Yaşama duyduğunuz tutkuyu motosikletinize taşıyın. Sizi yolda iyi şekilde korumanın yanında şık görünmenizi de sağlıyoruz. Heritage Motosikletinizin üstünde gün batımına doğru ilerlerken veya gezi boyunca sonu gelmeyen keskin virajlarda her dönüşten keyif alırken, Enduro motosikletinizin üzerinde herkesin unuttuğu bir yerde çamurun ve tozun arasında yolunuzu bulmaya çalışırken, yarış pistinde en iyi tur zamanını elde etmek için defalarca hedef yenilediğinizde veya elektrikli scooter motosikletinizle büyük bir şehri keşfederken - BMW Motorrad sürücü donanımı tüm ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.

+ Devamını okuyun

Güvenlik, konfor ve stil: Sürücü Ekipmanı koleksiyonu motosiklet sürücülerinin en zorlu taleplerini karşılamak üzere tasarlandı.

 ”

Heritage yaşam tarzınıza yönelik öne çıkanlar

Ruh ve tutku: Bizi Heritage koleksiyonunu tasarlamaya teşvik eden şey klasik bir Heritage motosikletinizi sürme tutkunuz oldu. Bu bağlamda stilin işlev kadar önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bunun en iyi örneği RoadCrafted 100 Years kot ceket. Ceket vintage görünümü, sürtünmeye karşı dayanıklı kot kumaşı ve NP Flex koruyucuları sayesinde güvenlikle bir araya getiriyor. Jean pantolonlar, deri ceketler, pantolonlar ve kasklar ile Grand Racer veya PureShifter botlar dahil olmak üzere çok sayıda ürün sizi ve motosikletinizi klasik ve havalı bir stilde bütünleştiriyor.

+ Devamını okuyun

Gezileriniz için öne çıkanlar

 

Touring motosikletleri söz konusu olduğunda maksimum seyahat konforu ve rahatlığı değer kazanıyor. Koleksiyonumuz da örneğin 3D biçimlendirilmiş yanak yastıklarına sahip Xomo Carbon spor entegre kaskla bu seviyede bir konfor ve rahatlık sunuyor. Kalın derili Gotthard GTX bottan, yakasına kar maskesi entegre edilmiş Moreno GTX cekete veya daha sıcak günler için hava devridaimini ve hareket özgürlüğünü teşvik eden büyük file panelleriyle Aravis AIR cekete kadar yola mümkün olduğunca sık çıkmanıza yardımcı olmak üzere hemen hemen her türlü hava koşuluna uygun öğeleri bulabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Bir sonraki maceranız için öne çıkan ürünler

Off-road limitlerini zorlamayı seviyor musunuz? Bu koleksiyon tam size göre. En azından sizin kadar dayanıklı olacak şekilde tasarladık. Örneğin GS Puna GTX ceket, motosikletten düşmeniz durumunda zarar görme riskinizin bulunduğu noktalarda seramik partiküller içeren PU kaplamayla örtülerek takviye edilmiştir. Tıpkı uyumlu pantolon gibi iki ürün de tabii ki su geçirmez ve nefes alabilir özelliğe sahiptir. Ceketler, pantolonlar, kasklar veya VentureGrip botlar gibi koleksiyonda yer alan diğer öğeler de off-road sürüşünde size yol arkadaşlığı etmeye uygundur.

+ Devamını okuyun

Güç ve performansa yönelik öne çıkan ürünler

Milisaniyeler söz konusu olduğunda her detay önemlidir. Sport Koleksiyonumuz en hızlı zamanı yakalama çabanızda sizi destekleyen detaylara odaklanıyor. Hotlap ceket ve Hotlap pantolon darbeye ve sürtünmeye karşı son derece dirençli nappa deriden üretiliyor ve koruyucu öğelerine rağmen uygun seviyede hareket özgürlüğü sunuyor. M marka renklerinde Sidepod Air ceket ise son derece spor görünümünün yanı sıra yüksek sıcaklıklarda en ideal korumayı sunuyor. M Pro Race kask aerodinamik performansı en üst düzeye çıkarıyor ve elde edeceğiniz zaferin en önemli detaylarından biri haline geliyor.

+ Devamını okuyun

Şehirli yaşam tarzına yönelik öne çıkan ürünler

Büyük şehri fethetme tutkusuyla, her zaman hareket halinde ve scooter motosikletinizle ağa kusursuz bir şekilde bağlıysanız bu koleksiyon tam size göre. Geleneksel motosiklet giysilerine benzememekle birlikte entegre topuk ve bilek koruyuculu şık Seoul GTX spor ayakkabılardan NP Flex 3D koruyuculu Singapore fermuarlı kapüşonlu yeleğe ve havalı Brussels ya da Tokyo Connect GTX ceketlere kadar size çok iyi bir koruma sağlıyor. Tokyo Connect GTX ceketin öne çıkan iki özelliği arasında ise entegre ışıklı iletkenler ve kol kısmında yer alan Connectivity fonksiyonlarını içeren dokunmatik panel yer alıyor.

+ Devamını okuyun

Kusursuz uyum

En yeni BMW Motorrad sürücü donanımını keşfedin.

Sürücü donanımına git
spinner