* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW F 850 GS Adventure.

Dünyanın kendisi bir macera haline geliyor.

İnsanı yerinden kalkmaya, dışarı çıkıp yola çıkmaya zorlayan etken bilinmezliktir. Daha uzaklara gitme arzusu... BMW F 850 GS Adventure ile yalnızca asfalt kaplı yollarda değil her türlü zeminde yeni maceralara hazır olun. Bu "travel enduro" motosiklet gerçek kaşifler için üretildi. Gidilecek hiçbir yerin ve hiçbir mesafenin çok uzak olmadığını düşünenler için. Dünyayı güvenilir, sağlam ve güçlü, hatta merakınıza ayak uyduracak bir yol arkadaşıyla birlikte keşfedin. Yeni  F 850 GS Adventure ile tanışın. 

Yeni F 850 GS Adventure tasarımı

Stilinizi seçin.

Aileye özgü çizgilerden de kolayca fark edebileceğiniz gibi GS genlerini gururla taşır. Deponun sürücü selesi ve gidon arasına merkezi olarak yerleştirilmesi tekerlek yükünün kusursuz bir şekilde dağıtılmasını sağlar ve zarif, ince kuyruk tasarımını oluşturur. Karakteristik, olgun ve farklı, sizin kadar benzersiz F 850 GS Adventure motosikletinizle kişisel tarzınızı gösterin!

  Buz grisi

  Macera başlasın: Temel Buz Grisi gövde renginde F 850 GS Adventure motosikletiniz.

  Rally stili

  Sportif karakter daha ilk bakışta garanti: Kontrast renklerde etkileyici şeritlerle Metalik Lupin Mavi. Rallye stilinin çarpıcı detayları daha kısa spor ön cam, rally sele ve altın renginde anodize edilmiş çatal ve jantları içerir.

  Exclusive stili

  İddialı ve özel: Etkileyici şeritleriyle metalik Granit Gri renkte F 850 GS Adventure. Altın renginde anodize edilmiş çatal ve jantlar şık bir görünüm oluşturur.

  Broşürü indirin.

  BMW F 850 GS Adventure Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.59 MB   |   Türkçe

  Gezginler arasında "küresel oyuncu".

  F 850 GS Adventure ile sonsuz bir yol ve maceraya olan özleminizi giderin. Bu motosiklet dünyanın her yerinde kendisini evinde hisseder ve  bunu size de fark ettirir. Bu motosikletle rüzgara ve kötü havaya meydan okuyabilir, mümkün olan en konforlu şekilde dünyanın size sunduğu maceraları deneyimleyebilir ve her türlü zemine hazırlıklı olursunuz. Tüm bunlar, diğer özelliklerinin yanı sıra büyük, yüksekliği ayarlanabilen touring ön cam, standart konfor sele sürücü selesi ve büyük 23 litre ön depo tarafından sağlanır. F 850 GS Adventure zorlu arazide ilerlemenizi sağlamak üzere dayanıklı ek aksesuarlarla sunulur. Seri üretimde yer alan motor koruma demiri veya alüminyum arka çantaya hazırlık için sunulan pratik kullanımlı paslanmaz çelik bagaj taşıyıcının yanı sıra yan kaplama paneli de oldukça sağlamdır. Tüm parçalar bu "küresel oyuncu" ile dünyayı dolaşabilmenize yönelik üretildi. 

  + Devamını okuyun

  Sıralı çift silindirli motor

  92
  Nm tork (6.250 dev/dk’da)
  23
  litre kullanılabilir depo kapasitesi
  550
  km maks. teorik menzil
  211
  kg yük kapasitesi
  Su soğutmalı iki silindirli dört zamanlı sıralı motor

  Keşfetme arzusu.

  Keşfetme arzusu.

  Dünyayı keşfetme arzusuna sahip, yeni geliştirilen 95 bg (70 kW) gücündeki paralel ikiz motor size ve keşfetme tutkunuza doğru gücü sağlar. Yeni motor konsepti güçlü sesi, 8.250 dev/dk’da 95 bg (70 kW) ile daha güçlü ve akıcı performansı ve 100 km’de 4,1 l hesaplı tüketimiyle (WMTC’ye göre) etkileyicidir. Bu Enduro motosiklet 6.250 dev/dk’da 92 Nm torkla gitmek istediğiniz yer neresi olursa olsun her off-road macerası için yeterli güce sahiptir. 

  + Devamını okuyun

  F 850 GS ADVENTURE’IN SESİNİ DENEYİMLEYİN

  Yeni bir özellik.

  F 850 GS Adventure’ın öne çıkan özellikleri

  21 inç ön tekerlek ve tel jantlar
  BMW F 850 GS Adventure - Tel jantlar | BMW Motorrad Türkiye
  Ayarlama özelliği dahil touring ön cam
  BMW F 850 GS Adventure - Touring ön cam | BMW Motorrad Türkiye
  Standart özellik olarak konfor sele
  BMW F 850 GS Adventure - Konforlu sele | BMW Motorrad Türkiye
  23 litrelik yakıt deposu sayesinde artırılmış menzil
  BMW F 850 GS Adventure - 23 Litre yakıt deposu | BMW Motorrad Türkiye
  Standart özellik olarak motor koruyucusu ve motor koruma demirleri.
  BMW F 850 GS Adventure - Motor koruma demirleri | BMW Motorrad Türkiye
  LED far ve dinamik fren ışığı
  BMW F 850 GS Adventure - LED far ve dinamik fren ışığı | BMW Motorrad Türkiye
  Geniş saklama alanı konsepti
  BMW F 850 GS Adventure - Geniş saklama alanı | BMW Motorrad Türkiye
  Güçlü motor
  BMW F 850 GS Adventure - Güçlü motor | BMW Motorrad Türkiye

  Ergonomik. Sürücüye uyumlu.

  Ergonomik. Sürücüye uyumlu.

  F 850 GS’in ergonomik nitelikleri sizi dünya etrafında gerçekten uzun yolculuklara çıkmaya davete ediyor. 875 mm’lik standart sele yüksekliği uzun geziler için idealdir. Size uygun değil mi? Seçim sizin: Geniş çeşitlilikte farklı sürücü seleleri / sele yükseklikleri sürücünün vücut ölçülerine kusursuz bir şekilde uyarlanabilir. Ne de olsa siz makineye değil, makine size uyum sağlamalıdır. Diğer standart özellikler arasında ayarlanabilir vites, debriyaj ve fren kolları, enduro ayak dayamaları ve yüksek, konik alüminyum gidon yer alır. Özellikle iri yapılı sürücüler için, off-road sürüşü söz konusu olduğunda net bir avantaj sağlar.
  + Devamını okuyun

  Sürmeye devam edin. Her anlamda.

  Sürmeye devam edin. Her anlamda.

  Nereye gitmeyi arzu ediyorsanız F 850 GS Adventure sizi oraya götürür. Geniş 23 litre yakıt deposu sayesinde 500 kilometre gibi olağanüstü mesafeleri kat eder. Bu, diğerlerinin yalnızca hayal edebileceği bir mesafedir. Olağanüstü konforu ise motosikleti sürmeyi daha keyifli bir hale getirir. Bu konfor daha büyük ve yüksekliği ayarlanabilir touring ön cam sayesinde rüzgara ve hava koşullarına karşı korumayı ve ergonomik olarak tasarlanmış konfor seleyi de içerir, tüm bunlar en uzun gezilerin bile asla bir işkence haline gelmemesini sağlar. Dünyayı dolaşırken hiçbir şeyin eksik kalmadığından emin olmanız için F 850 GS Adventure aynı zamanda sağlam alüminyum bagaj sistemi gibi özel aksesuar olarak tedarik edilen gelişmiş saklama konseptini sunar. 

  + Devamını okuyun

  Üstün. Her tip arazide.

  Üstün. Her tip arazide.

  Keşfedilmemiş yerlere giden herkes tekrar tekrar her durumda güvenebilecekleri bir motosiklete ihtiyaç duyar. İster çöller ya da dağlar, ister nehir vadileri veya platolar olsun, bu travel Enduro modeli üstünlüğünü dört bir yanda kanıtlar. Fabrika teslim olarak bile, uzun mesafe ve off-road kullanımı için uygun olduğu ortadadır. Artırılan sertliğiyle şasi yapısı daha yüksek bir sürüş dengesi ve gelişmiş hassasiyet sunar. Ön süspansiyon ters süspansiyon çatalıyla ve arkadaki WAD süspansiyon yayıyla (ileri sönümleme) düzenlenir. F 850 GS Adventure her tip zeminde yoğun bir sürüş keyfi için ön kısımda 230 mm ve arka süspansiyonda 215 mm mesafe sunar. Devre dışı bırakılabilen ABS’ye ek olarak "Rain" ve "Road" olmak üzere iki sürüş modu bir düğmeye basılarak kullanılabilir. Pro sürüş moduyla birlikte "Enduro" ve "Enduro Pro" standart sürüş modları da mevcuttur. Uygun sürüş durumları ve buna uygun yüzeyler için uygun ayarı sunar. ABS’yi ABS Pro’ya ve ASC’yi DTC’ye (Dinamik Çekiş Kontrolü) dönüştürür. F 850 GS Adventure aynı zamanda 21 inç ön lastiği, tubeless lastiklere uygun tel jantları, enduro ayak dayamaları, motor koruma demiri, alt koruması ve pratik elcik koruma demirleri sayesinde off-road arazide de üstünlüğünü gösterir.

  + Devamını okuyun

  F 850 GS Adventure’ın diğer öne çıkan özellikleri.

  Opsiyonel aksesuar olarak Dynamic ESA

  Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) sürüş koşullarına bağlı olarak süspansiyon yayının sönümleme faaliyetini otomatik olarak ayarlar. 

  Pro sürüş modları "Enduro" ve "Enduro Pro" (opsiyonel aksesuar)

  Pro sürüş modlarıyla, motosikletin gaz kelebeği ve kumanda sistemleri farklı yol koşullarına kolaylıkla uyarlanır. Standart "Rain" ve "Road" sürüş modlarına ek olarak, "Enduro" ve "Enduro Pro" sürüş modları da mevcuttur, standart ABS ve ASC ise Pro sürüş modlarının tercih edilmesiyle birlikte ABS Pro ve DTC’ye dönüşür. "Enduro" modu yumuşak gaz kelebeği tepkisiyle karakterize edilir. Ek olarak ABS Pro ve Dinamik Çekiş Kontrolü DTC’nin kumanda nitelikleri yol tipi lastikler ile birlikte hafif off-road kullanımına yönelik tasarlanmıştır. Tutkulu bir off-road sürücüsü olarak, aynı zamanda "Enduro Pro" moduna da sahip olursunuz. Bu mod ABS Pro düzenlemesi ve off-road lastiklerine uyumlu hale getirilmiş DTC ile paralel çalışan uygun gaz kelebeği tepkisi sunar. Ek olarak arka tekerlekteki ABS bu modda devre dışı bırakılır ve frenle drift gerçekleştirebilmenize izin verir. 

  6,5 inç TFT renkli ekran (opsiyonel aksesuar) içeren bağlantı

  Bağlantı özelliği, motosikletinizdeki 6,5 inç TFT ekran üzerinden navigasyon, arama ve müzik dinleme gibi faaliyetler için yenilikçi işlevler sağlar. 

  Pro panel bilgisayarı

   Pro panel bilgisayarı bir bakışta mükemmel bir bilgi yönetimi sağlar. En önemli araç bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde görüntülemek için programlanmıştır. 

  Geniş saklama alanı (opsiyonel aksesuar)

  Dünya etrafında yolculuklara çıkanlar genellikle yanlarına bolca eşya alır. Bu yüzden F 850 GS Adventure (opsiyonel aksesuar olarak) alüminyum arka çanta (opsiyonel donanım) için paslanmaz çelikten bir bagaj rayına ve alüminyum çantalar için paslanmaz çelikten çanta taşıyıcılara sahiptir. Alüminyum çanta ve sağlam GS Adventure tasarımına sahip arka çanta, yolcu selesi cebi ve harita bölmesi içeren depo üstü çanta ile sele altında geniş alan gibi pratik aksesuarlar, saklama seçeneklerinin tüm ürün yelpazesini tamamlar. 

  Daha fazla bireysellik

  F 850 GS Adventure size uygun üretilir.

  Daha fazla bireysellik

  Daha fazla bilgi alın

  F 850 GS Adventure aksesuarları

  spinner