YOLCU

Eksiksiz “GS tour” hissi

Fazladan birkaç kilometre daha sürmek mi istiyorsunuz? Vario çantaya ve Vario arka çantaya tüm yolculuk aksesuarlarınızı yerleştirin, bagaj taşıyıcıya sabitleyin ve artık yola çıkmaya hazırsınız. BMW Motorrad Navigator size yolu gösteriyor, ek LED farlar ise net bir görüş sunuyor. Otomatik zincir yağlama sistemi ve adaptif Hız Sabitleyici kesintisiz sürüş keyfini garanti ediyor. Hava koşulları biraz çetinleşmeye başladığında ayarlanabilir büyük ön cam ve el koruması size ekstra koruma sağlıyor. 

+ Devamını okuyun
Cruise control

Elektronik cruise control 30 km/sa hızdan itibaren etkinleştirilebilir ve sabit bir sürüş hızını korur.

Taşıyıcı

Bagaj taşıyıcı
Çanta tutucusuna sahip bagaj taşıyıcı standart bagaj taşıyıcının yerini alır ve Vario bagaj sisteminin yerine sabitlenmesini sağlar.

 

Vario yan çanta
Sol tarafta su geçirmez Vario yan çanta patentli ayar mekanizması sayesinde 30 ile 39 litre arasında değişen bir kapasite sunar. Sağda ise 20 ile 29 litre arasında değişen bir kapasite mevcuttur.

 

Vario arka çanta
Su geçirmez Vario arka çanta patentli ayar mekanizması sayesinde 25 ile 35 litre arasında değişen bir kapasite sunar.

 

Arka çanta tutucu
Arka çantayı ya da diğer geniş hacimli öğeleri, çekici bir tasarıma sahip olan dayanıklı bagaj taşıyıcısına güvenle monte edebilirsiniz.

 

Vario arka çanta sırt minderi
Vario arka çantaya uygun sırt minderi kısa ve uzun yolculuklarda arkadaki yolcuya ek konfor sağlar.

Rüzgar/hava koşulları koruması

Ön cam ayarı
Ön cam ayarlama özelliğiyle sürücü büyük ön cam ve tour ön camın pozisyonunu iki aşamada değiştirebilir.

 

Büyük ön cam
Büyük ön cam sürücüye rüzgar ve hava koşullarına karşı daha fazla koruma sağlar ve artırılmış touring konforuyla etkileyicidir.

 

Elcik koruması
Güçlü elcik koruması motosiklete sportif bir görünüm kazandırırken, ellerinizi rüzgara, hava koşullarına, dallara ve sıçrayan taşlara karşı korur.

Navigasyon

Navigasyon tertibatı
Navigasyon tertibatı çoklu denetleyici, taşıyıcı ve gidon kelepçesi üzerinde bir montaj kızağından oluşur.

 

Navigator VI
Navigator VI yalnızca touring hayranları için tasarlanmadı; sistem mükemmel navigasyonu sağlamaya ek olarak bir dizi ek fonksiyon sunar.

Otomatik zincir yağlama sistemi

Zincir yağlama sistemi yolculuk sırasında tahrik zincirine otomatik olarak yağlayıcı madde besler.

LED yardımcı farlar

Güçlü LED yardımcı farlar ışık koşullarının zayıf olduğu durumlarda çok daha iyi bir görüş sağlar.

MACERACI

Uyum sağlaması kolay

Opak beyaz renkte BMW F 750 GS, macera için yaratılmış! “Ekstra alçak” sele pozisyonu, ayarlanabilir ayak freni kolu ve vites kolu sayesinde motosikleti ergonomik olarak vücut tipinize göre ayarlayabilirsiniz. Pro vites asistanı aracılığıyla yol maceralarınız sırasında motosikletinizi kolaylıkla uyumlu hale getirebilirsiniz. Motor koruma demirleri viraj dönüşleri sırasında motoru hasarlardan korur ve  dekoratif çıkartma seti yeni keşfettiğiniz özgürlüğün keyfini sonuna kadar çıkardığınızı gösterir.

+ Devamını okuyun
Ergonomik ayar

Ayarlanabilir ayak freni kolu
Yüksekliği ayarlanabilen ayak freni kolu daha geniş pedala ve patentli katlama mekanizmasına sahiptir.

 

Ayarlanabilir vites kolu
Ayarlanabilen pedala sahip vites kolu özellikle off-road sürüş sırasında ayakta dururken çok daha iyi bir kullanım sunar.

Sol ve sağ motor koruma demiri

Paslanmaz çelikten motor koruma demiri yatış açısını etkilemeden silindirlerin çevresindeki alanı hasarlara karşı korur.

İhtiyaçlarınız için yaratıldı.

Bütünüyle GS: F 750 GS için çok geniş bir çeşitlilikte opsiyonel donanım ve orijinal BMW Motorrad aksesuarları mevcuttur. Motosikletinizi ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize mükemmel bir şekilde uyarlamanızı sağlar.

ŞİMDİ TEKLİF ALIN
spinner