F 750 GS


* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW F 750 GS.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ.

BMW F 750 GS hayatınıza her gün yeni heyecanlar katar. Her türlü yol koşullarında, dengesi ve çok yönlü karakteri ile bu enduro modeli sizin maceraya açılan biletinizdir . F 750 GS size daha fazla güç, daha fazla konfor ve daha fazla GS ruhu sunar. Motorun güçlü karakterini hisseder ve F 750 GS’in kullanım kolaylığının keyfini çıkarırsınız. Dünyayı keşfetmeye çıktığınızda otomatik denge kontrolü (ASC) ve anti-blokaj fren sistemi (ABS) sayesinde motosikletiniz hep kontrolünüz altında olur.  Fabrika üretim opsiyonundaki Connectivity özelliği 6,5 inç TFT ekranıyla size hangi kavşaktan döneceğinizi veya sizi arayanın kim olduğunu dikkatinizi yoldan ayırmadan kolayca gösterir. Alçak selesi ise bir sonraki macerayı her zamankinden daha kolay hale getirir.  

F 750 GS’İN TASARIMI

Stilinizi seçin.

F 750 GS’i burada kişisel tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz. Temel beyaz renk, sportif bir görünüm için metalik Austin Sarısı (ekstra maliyetle) ve şık, Exclusive stili için metalik mat Stereo renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Beyaz

Temel renk bile motosikletinizin dikkatleri üzerinde toplamasını sağlar.

Metalik Austin Sarısı

F 750 GS etkileyici metalik gövde rengiyle çok daha dinamik görünüyor.

Exclusive stili

Exclusive stili ve metalik mat Stereo gövde rengiyle şık ve kendinden emin bir görünüme sahip olun.

Etkileyici GS ruhu.

İnce arka kuyruk yapısından, çarpıcı ön depoya ve oradan GS modellerine özgü ön gagaya kadar tüm tasarım parçaları, motosikletin GS ruhuna sahip olduğunun açık bir göstergesidir. Motosiklete özgü çizgiler oldukça belirgin ve orijinaldir. Yeni farlarıysa duygularınızı harekete geçirir. Exclusive stili motosikletin üstün kalitesini vurgular ve GS ruhunu yansıtır. Daha fazlasını keşfetmek sizin elinizde!  

+ Devamını okuyun

SIRALI ÇİFT SİLİNDİRLİ MOTOR

57
7.500 dev/dk'da 77 bg (kW)&
83
6.000 dev/dk’da Nm maks. tork
853
cc kapasite
815
mm sele yüksekliği
F 750 GS Seri üretim su soğutmalı iki silindirli dört zamanlı motor

Yeni iki silindir.

F 750 GS motosikletinizi çalıştırdığınızda sizi yeni heyecanlara doğru sürükler. Heyecan verici sıralı iki silindirli motosiklet ruhunuzu etkiler. Yeni tasarlanan motor 77 bg (57kW) gücüyle arka tekerleğe yüksek güç aktarırken, yakıt tüketiminizi düşük tutar (WMCT’ye göre 100 km’de 4,1 l).
Gücü azaltılmış 48 bg (35kW) versiyonu A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olan genç sürücüleri de GS duygusunu yaşamaya davet eder.

+ Devamını okuyun

F 750 GS’İN SESİNİ DENEYİMLEYİN

Kolay başlangıç.

Kolay başlangıç.

Çevik kullanım özelliği, yüksek seviyede konfor ve süspansiyonu alçaltma olanağı GS dünyasına atacağınız adımı kolaylaştırır. F 750 GS mükemmel şekilde oturmanızı sağlamak üzere 770 mm alçak seviyeden 830 mm’ye kadar çeşitli sele yüksekliklerine göre ayarlanır. Ayrıca, rahat ve aktif sele konumu ve değişken ergonomik özellikler aktif güvenliğinizi destekler ve konforlu bir yolculuk için sizinle motosikletiniz arasında uyumu sağlar

+ Devamını okuyun

F 750 GS’İN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

Exclusive stil.

Exclusive stil.

F 750 GS’inizle şık bir performans sergilemek ister misiniz? Bu durumda Metalik mat Stereo gövde rengiyle Exclusive stili sizin için en uygun seçimdir. Exclusive stilinde F 750 GS’in atmosferini büyük GS şeridi ve granit gri çerçeveleriyle galvanize radyatör panjuru belirler. Siyah/gri sele, iki elcik koruması ve gümüş anodize edilmiş bu gidon zevkli görünümü tamamlar. 

+ Devamını okuyun

Şık bir başlangıç

Şık bir başlangıç

BMW F 750 GS Bağlantı özelliğiyle sizi akıllı bir şekilde öne çıkarır. Akıllı telefonunuzu Bluetooth aracılığıyla F 750 GS’e bağlayabilir ve gidon üzerindeki sezgisel çoklu denetleyiciyle geniş bir aralıkta yer alan yenilikçi fonksiyonları kullanabilirsiniz. Bu fonksiyonlar daha sonra 6,5 inç TFT ekranda gösterilir. Bağlantı özelliğine ait adım adım navigasyon, yolu doğrudan ekran üzerinde, anlaşılır bir sunum şeklinde gösterir. Üstelik BMW Motorrad iletişim sistemi sayesinde, gelen çağrılara yanıt vermek veya arama yapmak gibi telefon iletişimi de çok kolaydır. Akıllı telefonunuzu çoklu denetleyiciye bağlayarak telefon rehberinize bile ulaşabilir ve rehberden bir kişiyi seçebilirsiniz. İletişim sistemi sayesinde motosiklet sürerken akıllı telefonunuzdaki müzikleri de dinleyebilirsiniz. Her zaman sezgisel ve dikkatinizi dağıtmadan, odak noktanızı asla kaybetmemenizi sağlar. 

+ Devamını okuyun

Konforlu sürüş keyfi.

Konforlu sürüş keyfi.

Her sürücüye yönelik bir özelliği mevcut: F 750​​GS’iniz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir, farklı sele yüksekliklerinde sahip birçok sele tipi mevcuttur. Aynı zamanda alçak çift sele ve bir konfor sele de bulunur. Arzu edilirse motosiklet sizin için alçaltılabilir.

+ Devamını okuyun
F 750 GS’in diğer öne çıkan özellikleri.
  • Modern LED stop lambası BMW F 750 GS’in dinamik tasarımını öne çıkarır. ABS Pro donanım paketinde daha fazla güvenlik sağlayan dinamik fren ışığına dönüşür.

     

  • BMW F 750 GS’de tüm yolculuklarınızda size rüzgara ve hava koşullarına karşı yeterli koruma sağlayan, küçük bir ön cam takılıdır. İstek üzerine aksesuar olarak daha büyük bir ön cam ekleyebilirsiniz.  

  • Bir çanta veya bir sırt çantası için yeterli yer sunan standart bagaj taşıyıcıyla her türlü olasılığa hazırlıklı olursunuz.

Daha fazla bireysellik

İhtiyaçlarınız için yaratıldı.

Bütünüyle GS: F 750 GS için çok geniş bir çeşitlilikte özel donanım ve orijinal BMW Motorrad aksesuarları mevcuttur. Motosikletinizi ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize mükemmel bir şekilde uyarlamanızı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

F 750 GS aksesuarları

Diğer Adventure Modelleri