Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW F 850 GS ADVENTURE

MACERA DOLU BİR DÜNYA

Bu motosiklet uzun yolculuklar ve zorlu araziler için tasarlandı. F 850 GS Adventure, dünyanın her yerinde rahat hisseder ve size de öyle hissettirir. TFT ekran ve BMW Motorrad Connected, USB şarj portu gibi gelişmiş standart donanımın yanı sıra ABS Pro ve DTC ile bu dual-sport motosiklet dünyayı dolaşmak üzere çıkacağınız gezilere artık çok daha hazırlıklı. Yolun sizi nereye götüreceğine bakmadan, merakınızı giderecek bu yol arkadaşıyla GS ruhunu deneyimleyin.

GERÇEK GEZGİNLER İÇİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Bilinmeze doğru yola çıkmaya hazır olun. F 850 GS Adventure ister asfalt ister arazi olsun, her türlü zeminin üstesinden gelir. Yeni standart özellikler ve kapsamlı isteğe bağlı donanım size GS motosikletinizi kendinize uygun gördüğünüz şekilde kişiselleştirme fırsatı sunar.

+ Devamını okuyun
Dynamic ESA
Dynamic ESA | BMW Motorrad Türkiye
ABS Pro ve DTC artık standart
ABS Pro ve DTC artık standart | BMW Motorrad Türkiye
Büyük planlar için büyük bir depo
Büyük planlar için büyük bir depo | BMW Motorrad Türkiye
Genişletilmiş Pro sürüş modları
Genişletilmiş Pro sürüş modları | BMW Motorrad Türkiye
Ayarlanabilir touring ön cam ve USB şarj portu
Ayarlanabilir touring ön cam ve USB şarj portu | BMW Motorrad Türkiye
BMW Motorrad Connectivity ve 6,5 inç TFT ekranla her şey gözlerinizin önünde
BMW Motorrad Connectivity ve 6,5 inç TFT ekranla her şey gözlerinizin önünde | BMW Motorrad Türkiye
Comfort sele ile konforlu şekilde yola koyulun
Comfort sele ile konforlu şekilde yola koyulun | BMW Motorrad Türkiye

Her kilometrede kendinizi iyi hissedin

Bu GS, üzerinde sürüş yapmak istediğiniz her türlü araziye hazır. Standart motor koruma demiri ve motor demiri sürüş sırasında özgürlüğünüzü kısıtlamadan motosiklete sağlamlık kazandırır. Daha uzun bir yolculuk planlıyorsanız alüminyum çanta ve arka çantayı kullanarak saklama alanınızı kolayca artırabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

3 yıl garanti

Kesintisiz sürüşe devam edin, fazladan bir yıl garanti veriyoruz.

Şimdi tüm modellerde üç yıl garanti standart.

Daha fazla bilgi için 

GÜÇLÜ MOTOR

95
bg (70 kW), 8.250 dev/dk’da maksimum motor gücü
92
Nm maks. tork, 6.250 dev/dk’da
853
cc kapasite
23
litre yakıt deposu kapasitesi
Sıralı iki silindirli dört zamanlı motor

Her off-road macerasına yetecek güç

Bu motosiklet dünyayı dolaşmak istiyor. 95 bg (70 kW) seviyesinde güçlü, yeni geliştirilen paralel ikiz motor, sizi ve keşfetme isteğinizi en iyi şekilde destekler. Yeni motor konsepti güçlü sesi, 8.250 dev/dk’da 95 bg (70 kW) seviyesinde güçlü performansı ve akıcı çalışmasının yanı sıra 100 km’de 4,2 l ortalama tüketimiyle (WMTC’ye göre) oldukça etkileyicidir. 6.250 dev/dk’da 92 Nm torkuyla bu dual-sport motosiklet gitmek istediğiniz yer neresi olursa olsun her türlü off-road macerası için yeterli gücü barındırır.

+ Devamını okuyun

GÜÇLÜ SES

ÇARPICI TASARIM, BİREYSEL TARZ

Sizin maceranız, sizin tarzınız.

F 850 GS Adventure modeli çarpıcı yan kaplaması ve GS’e özgü silüetiyle öne çıkar. Her tarz kendine özgü bir karaktere sahiptir ve kişiliğinizin bir parçasını yansıtır.

  Rally

  Motoru çalıştırdıktan sonra eğlenceye giden en kısa yol: Altın rengi, anodize jantlar ve altın rengi çatal borularıyla Metalik Mat Kalamata gövde renginde F 850 GS Adventure Rallye.

  Beyaz

  Beyaz F 850 GS Adventure ışıltılı bir görünümü garanti eder. Hangi kıtada olursanız olun.

  Triple Black

  Motosikletin çizgilerini vurgulayan Metalik Siyah gövde rengi F 850 GS Adventure’ın macera tutkusuna mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Peki ya sizin motosikletiniz?

  Her türlü zorluğa hazır

  Her türlü zorluğa hazır

  Şimdi sıra sizde: F 850 GS Adventure motosikletinizi kendi isteğinize göre tasarlayın. Gerçek gezginler için ise iki ek model oluşturduk. Buradan ilham alarak F 850 GS Adventure motosikletinizi kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

  + Devamını okuyun
  spinner