* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

YENİ BMW R 1250 GS.

MACERA İÇİN DAHA FAZLA İSTEK YARATIR.

Yeni BMW R 1250 GS’te yoğun performans ve etkileyici verimlilik bir araya geliyor. BMW R 1250 GS ile yeni Boxer motoru doğrudan deneyimleyebilirsiniz. 136 bg  (100 kW) ve 1250 ccm’lik değerleriyle kapasite artışı sunan motor daha fazla performans sağlar. Değişken kam mili kontrol sistemi BMW ShiftCam yüksek ve düşük motor devirlerinde üstün güç üretimi sağlar. Şehir içinde, otoyolda ve elbette off-road sürüşü sırasında gideceğiniz her  metre daha fazla özgürlük sunar ve sürüş keyfini artırır. Kişiselleştirmeye yönelik yeni stiller ve renkler, çok sayıda teknik detaylar ve heyecan verici seçenekler, Yeni BMW 1250 GS’in karakterini zenginleştirir. 

R 1250 GS’İN TASARIMI

Deneyimi tamamen GS. Versiyonları ise tamamen sizi yansıtır.

İstediğiniz gibi bir R 1250 GS. Orijinal ve safkan GS. Çizgileri tartışılmaz şekilde en küçük ayrıntısına kadar heyecan verici. Yüksek kalitede tasarım elemanları tartışılmaz GS görünümünü öne çıkarır.

  Metalik siyah

  Temel versiyonun koyu renkli tasarımı belirgin ve güçlüdür.

  Metalik kozmik mavi

  Daha açık, temel mavi versiyon mesafeleri ve ufku dokunulabilecek kadar yakın hale getirir.

  HP Stili

  BMW Motor Sporları renklerindeki yeni tasarım tavizsiz ve dinamiktir. Ek özellikler off-road karakterini destekler.

  Exclusive stili

  Metalik Siyah, mat Gece Siyahı, yüksek kalitede malzeme ve yüzeylerle bir araya geldiğinde şık bir maceranın görünümünü ortaya çıkarır

  Broşürü indirin.

  BMW R 1250 GS Ürün Kataloğu
  PDF   |   3.56 MB   |   Türkçe
  100
  kW (136 bg), 7.750 dev/dk'da
  1.254
  cc kapasite
  143
  Nm maks. tork, 6.250 dev/dk’da
  850
  / 870 mm sele yüksekliği, yüksüz durumda
  Çift silindirli boxer motor 1250 cc (hava sıvı soğutmalı)

  Çift Silindirli Boxer Motor

  Performans, verimlilik ve kontrol.

  Performans, verimlilik ve kontrol.

  Yeni R 1250 GS’in yeni çift silindirli boxer motoru ilk andan itibaren çok yönlülüğüyle hayranlık uyandırır. Benzersiz karakterini her motor devrinde korur. Aynı zamanda düşük devirlerde artırılmış performans ve akıcı bir çalışma sunar. BMW ShiftCam değişken kam mili kontrolü tüm motor devri aralıklarında daha güçlü bir tork eğrisi sunarak her türlü sürüş durumunda daha yüksek kontrol sağlar. Gücü ihtiyacınız olduğu anda sunar. Daha fazla kübik kapasite, daha yüksek verimlilikle daha fazla güç. Daha az vites değiştirmeyle güçlü performans hakimiyeti size verir. Kısacası Boxer motorun enerjisini çok daha doğrudan hissedersiniz.

  + Devamını okuyun

  Yeni R 1250 GS’in sesini deneyimleyin

  Dinamik Fren Kontrolü.

  Dinamik Fren Kontrolü.

  DBC, istem dışı gaza basılması gibi zorlu koşullar altında sıklıkla görülen durumlarda aksi yönde tepki göstererek acil frenleme sırasında sizi destekler. Motor kontrolüne müdahale motor torkunu azaltır. Aynı zamanda arka tekerleğin fren kuvvetini artırır. Bunun sonucunda motosikletinizin dengelenmesi ve duruş mesafesinin kısaltılması amacıyla fren kapasitesi mümkün olan en iyi şekilde kullanılarak daha fazla güvenlik sunulur. 

  + Devamını okuyun

  R 1250 GS’in öne çıkan özellikleri

  Renkli ekranla bağlantı standart olarak sunulur.
   BMW R 1250 GS - TFT ekran | BMW Motorrad Türkiye
  En son nesil Dynamic ESA.
   BMW R 1250 GS - Son nesil Dynamic ESA | BMW Motorrad Türkiye
  Yeni özellikleriyle opsiyonel olarak Pro sürüş modu.
   BMW R 1250 GS - Pro sürüş modu | BMW Motorrad Türkiye
  Çok daha iddialı.
   BMW R 1250 GS - Çok daha iddialı | BMW Motorrad Türkiye
  BMW ShiftCam.
   BMW R 1250 GS - ShiftCam | BMW Motorrad Türkiye
  Gelişmiş off-road kapasitesi.
   BMW R 1250 GS - Gelişmiş off-road kapasitesi | BMW Motorrad Türkiye
  ECALL - opsiyonel aksesuar olarak akıllı acil durum çağrısı.
   BMW R 1250 GS - ECALL | BMW Motorrad Türkiye
  Sele tipleri.
   BMW R 1250 GS - Sele tipleri | BMW Motorrad Türkiye

  DAHA FAZLA BİREYSELLİK

  İhtiyaçlarınız için yaratıldı.

  R 1250 GS oldukça çeşitli opsiyonel ekstra donanım ve Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla birlikte sunulur. Bu motosikletinizi istediğiniz şekilde bir araya getirebilmenizi sağlar.

  DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

  Uygun motosiklet seçenekleri

  spinner