* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW F 850 GS.

GENLERİNDE MACERA VAR.

Yaşamak, meydan okumaktır. Bazıları sırtını dönüp kaçsa da siz ilerlemeye devam edin. Sınırları aşın. Engelleri zaferlere dönüştürün. Macera damarlarınızda aksın. F 850 GS’in üzerindeyken 21 inçlik ön lastik sayesinde off-road yollarının kolaylıkla üstesinden geleceksiniz. Önemli olan sizin tavrınız. F 850 GS ile hedef ne kadar uzak olursa olsun sizi cesaretiniz hep sizinle olacak. En kötü yollarda bile fabrika teslim paketi özelliği olan Connectivity ile navigasyon, telefon, medya ve araç bilgilerine her zaman ulaşabilirsiniz. Dikkatinizi dağıtmadan 6,5 inç TFT ekranındaki net ve kısa bilgiler, sizin için önemi olan konulara daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlar. İleride sizi bekleyen bilinmezi keşfetmenize izin verir.  

F 850 GS’İN TASARIMI

Stilinizi seçin.

Seçim sizin: Exclusive stilinde, metalik mat Pollux gövde renginde F 850 GS şık, göz alıcı bir model oluşturur. Beyaz, Yarış kırmızısı ve metalik Lupin mavi renkleriyle Rally stili ise motosiklete daha sportif bir vurgu yapar. F 850 GS’inizi temel Yarış Kırmızısı renginde de seçebilirsiniz.

  */-->

  Rally stili

  F 850 GS üzerinde sportif vurgular sunan Rally stili Beyaz, Yarış Kırmızısı ve Metalik Lupin Mavi renklerin motosikletle kullanılmasını sağlar. Altın renkte anodize edilmiş jantlar da dinamik özellikleri öne çıkarır.

  */-->

  Opak Yarış Kırmızısı

  Dayanılmaz güzelliğiyle hiç bir zaman sıkılmanıza izin vermeyen Yarış Kırmızısı temel gövde rengiyle tüm bakışları üzerinizde toplayacaksınız.

  */-->

  Exclusive stili

  Gerçek anlamda tutkuyu yansıtan Exclusive stili, metalik mat Pollux rengiyle motosiklete son derece şık bir görünüm kazandırır.

  Broşürü indirin.
  • BMW F 850 GS Ürün Kataloğu
   PDF   |   3.14 MB   |   Türkçe

  Daha fazla GS.

  Karakteristik çizgileriyle F 850 GS güçlü bir görünüm sunar. Tasarım söz konusuysa macera duygusunu her yüzeyde, her köşede ve motosikletin her çizgisinde hissedeceksiniz. Siz baştan ayağa benzersiz heyecanlara sürüklenirken arka bölüm, ön depo, diyapazonu hatırlatan ve opsiyonel olarak sunulan gündüz farlarıyla birlikte GS’e özgü farlara kadar tüm tasarım öğeleri off-road sürüşe uyarlanmıştır. Rallye ve Exclusive stillerine ait galvanize radyatör panjuru yolda ve arazide şık bir görünüm sunar.

  + Devamını okuyun

  SIRALI ÇİFT SİLİNDİRLİ MOTOR

  70
  8.250 dev/dk'da 95 bg (kW)
  92
  6.500 dev/dk’da Nm maks. tork
  853
  cc kapasite
  860
  mm seat height;
  Seri üretim su soğutmalı iki silindirli dört zamanlı motor

  İçgüdü.

  İçgüdü.

  Sizi cesaretlendiren merak ve keşfetme tutkusu. F 850 GS sıralı iki silindirli motor 95 bg (70 kW) gücü, yüksek torku ve enerjik karakteriyle sizi her koşulda destekler. Düşük yakıt tüketimi ve her zaman etkileyici bir performans sunan motorun sesi kendine hayran bıraktırır. Bilinmeyeni keşfetmeye hazır mısınız? 

  + Devamını okuyun

  F 850 GS’İN SESİNİ DENEYİMLEYİN

  İçgüdü

  İçgüdü

  Bakışlarınız önünüzde uzayıp giden yola odaklıyken F 850 GS’i içgüdüsel olarak yönlendirir, vites değiştirir ve fren yaparsınız. Sizin bir parçanız gibi hareket eden F 850 GS ile tamamen önünüzdeki maceraya odaklanabilirsiniz. GS’e özgü ergonomik özellikler sayesinde motosikletinizi keyif ve güvenle kullanırsınız, dolayısıyla her zaman yeni hayallere sürüklenirsiniz.  

  + Devamını okuyun

  F 850 GS’in öne çıkan özellikleri

  Konforlu sürüş keyfi.

  Konforlu sürüş keyfi.

  Her sürücüye yönelik bir özelliği mevcut: F 850 GS’i ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz, farklı sele yüksekliklerinde bir dizi sele modeli mevcuttur. Alçak bir ikili sele ve konforlu sele de bulunur. Arzu edilirse motosikletin süspansiyonunu da alçaltabilirsiniz.

  + Devamını okuyun

  Daha fazla güç.

  Daha fazla güç.

   Zorlu off-road kullanımı için F 850 GS tubeless lastiklerle birlikte tel jantlara sahiptir. Sizi yeni varış yerlerine, yeni seviyelere, yeni bir adrenalin takviyesine ulaştırır. Aynı zamanda eCall olarak da bilinen "akıllı acil durum çağrısı" sayesinde bilinmeyen yerlere yaptığınız yolculuklar artık daha güvenli. Herhangi bir ciddi durumda yardım almak için sürücü, gidona monte edilmiş sistemi bir düğmeye basarak tetikleyebilir. eCall duruma bağlı olarak otomatik devreye girer ve nerede olursanız olun kurtarma hizmetlerinden daha hızlı yardım alır.  

  + Devamını okuyun
  F 850 GS’in diğer öne çıkan özellikleri.
  • Cesur bir off-road kullanımı için tel jantlara uygun Enduro lastikler takabilirsiniz.  

  • Standart olarak sunulan motor koruyucu plastikten üretilmiştir ve BMW F 850 GS’in motorunu düşen kayalara ve off-road gezilerinde alabileceği hasarlara karşı korur. Kapsamlı donanım daha sportif bir stil için alüminyumdan yapılmış gövde altı koruma da sunar.  

  • Geniş alüminyum gidon ele rahat bir şekilde oturur ve BMW F 850 GS’in daha kolay şekilde kullanılmasını destekler. Anodize edilmiş yüzey motosikletin valansını öne çıkarır.  

  Özel yapım F 850 GS.

  Kişiselleştirilmiş bir F 850 GS ister misiniz? O zaman geniş çapta opsiyonel donanım ve aksesuarlar size yardımcı olmaya hazır. Bu parçalarla motosikletinizi tam olarak istediğiniz şekilde bir araya getirebilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

  F 850 GS aksesuarları

  Diğer Adventure modelleri