Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardına uygundur). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

YENİ BMW F 900 XR.

DAHA YÜKSEĞE, DAHA HIZLI, DAHA İLERİYE.

XR atletik özellikler ve uzun mesafe performansının tavizsiz bir kombinasyonunu ifade eder. Her virajda daha fazla adrenalinle Yeni F 900 XR’ı sürerken hiç durmadan virajların peşinden koşun. Yalnızca heyecan verici tasarımı bile saf bir performansı vadeder. Dik, rahat oturma konumu ile rüzgar ve kötü hava koşullarına karşı koruma sayesinde sürüşün ne zaman biteceğine karar veren siz olun.

Eksiksiz donanım sayesinde spor aktiviteler, yolculuklar veya şehirde dolaşmak için hazırsınız. F 900 XR size ve sportif duruşunuza en uygun motosiklettir. #MeydanOkumaktanAslaVazgeçme

 

 

Net gövde tasarımıyla tartışmasız bir XR.

Yeni F 900 XR’ın motivasyonu ilk bakışta fark edilir. Yeni geliştirilen çarpıcı LED lamba en iyi bildiğiniz duyguyu, yani Yeni F 900 XR’ın hakim doğasını öne çıkarır. Kaplamaların daha da artırdığı bu dinamik heyecan, keskin kenarlarla belirginleşen saldırgan tasarımla desteklenir. İnce ve kısa görünen kuyruk kısmı, bu uzun mesafe koşucusunun atletik enerjisini harekete geçirir.

+ Devamını okuyun

İddialı renkler.

Üç renk seçeneği Yeni F 900 XR’ın hatlarını ve belirgin yüzeylerini öne çıkarır. Tüm seçenekler tek bir ortak noktayı, motorun ileriye doğru hamle yapan duruşunu vurgular.

  Spor stili: Yarış kırmızısı

  Dinamik ve saldırgan kırmızı, teknik görünüme sahip Mat Metalik Granit Gri ile kontrast yaparak içinizde bir sporcunun kalbinin attığını gösterir. Yeni F 900 XR’ın öne çıkardığı özellik de budur. Kısa Spor ön cam ve anodize edilmiş altın çatal borular, motosikletin dinamizmini vurgular.

  Temel renk: Açık beyaz

  Gümüş jantlarla birlikte Mat Metalik Granit Gri depo kapağı ve radyatör ızgarası: Şık, kararlı ve sade görünümle tüm bakışları üzerinizde toplayacaksınız.

  Exclusive stili: Metalik Galvanize altın

  Tam anlamıyla göz alıcı Exclusive stili. Siyah jantlarla metalik Galvanize altın rengin parıltısı öne çıkar. Depo kapağı ve radyatör ızgarası mat Metalik Galvanize Gri renkle kontrast oluşturur. İstediğiniz her viraja rahatlıkla girebileceğiniz el korumalarıyla Yeni F 900 XR motosikleti gün boyunca kendinizden emin bir şekilde sürün.

  Broşürü indirin.

  BMW F 900 XR Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.99 MB   |   Türkçe

  3 yıl garanti.

  Sürmeye devam edin. Size fazladan bir yıl veriyoruz.  
  Şimdi motosikletlerde 3 yıl garanti mevcuttur. 

  Daha fazla bilgi

  Dik ve rahat.

  Dik ve rahat.

  Yeni F 900 XR’ın ergonomik özellikleriyle günün sonunda kilometre sayacı yeteri kadar yükselirken tüm vücudunuz da enerjiyle dolacak. Tamamen sportif uzun mesafe performans için tasarlanan modelin koruyucu ön kaplamaları sayesinde bir virajdan diğerine heyecanla sürüşe devam edin. 775 ile 870 mm arasında değişen sele yüksekliği, tam olarak ayarlanabilen kol ve esnek iki kademeli ön camın koyduğu kural basit: Maksimum düzeyde değişkenlik. İdeal yükseklikteki ayak dayaması ve sele, arkanızdaki yolcunun da her kilometrede yaşanan tutkuya ortak olmasını sağlar.

  + Devamını okuyun

  SIRALI İKİ SİLİNDİRLİ MOTOR

  77
  kW (105 bg) maks. kapasite, 8.500 dev/dak’da
  92
  Nm maks. tork, 6.500 dev/dak’da
  895
  cc kapasite
  775
  775 ile 870 mm arası sele yüksekliği

  Dinlenirken nabzınız: 92 Nm.

  Dinlenirken nabzınız: 92 Nm.

  Gözlerinizin önündeki yarış çizgisi ve ufka diktiğiniz bakışlarınızla her virajı sakin ve kendinizden emin bir şekilde arkanızda bırakın. Durmadan, bıkmadan. #MeydanOkumaktanAslaVazgeçme. Düz yarış pistlerine karşı bu bitmez tükenmez arzuya, her zaman daha ileri gitme içgüdüsüne sahipseniz doğru yol arkadaşlarıyla tanışın: Yeni F 900 XR’ın yüksek torka sahip sıralı iki silindirli motoru 4.500 ile 8.500 dev/dak arasında 92 Nm tork üretir. Opsiyonel Dynamic ESA, en uygun süspansiyon konforuyla son derece dengeli bir sürüş sunar. Bu güçle ileri gitmeyi arzulayanlar, diğer herkesi geride bırakır.

  + Devamını okuyun

  Kelimenin tam anlamıyla vizyoner.

  Kelimenin tam anlamıyla vizyoner.

  Söz konusu aydınlatmaysa Yeni F 900 XR, standartları belirler. Model, orta seviye segmentte ilk kez sunulan adaptif viraj ışıklarına sahiptir. Yeni geliştirilen çarpıcı LED farlara yerleştirilen bu özellik, 7° açıda virajlarda mükemmel aydınlatma sağlar; gece veya ışığın zayıf olduğu durumlarda sürüş sırasında bariz bir avantajdır.

  + Devamını okuyun

  Sistematik güvenlik.

  Sistematik güvenlik.

  Modeldeki birçok yenilik, keyifli ve rahat bir sürüşü mümkün kılar. Dinamik Fren Kontrolü (DBC) ve Motor Freni Kontrolü (EBC) acil durum freni sırasında ve gazın aniden kesilmesi ya da ani vites düşürme anında daha fazla güvenlik sağlar.

  + Devamını okuyun

  F 900 XR’IN SESİNİ DENEYİMLEYİN

  F 900 XR’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  Sıralı iki silindirli motor.
  BMW F 900 XR - İki silindirli motor | BMW Motorrad Türkiye
  Dynamic ESA.
  BMW F 900 XR - Dynamic ESA | BMW Motorrad Türkiye
  Adaptif viraj ışığı.
  BMW F 900 XR - Adaptif viraj ışığı | BMW Motorrad Türkiye
  Sele yükseklikleri: Uyum sağlayan geniş aralık.
  BMW F 900 XR - Sele yükseklikleri | BMW Motorrad Türkiye
  Yüksekliği ayarlanabilir ön cam.
  BMW F 900 XR - Yüksekliği ayarlanabilir ön cam | BMW Motorrad Türkiye
  BMW Motorrad Connectivity ve TFT ekran ile her zaman her şeyden haberiniz olsun.
  BMW F 900 XR - TFT ekran | BMW Motorrad Türkiye
  Uygun saklama alanı.
  BMW F 900 XR - Uygun saklama alanı | BMW Motorrad Türkiye
  ECALL, güven veren yol arkadaşı.
  BMW F 900 XR - ECALL | BMW Motorrad Türkiye

  KIYAFETLER

  DİĞER MODELLER

  spinner