MACERACI

Off-road sürüşü için donatıldı

Zorlu yollarda ilerlemekten hoşlanıyor musunuz? Rallye Stilinde F 850 GS’i tercih edebilirsiniz. Off-road lastikleri, enduro alüminyum motor koruyucu ve far korumayla taşlı ve topraklı yolları fethedin. Yüksek gidonlar ve enduro ayak dayamaları sayesinde ayakta off-road sürüş artık sorun olmaktan çıkıyor. Ayarlanabilir vites kolu ve ayarlanabilir ayak freni kolu motosikletinizin her zaman kontrol altında olmasını sağlar. Pro sürüş modları ve Dynamic ESA ile her türlü zeminin zahmetsizce üstesinden gelebilirsiniz. Pro vites değiştirme asistanı ile debriyaja gerek kalmadan, çabucak vites değiştirebilirsiniz.

+ Devamını okuyun
Temel off-road özellikleri

Off-road lastikleri
Ücretsiz off-road lastiği seçeneğiyle motosikletin off-road potansiyelinden tam olarak yararlanılabilir.


Alüminyum Enduro motor koruyucu
Sağlam Enduro alüminyum motor koruyucu, özel olarak off-road kullanımı için üretilmiştir ve motorun alt kısmı için uygun koruma sunar.

 

Far Koruma
Off-road kullanımı için onaylanmış far koruması, kolayca takılır ve off-road koşullarında farın zarar görmesini etkili bir şekilde önler.

Dynamic ESA

Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) sürüş koşullarına bağlı olarak yayın sönümleme faaliyetini otomatik olarak ayarlar.

Pro sürüş modları

Pro sürüş modlarıyla, motosikletin gaz kelebeği tepkisi ve kumanda sistemleri farklı yol koşullarına kolaylıkla uyarlanır.

Pro Vites Değiştirme Asistanı

Pro Vites Asistanı debriyaj kullanmadan konforlu bir şekilde vites değiştirmeyi sağlar.

Yüksek gidonlar

14 mm daha yüksek gidonlar, oturma ve ayakta durma pozisyonlarını konforlu hale getirir ve off-road sürüşü sırasında önemli ölçüde daha güvenli bir kullanım sağlar.

Enduro ayak dayamaları

Daha geniş ve daha uzun enduro ayak dayamaları daha üst düzey kavrama sağlarken otomobilin zorlu arazide kontrol edilmesini de kolaylaştırır.

Ergonomik ayar

Ayarlanabilir ayak freni kolu
Yüksekliği ayarlanabilen ayak dayaması kolu daha geniş pedala ve patentli katlama mekanizmasına sahiptir.

 

Ayarlanabilir vites kolu
Ayarlanabilen pedala sahip vites kolu, özellikle off-road sürüş sırasında ayakta dururken çok daha iyi bir kullanım sunar.

İDDİALI

#SpiritOfGS ruhunu göster

Gelişmiş teknoloji ve farklı tasarım sizin için önemli mi? Öyleyse Triple Black BMW F 850 GS tam size göre. Siyah alüminyum arka çantası, bilinmeze doğru yaptığınız yolculukta ihtiyacınız olan her şeyi saklayabileceğiniz bir alana sahip. İkonik LED farlar, LED gündüz farlarıyla birlikte off-road sürüşte bile her zaman mükemmel bir görüş sağlıyor. Siyah spor susturucu, şık bir görünüm oluşturmanın yanı sıra etkileyici bir ses üretiyor. Ayrıca, Anahtarsız Sürüş özelliği ile anahtarınızı ceketinizin cebinden çıkarmanıza gerek kalmıyor.

+ Devamını okuyun
Anahtarsız Sürüş

Anahtarsız Sürüş özelliğiyle artık anahtarlarınız cebinizde kalabilir. Motosikletinize binin ve sürmeye başlayın - işte bu kadar kolay.

LED gündüz farı dahil LED far

İkonik far farklı bir duruş sergilerken, entegre gündüz farı daha fazla güvenlik sağlar.

Siyah alüminyum arka çanta

32 litre hacmiyle siyah anodize edilmiş alüminyum arka çanta BMW kaskınız için saklama alanı sunar ve zorlu koşullar altında bile son derece etkileyicidir.

Tırtıklı kol

Debriyaj kolu
Ergonomik açıdan iyileştirilmiş, anodize edilmiş ve ayarlanabilir siyah alüminyumdan debriyaj kolu, makinenin kişiliğini öne çıkarır.

 

Fren kolu
Ergonomik açıdan iyileştirilmiş, anodize edilmiş ve ayarlanabilir siyah alüminyumdan park freni, makinenin kişiliğini öne çıkarır.

Siyah spor susturucu

Karbon uç kapağıyla titanyumdan üretilen spor susturucu güçlü bir sese sahiptir ve her yolculuğu görsel ve işitsel bir deneyime dönüştürür.

Ayarlanabilir sürücü ayak dayaması

Yaylı sürücü ayak dayamaları üç pozisyonda ayarlanır ve maksimum açma/kapama ve off-road konforu sunarak ayağınızı sağlam basmanızı sağlar.

KAŞİF

Yeni maceralara hazır

Her zaman yeni şeyler keşfetmek mi istiyorsunuz? O zaman yeni şeyler keşfetme tutkunuzu gösteren Yarış kırmızısı F 850 GS ve “New Ways” dekoratif çıkartma seti sizin için ideal. Eşyalarınızı Vario çantalara ve Vario arka çantaya yerleştirin, bagaj taşıyıcıya bağlayın ve yola koyulun. Navigator her zaman nereye gittiğinizi bilmenizi sağlarken, konforlu cruise control sistemiyle yolculuğunuzun her anından keyif alabilirsiniz. Saydam touring ön cam ve LED ek farlar her türlü havada size açık bir görüş sunar. 

+ Devamını okuyun
Cruise control

Elektronik cruise control 30 km/sa hızdan itibaren etkinleştirilebilir ve sabit bir sürüş hızını korur.

Saklama

Çanta tutucularla bagaj taşıyıcı
Çanta tutucusuna sahip bagaj taşıyıcı standart bagaj taşıyıcının yerini alır, böylece Vario bagaj sistemini yerleştirebilirsiniz.

 

Vario çanta
Sol tarafta su geçirmez Vario yan çanta, patentli ayar mekanizması sayesinde 30 ile 39 litre arasında değişen bir kapasite sunar. Sağda ise 20 ile 29 litre arasında değişen bir kapasite mevcuttur.

 

Vario arka çanta
Su geçirmez Vario arka çanta, patentli ayar mekanizması sayesinde 25 ile 35 litre arasında değişen bir kapasite sunar.

 

Arka çanta tutucu
Arka çantayı ya da diğer geniş hacimli öğeleri, çekici bir tasarıma sahip olan dayanıklı bagaj taşıyıcısına güvenle monte edebilirsiniz.

 

Vario arka çanta sırt minderi
Vario arka çantaya uygun sırt minderi kısa ve uzun yolculuklarda arkadaki yolcuya ek konfor sağlar.

Rüzgar/hava koşulları koruması

Saydam touring ön cam

Touring ön camın iki tarafı da çizilmeye dayanıklı kaplamaya sahiptir ve yükseltilmiş tasarım, sürücü ve yolcu için üst düzeyde rüzgar ve hava koşulları koruması sağlar.

Navigasyon

Navigasyon tertibatı
Navigasyon tertibatı çoklu denetleyici, taşıyıcı ve gidon kelepçesi üzerinde bir montaj kızağından oluşur.

 

Navigator VI
Navigator VI yalnızca touring hayranları için tasarlanmadı; sistem mükemmel navigasyonu sağlamaya ek olarak bir dizi ek fonksiyon sunar.

“New Ways” dekoratif çıkartma

“New Ways” dekoratif çıkartma seti motosiklete göre özel olarak tasarlanmıştır ve cazip, benzersiz bir görünüm sunar.

LED yardımcı far

Güçlü LED yardımcı farlar, ışık koşullarının zayıf olduğu durumlarda çok daha iyi bir görüş sağlar.

spinner