M – Dünyanın en güçlü harfi

M – Dünyanın en güçlü harfi

İyi eğitimli, coşkulu ve verimli. Bu nitelikler 1972’den beri BMW Motorsport’un kurucu manifestosunu şekillendirdi. BMW M GmbH aynı felsefeyi temel alarak ortaya çıktı. Motor sporlarından ilham alan BMW M otomobilleri hassasiyet, çeviklik, dinamikler ve güç konusunda en yüksek standartların da ötesine geçer. Güçlü motorlar, olağanüstü genel araç konsepti, iddialı tasarım ve özel donanımla bir araya geldiğinde bu Yüksek Performans ve Performans otomobillerine ne kadar tutkuyla yaklaştığını gösteriyor. Tüm bu özelliklerine rağmen günlük kullanıma uygun olmayı da sürdürüyor.

+ Devamını okuyun

Geliştirme

Birlikte daha güçlü

Birlikte daha güçlü

Her M otomobilinin ortak çıkış noktası sportif rekabet, kazanma isteği ve saf performans talebidir. Bu M otomobillerinden Yeni M RR gibi motosikletlere kadar teknoloji, malzeme ve tasarım açısından araçlarımızın geliştirilmesine yönelik ön gerekliliklerimizi oluşturur. Hedefimiz her zaman aynıdır, en yüksek performans ve elbette en keyifli şekilde zaman geçirmek.

+ Devamını okuyun

Yarış pistlerinde doğdu: Yeni M RR

İlk üretilen BMW motosikletleri bile yarışmak ve rekor kırmak için tasarlandı. 1929 yılında Ernst Jakob Henne WR 750 motosikletiyle 216,75 km/sa hızla dünya hız rekorunu kırdı. Bu toplam 76 rekordan ilkiydi. Yıllar sonra isteğe bağlı donanıma ve HP markalı isteğe bağlı aksesuarlara sahip Yüksek Performanslı (HP) modellerimiz motosikletlerimizin sportif performansının zirvesini oluşturdu. Bu performans kademeli olarak arttı. Bunların sonucunda olağanüstü RR için M Paketleri ve M Aksesuarları ortaya çıktı. Bunun ilerisine geçebilecek yalnızca tek bir adım kalmıştı: BMW Motorrad’ın sunduğu ilk M modeli olan yeni M RR. Yarış pistinde doğan bu modelin WorldSBK motosikletimizle bağlantısı açıkça belli oluyor.

Yeni M RR’ı keşfedin

Artırılmış performans

   
+ Devamını okuyun

Yeni S 1000 RR için M Paketleri

Yeni S 1000 RR için M Paketleri

Sınırları zorlayan performans: M Paketi ile yeni RR motosikletinizin performansını dünya genelinde pistlere ve yollara yönelik artırabilirsiniz. Pro sürüş modları size yapılandırılabilir üç ek sürüş modu sunar. 5 mm kalınlığındaki fren diskleriyle M karbon jantlar üst düzeyde sürüş performansını garanti eder. M sport koltuklar her durumda kusursuz destek sağlar.

+ Devamını okuyun

M Performance Parçaları

M Performance Parçaları

M Performance Parçalarıyla motosikletinizi tam olarak ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre tasarlayabilirsiniz. M Karbon paketi, M Data Logger, M Dökme Jantlar veya Kapak Kiti her zaman o belirleyici milisaniyenin peşinde olduğunuzu gösterir. M Performance Yarış Parçalarıyla daha da ileriye gidebilirsiniz. Motor ve elektronik performans paketleri gibi performansı artıran değişiklikler yalnızca BMW Motorrad Yarış Destek tarafından sunulur. 

+ Devamını okuyun

Serinin bağımlısı olunan nokta

spinner