Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur. Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

YENİ BMW R 1250 GS

SINIRSIZ MACERA TUTKUSU

Yeni R 1250 GS dizginlenemeyen bir merak duygusu ve keşfetme cesaretini temsil ediyor. Kırk yıldır bir simge haline gelen model, yeni özellikleriyle ilham vermeyi sürdürüyor. Yeni LED aydınlatma tasarımı parlak bir görünüm sunarken maksimum görünürlük de sağlıyor. Tüm bunlar adaptif farlara sahip LED döner farlar ve Seyir Işığı ile mümkün hale geliyor. Sele ısıtma gibi ek donanımlar daha fazla konfor sağlarken yedi sürüş modu sayesinde her türlü koşulun üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. GS ile keşfetme isteğinizde sınır tanımadan GS ruhunu yaşarsınız.

HER AMACA UYGUN DONANIM

Hızla değişen virajlar, sıçrayan çakıllar, sonu gelmeyen yolculuklar; Yeni R 1250 GS ile nasıl bir macera yaşayacağınıza siz karar verin. Sürekli iyileştirilen teknoloji ve kapsamlı donanım her rotada güvenli, dinamik ve konforlu bir şekilde ilerlemenizi sağlıyor.

+ Devamını okuyun
Seyir Işığı seçeneğiyle standart olarak sunulan LED sinyal lambaları
Seyir Işığı seçeneğiyle standart olarak sunulan LED sinyal lambaları | BMW Motorrad Türkiye
30 mm gidon yükselticiler
30 mm gidon yükselticiler | BMW Motorrad Türkiye
Off-road yolculukları için Enduro paketi
Off-road yolculukları için Enduro paketi | BMW Motorrad Türkiye
Konforlu ısıtmalı sele
Konforlu ısıtmalı sele | BMW Motorrad Türkiye
LED döner far özellikli adaptif far
LED döner far özellikli adaptif far | BMW Motorrad Türkiye
Pro sürüş modları ve ECO Modu
Pro sürüş modları ve ECO Modu | BMW Motorrad Türkiye
Seri üretim DTC ve ABS Pro
Seri üretim DTC ve ABS Pro | BMW Motorrad Türkiye
TFT ekranlı Connectivity ve USB terminali
TFT ekranlı Connectivity ve USB terminali | BMW Motorrad Türkiye

Her macera için doğru mod

Her macera için doğru mod

İster asfalt yollarda, ister ıslak veya taşlı yollarda olsun, Yeni R 1250 GS’in yedi sürüş modu her zaman en iyi kavramayı ve üstün kullanım özelliklerini sunar. Araç hareketsiz haldeyken menüden dört sürüş modunu ayrı ayrı önceden seçebilir, daha sonra yolculuğunuz sırasında sürüş modu düğmesini kullanarak bunlar arasında hızlı ve rahat bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Yeni dinamik motor freni kontrolü, Pro sürüş modlarında motosikleti daha dengeli hale getirir ve kolay kontrol edilmesini sağlar; arka tekerleğin kaymasını veya sıçramasını önler. Yeni standart ECO modunda tam dolu yakıt deposuyla maksimum menzili elde edersiniz.

+ Devamını okuyun

Görmek ve görülmek isteyenlere

Görmek ve görülmek isteyenlere

Her virajda kusursuz aydınlatma için motosiklet yattığında adaptif farlar otomatik olarak devreye girerek eğime ve yük kapasitesine bağlı olarak en uygun aydınlatmayı sağlar. Bu, güvenlik ve konfor açısından son derece önemli bir avantajdır. Çok işlevli arka LED yanıp sönen sinyal lambaları, dikkat çekici bir görünüm ve çok daha iyi görünürlük sağlar.

+ Devamını okuyun

3 yıl garanti

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

GÜÇLÜ MOTOR, AKICI KULLANIM

136
bg (100 kW), 7.750 dev/dk'da
143
Nm maksimum tork, 6.250 dev/dk’da
1.254
cc kapasite
4,75
litre tüketim, Dünya Motosiklet Test Ölçümü'ne göre 100 km’de

Performans, verimlilik ve kontrol

Yeni R 1250 GS’in boxer motoru ilk bakışta hayranlık uyandırır. Her motor devri aralığında motorun karakterini hissedebilirsiniz, çünkü düşük devirlerde çok daha fazla akıcılıkla etkileyici bir motor performansı sunulur. BMW ShiftCam değişken kam mili kontrolü tüm motor devri aralıklarında daha güçlü bir tork üretimi sunarak her türlü sürüş durumunda daha yüksek kontrol sağlar. Bu durum daha yüksek verimlilikle daha fazla hacim ve daha fazla performans anlamına gelir, böylece ihtiyacınız olduğunda gereken güç sağlanır. Daha az vites değiştirmeyle güçlü çekiş, daha fazla özgürlük sunar. Bu sayede boxer motorun enerjisini çok daha doğrudan hissedersiniz.

+ Devamını okuyun

KARAKTER DOLU SES

MACERAYA UYGUN TASARIM

Saf GS stilinde size özel deneyim

Yeni R 1250 GS’in tasarımı, çarpıcı ön bölümü ve tipik GS çizgileriyle benzersizdir. Ancak her renk, kendine özel bir karakteri ortaya koyar. Peki size en uygunu hangisi?

  Triple Black Stili

  Her yönden siyah: Metalik Fırtına Siyahı/Siyah/Achat Gri gövde rengi GS’in parlak ve mat bölümlerinin güçlü şeklini öne çıkarır.

  Opak Beyaz

  Temel renklerden olan beyaz gövde rengi, GS’e aydınlık bir görünüm verir. Gümüş şasi ve altın rengi teleskopik çatal ile kusursuz bir kontrast oluşturur.

  Rallye Stili

  Ödün vermeyen ve dinamik GS’iniz Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı renklerde sunulur. Göze çarpan şeritler, motosikletinizin hangi yöne gittiğini açıkça ortaya koyar.

  40 Years GS Modeli

  Her zamanki haliyle Yeni R 1250 GS: Çarpıcı siyah ve sarı tasarımı, çok özel detaylarıyla birlikte simge haline gelen R 100 GS modelini hatırlatır.

  Yeni R 1250 GS’inizi tasarlayın

  Yeni R 1250 GS’inizi tasarlayın

  Çeşitli stil ve özelliklerle Yeni R 1250 GS’i maceraya hazırlayın: Hız sabitleyici, elcik koruması ve çanta tutucularla birlikte Comfort ve Touring Paketi gibi isteğe bağlı ek özellikler uzun yolculuklarda konfor sağlar. İster arazi ister asfalt için olsun, burada sizin için ve GS’iniz için en gerekli öğeleri bulacaksınız.

  + Devamını okuyun

  DİĞER MODELLER

  spinner