OFF-ROAD GEZGİNİ

Her arazide zahmetsiz kullanım

Ana yoldan ayrılmaktan mı hoşlanıyorsunuz? Rotanız çoğunlukla bozuk yollardan mı geçiyor? Rallye stiline sahip F 850 GS Adventure, asfaltta da arazide de kendi evinde gibi rahattır. Off-road lastikleri ve Dynamic ESA özellikli Pro sürüş modları motorun çevikliğini desteklerken, Pro Vites Asistanı beklenmedik durumlarda daha fazla hakimiyet sağlar. Ayarlanabilir ayak freni kolu ve vites kolu sağlam bir kavramayı garanti eder. Far ve motor koruyucular koşullar zorlaştığında bile motosiklete ideal koruma sağlar.

+ Devamını okuyun
Off-road lastikleri

Ücretsiz seçenek olarak sunulan off-road lastikleri, motosikletinizin off-road potansiyelini sonuna kadar kullanmanıza olanak tanır.

Dynamic ESA

Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) sürüş koşullarına bağlı olarak süspansiyon yayının sönümleme faaliyetini otomatik olarak ayarlar.

Pro sürüş modları

Pro sürüş modlarıyla, motosikletin gaz kelebeği ve kumanda sistemleri farklı yol koşullarına kolaylıkla uyarlanır.

Pro Vites Asistanı

Pro Vites Asistanı debriyaj kullanmadan konforlu bir şekilde vites değiştirmeyi sağlar.

Alüminyum Enduro motor koruyucu

Sağlam yapıda enduro alüminyum motor koruyucu, özel olarak off-road kullanımı için üretilmiştir ve motorun alt kısmı için uygun koruma sunar.

Far Koruması

Off-road kullanımı için onaylanmış far koruması, kolayca takılır ve off-road koşullarında farın zarar görmesini etkili bir şekilde önler.

Ergonomik ayar

Ayarlanabilir ayak freni kolu
Yüksekliği ayarlanabilen ayak dayaması kolu daha geniş pedala ve patentli katlama mekanizmasına sahiptir.

 

Ayarlanabilir vites kolu
Ayarlanabilen pedala sahip vites kolu, özellikle off-road sürüş sırasında ayakta dururken çok daha iyi bir kullanım sunar.

ŞIK TASARIM

Her detayı macera dolu

Baştan aşağıya macera ruhu sunan motosiklette LED farlar, siyah spor susturucu ve yüksek kalitede makinede işlenmiş debriyaj ve el freni kolları çarpıcı tasarımı öne çıkarır. Renkli touring ön cam, rüzgara ve hava koşullarına karşı korumanın yanı sıra bu modelin saf macera tutkusunu da açıkça gösterir. Anahtarsız Sürüş özelliği sayesinde anahtarlarınızı cebinizde tutabilir ve doğrudan motosikletinize binip sürmeye başlayabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
Anahtarsız Sürüş

Anahtarsız Sürüş özelliğiyle artık anahtarlarınız cebinizde kalabilir. Motosikletinize binin ve sürmeye başlayın - işte bu kadar kolay.

LED sürüş ışığıyla birlikte LED farlar.

İkonik far farklı bir duruş sergilerken, entegre gündüz farı ek güvenlik sağlar.

LED yardımcı farlar

Güçlü LED yardımcı farlar, ışık koşullarının zayıf olduğu durumlarda çok daha iyi bir görüş sağlar.

Tırtıklı kol

Debriyaj kolu
Ergonomik açıdan iyileştirilmiş, anodize edilmiş ve ayarlanabilir siyah alüminyumdan debriyaj kolu, motosikletin kişiliğini öne çıkarır.

 

Fren kolu
Ergonomik açıdan iyileştirilmiş, anodize edilmiş ve ayarlanabilir siyah alüminyumdan fren kolu, motosikletin kişiliğini öne çıkarır.

Siyah spor susturucu

Karbon uç kapağıyla titanyumdan üretilen spor susturucu güçlü bir sese sahiptir ve her yolculuğu görsel ve işitsel bir deneyime dönüştürür.

Renkli touring ön cam

Renkli touring ön cam, çizilmelere karşı dayanıklıdır ve rüzgara ve kötü hava koşullarına karşı sürücüye üst düzeyde koruma sağlar.

GEZGİN

Güçlü, inatçı ve her şeye hazır.

İçinizde bir gezginin kalbi mi atıyor? Hiçbir mesafe sizin için uzak değil mi? F 850 GS Adventure, sonu gelmeyen gezilerinizi çok daha konforlu ve güvenli hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Siyah alüminyum arka çantanın yanı sıra iki yandaki alüminyum çanta bolca yer sunar. Ayrıca “40 Years GS” modeli 27 litre ek hacme sahiptir. TPC ve ECALL sistemleri, güvende hissetmenizi sağlar. Cruise control ve navigasyon, TFT ekranla bir arada gideceğiniz yere çok daha kolay ulaşabilmenizi mümkün kılar.

+ Devamını okuyun
Cruise control

Elektronik cruise control 30 km/sa hızdan itibaren etkinleştirilebilir ve sabit bir sürüş hızını korur.

Saklama

Siyah alüminyum arka çanta
32 litre hacmiyle siyah renkli, anodize edilmiş alüminyum arka çanta BMW kaskınız için saklama alanı sunar ve zorlu koşullar altında bile son derece iyi performans gösterir.

 

Siyah alüminyum çanta
Siyah anodize edilmiş alüminyum çanta solda 44 litre sağda ise 36 litre saklama alanı sunar. Bu donanım, zorlu koşullar altında bile kullanışlılığını kanıtlar.

 

Alüminyum çanta için çanta tutucu
Parlak paslanmaz çelikten üretilmiş sağlam çanta taşıyıcı, touring çantanın kolay ve güvenli bir şekilde takılmasını sağlar.

 

Hacmi artırılmış alüminyum çanta seti, 40 Years GS sınırlı üretim, siyah
Hacmi artırılmış alüminyum çanta seti, çantanın hacmini iki yanda 13,5 litre olmak üzere toplamda 27 litre artırır.

TPC

Lastik Basınç Kontrolü (TPC) basınç kaybı durumunda sürücüyü otomatik olarak uyarır ve potansiyel tehlikeler konusunda erkenden bilgilendirir.

Navigasyon

Navigasyon için GS Trophy kızağı
GS Trophy kızağı, BMW Navigator’ı doğrudan sürücünün görüş alanına yerleştirmek için güvenli bir aksesuardır.

 

Navigator VI
Navigator VI yalnızca touring hayranları için tasarlanmadı; sistem mükemmel navigasyonu sağlamaya ek olarak bir dizi ek fonksiyon sunar.

spinner