisi karanlık tüm noktaları aydınlatır ve ısıtmalı sele uzun yolculuklarda size keyifli bir sıcaklık sağlar. Vario arka çanta ve Vario yan çantalar eşyalarınız için son derece geniş bir saklama alanı sunar. Güvenilir navigasyon cihazı sayesinde bilmediğiniz rotalarda yaptığınız geziler bile çok daha kolay, daha güvenli ve daha konforlu bir hal alır.

+ Devamını okuyun
Comfort paketi

Comfort paketi Anahtarsız Sürüş, konforlu ısıtmalı elcikler ve krom kaplama egzoz sisteminden oluşur.

Tour paketi

Tour paketi, adaptif hız sabitleyici, navigasyon hazırlığı ve elcik korumasının yanı sıra çanta tutuculardan oluşur.

LED aydınlatma teknolojisi

Adaptif farlar

Adaptif viraj ışığı, virajlı yollarda sürüş sırasında yolun daha iyi aydınlatılmasını sağlar.

Çok fonksiyonlu sinyal lambaları

LED çok fonksiyonlu sinyal lambaları aynı anda sarı flaşör ve kırmızı fren lambası ya da arka lambayı yakabilir.

LED yardımcı far

Güçlü LED yardımcı farlar, ışık koşullarının zayıf olduğu durumlarda çok daha iyi bir görüş sağlar.

Sele ısıtma

Sürücü ve yolcu için ayrı olarak ayarlanabilen sele ısıtma özelliği en soğuk mevsimlerde bile ek konfor ve sınırsız sürüş keyfi sunar.

Option 719 Storm II Billet Pack

Özel Option 719 Storm II Billet Pack gümüş/gri ham görünümlü yüksek kalitede bileşenlerle tasarımı vurgular.

Saklama

Arka çanta taşıyıcı ve sırt dayama yastığıyla Vario arka çanta

Su geçirmez Vario arka çanta patentli iki kademeli ayar mekanizması sayesinde 25 ile 35 litre arasında değişen bir kapasite sunar. Arka çanta taşıyıcısı, Vario arka çantanın güvenli bir şekilde bağlanması için kullanılır. Vario arka çantaya uygun sırt dayama yastığıyla birlikte arkadaki yolcu, kısa ve uzun gezilerde daha fazla konforun keyfini çıkarır.

Vario çanta

Patentli ayar mekanizmasına sahip Vario çanta sol tarafta 30 ile 39 litre, sağda ise 20 ile 29 litre arasında değişen bir hacim sunar.

Navigator VI

Navigator VI yalnızca touring hayranları için tasarlanmadı; sistem mükemmel navigasyonu sağlamaya ek olarak bir dizi ek fonksiyon da sunuyor.

Off-road gezgini

Taşlı yollarda sürüş

Sık kullanılan yolları bırakın. R 1250 GS, Enduro ve Dynamics paketiyle zorlu off-road sürüşü sırasında yol arkadaşınız olacak. Sportif ralli stilinde maceralarınız için gereken her şeye sahip bu model, ralli tipi çarpıcı ön cam tasarımıyla öne çıkarken, spor susturucu da motosiklete güçlü bir ses veriyor. Alüminyum Enduro motor koruyucu ve silindir kafası kapak plakası sayesinde artık maceracı ruhunuzu sınırlayacak hiçbir şey yok. 

+ Devamını okuyun
Enduro paketi

Enduro paketi, off-road lastikler, spor süspansiyon, gidon yükselticiler ve motor koruyucusuyla motosikletin off-road sürüşe uyumunu öne çıkarıyor.

Dynamics paketi

Dynamics paketi, Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarlaması), Pro sürüş modları ve Pro Vites Değiştirme Asistanını içerir.

Rallye Stili

Rallye Stili bu touring enduro motosikletin sportif potansiyelini vurgular.

Spor susturucu

Karbon uç kapağıyla titanyumdan üretilen spor susturucu güçlü bir sese sahiptir ve her yolculuğu görsel ve işitsel bir deneyime dönüştürür.

Motor koruyucu

Alüminyum Enduro motor koruyucu

Sağlam Enduro alüminyum motor koruyucu, özel olarak off-road kullanımı için üretilmiştir ve motorun alt kısmı için uygun koruma sunar.

Silindir kafası koruyucu kapağı
Anodize edilmiş alüminyumdan üretilen silindir kafası koruyucu kapağı, silindir kafasını hasara karşı korur ve motosiklete çok daha cazip bir görünüm kazandırır.

Saklama

Alüminyum arka çanta

32 litre hacmiyle sağlam alüminyum arka çanta, kaskınız için saklama alanı sunar ve zorlu koşullar altında bile son derece etkileyicidir.

Çanta tutucu dahil alüminyum çanta

Sağlam alüminyum çanta sağda 36 litre solda ise 44 litre saklama alanı sunar. Bu donanım, zorlu koşullar altında bile kullanışlılığını kanıtlar. İki yandaki parlak paslanmaz çelikten üretilmiş sağlam çanta taşıyıcı, touring çantanın kolay ve güvenli bir şekilde takılmasını sağlar.

Hacmi artırılmış alüminyum çanta seti, 40 Years GS sınırlı sayıda üretim

Hacmi artırılmış alüminyum çanta seti, çantanın hacmini iki yanda 13,5 litre olmak üzere toplamda 27 litre artırır.

Rallye renkli ön cam

Renkli Rallye ön cam, motosikleti görsel olarak zenginleştirir.

Şık

Her yönden siyah

Şık bir görünüm için Triple Black Stilinde R 1250 GS parlak ve mat detaylarla birlikte sunulur; siyah renk modelde her yönüyle parlar. LED aydınlatma teknolojisi modelin siluetini aydınlatmanın yanı sıra ışık altında eksiksiz bir görünüm sunar. Parlak tel jantlar, renkli ön cam ve yüksek kalitede siyah ve gümüş Option 719 alüminyum ham metal parçalarla büyüleyici bir görünüm ve şık bir parlaklık elde edilir.

+ Devamını okuyun
Triple Black Stili

Triple Black Stiliyle touring enduro motosiklet sade ve şık bir görünüme kavuşur.

Aydınlatma paketi

Aydınlatma paketi, gündüz farı ve adaptif farları içeren Headlight Pro özelliğiyle sunulur. Buna ek olarak önde Seyir Işığı ve arkada çok işlevli sinyal lambaları yer alır.

Siyah tel jantlar

Dengeli tel jantlar tam anlamıyla off-road kabiliyetine ve mükemmel bir off-road görünümüne sahiptir.

Option 719 Shadow ve Shadow II Billet Pack

Option 719 Shadow ham metal paketi, siyah/gümüş renkte yüksek kaliteli alüminyum bileşenleriyle motosikletin sportif karakterini vurgular.

Siyah Enduro alüminyum darbe plakası

Siyah kaplama alüminyumdan sağlam ve hafif Enduro motor koruyucu özellikle off-road sürüşü sırasında taş çarpmalarına ve hasara karşı korur.

Renkli ön cam

Renkli ön cam, motosikletin sportif görünümünü destekler. Özel kaplama çizilmelere karşı kalıcı koruma sağlar.

Siyah "Style" radyatör kapakları

Paslanmaz çelikten üretilen “Style” radyatör kapakları siyah kaplamadır ve motosikletin dinamik karakterini öne çıkarır.

spinner